Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Patriotyczne Śpiewanie z Andrzejem Dudą w Świdniku. Każdy chciał zdjęcie z prezydentem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 r. o 22:47 Powrót do artykułu
Kompromitacji ciąg dalszy !!!!!!!!! Czyż ten lokaj z belvedera nie ma za grosz honoru ! To buczenie te głupkowate pseudo-uśmieszki czynią z niego matroszkę prosto z Moskwy !!! Powstaje pytanie jakim trzeba było być debilem, żeby taką kukiełke wybrać ! Szok ciemność widzę totalną a poddaństwo i to jako żyda ukraińskiego do kleru czyni marionectkę pacynkę pajaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
220 polubień artykułu i około 30 negatynych komentarzy, to pokazuje jak przeciwnicy Pana Prezydenta Dudy są w mniejszości każdy to widzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dgk napisał:
220 polubień artykułu i około 30 negatynych komentarzy, to pokazuje jak przeciwnicy Pana Prezydenta Dudy są w mniejszości każdy to widzi
te polubienia to są ci wszyscy którzy dostają za darmo za pieprzenie się i rozmnażanie 500+, też jakbym dosxstawała to dostałby łapkę polubienia odemnie, ale nie4 dostanie, bo ja chce mieć już i to godną emeryturę po 40 latach pracy, gdzie mi nikt nie dawał za darmo 500+ za urodzenie dzieci, ja musiałam z mężem zapieprzać na każdy grosz wydany na dzieci. Także daruj sobie głupie komentarze, bo to nie jest po Bożemu aby ludzie pracy byli traktowani jak niewolnicy. Mam nadzieję, ze ci ręka uschnie od tych głupich komentarzy, bo ja już nie mam zdrowia dłużej pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalecam przeczytać komentarze do przytoczonycch linków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bedzie ten pomnik w Swidniku czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wschodnią Polska można sobie pośpiewać i fotkę zrobić a inwestycji zero. Ciemnota i tak i tak zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
to bedzie ten pomnik w Swidniku czy nie?
no mam nadzieję, że solidarościowcy z lat 80 z własnych pieniędzy go postawią, w imię zniszczonego kraju do jakiego się przyczynili, bo jeżeli rozwalano zakłady wybudowane za komuny to winni stanąc w obronie tych pracowników, bo tak miało być, pracownicy mieli mieć dużo lepiej a co mają wynagrodzenie ok. 1200-1700 zł, oto sielanka do jakiego oni doprowadzili. Mają się owszem dobrze ci przy korycie i z szerokimi plecami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cienkie to śpiewanie z którego nic nie wynika.Ostoja ciemnogrodu w kraju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie pojeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie wykonuje konstytucyjnych obowiązków przez co łamie Konstytucję i nikomu to nie przeszkadza. Przyjechał, pośpiewał i lud uszczęśliwiony. Do tego kilka fotek z samym Prezydenta a cała reszta nieważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Pan Prezydent śpiewał "Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie" - pieśń którą sam wymyślił aby "zjednoczyć" podzielony przez Kaczyńskiego naród?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emigrant Jakson fałszował i nie znał słów piosenek WÓDZ ŚWIDNICKICH LEGIONÓW WSTYD....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE KAŻDY ??? JA NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy po-zsl. Wyją? Swietnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNA KOMPROMITACJA lokaja belvedera ! Totalny hłam, wstyd, kłamstwo i obłuda niech przepadnie tam gdzie za niszczenie Polski być MUSI - PIEKŁO jako pomocnik, lokaj kamerdyner lucyfera bo to ta sama grupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak osinka bluzgal przechodząc obok biegów niepodległości organizowanych przez patriotyczna prawicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"AAndrzej Duda wyjaśnił dlaczego 11 listopada przyjechał akurat tutaj" sure cause matols from Hamburg wanna know
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
KOLEJNA KOMPROMITACJA lokaja belvedera ! Totalny hłam, wstyd, kłamstwo i obłuda niech  przepadnie tam gdzie za  niszczenie Polski być MUSI - PIEKŁO jako pomocnik, lokaj kamerdyner lucyfera bo to ta sama grupa
Od kiedy to pacjenci oddziału zamkniętego w psychiatryku mają dostęp do netu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi po ŚP Lechu Kaczyńskim Prezydent RP, które NIE WSPÓŁPRACOWAŁ ZE SŁUŻBAMI KISZCZAKA! Brawo Andrzej Duda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by chciał takie obciachowe zdjęcia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...