Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wpuszczacie katabasów to macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie za mało było w kopercie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świętoszek  z 3 dzieci na boku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skargę do kurii się składa i pozamiatane. Bogu dziękuję, że nie mam takich problemów - zarówno w obecnej parafii, jak i w innych w których zdarzało mi się pomieszkiwać i przyjmować księdza po kolędzie, mam do czynienia wyłącznie z osobami wysokiej kultury osobistej, z którymi rozmowa jest czystą przyjemnością. Szczerze powiem, że zdarza mi się z żalem zamykać drzwi za księdzem, bo czas wizyty wydaje się za krótki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może konkretny dowód że tak było. Z tekstu artykułu nic takiego nie wynika. Opluwać każdy debil potrafi teraz w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł kodowany więc się nie ustosunkuję. Ale. Mamy zimę. Ze zdjęcia wygląda, ze ksiądz był podejmowany na dworze. Jak tak się podejmuje księdza, to nic dziwnego, że ksiądz ma jakieś uwagi i zastrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to księża dalej sobie grabią aby nikt już o nich nie myślał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na zdjęcie tego proboszcza i nie wygląda na furiata. Szkoda, że parafianie nie nagrali zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koperta + Musi + Być !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki problem - pogonił Kiełbase z Podgórskim i chwała księdzu proboszczu- jeszcze jak by pogonił Cholewe i wszystko w pozio no nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ten sztandar ludu!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest to zdjecie jest przykładowe a od debili wyzywaj gościa w lusterku bo ten artykuł jest prawdą bo to moi znajomi. Ciekawe kiedy bedzie przywitanie nowego proboszcza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w domu tych co w zabili  w Siedliskach pod Fajsławicami był? I co żadnych uwag??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie coś więcej - dlaczego żyją bez ślubu? Czy to widzimisię na zasadzie - dziecko mi ochrzcijcie, ale ślubu nie wymagajcie? Księdza przyjmują, ale zgodnie z zasadami KK nie żyją... Księdza broń boże nie usprawiedliwiam, mógł być bardziej delikatny - i oby na przyszłość był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wpuszczam tej patologi do domu i mam spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O oto skoro odezwał się już znajomy to niech nam napisze - chodzą do kościoła? Dlaczego żyją bez ślubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie coś więcej - dlaczego żyją bez ślubu? Czy to widzimisię na zasadzie - dziecko mi ochrzcijcie, ale ślubu nie wymagajcie? Księdza przyjmują, ale zgodnie z zasadami KK nie żyją... Księdza broń boże nie usprawiedliwiam, mógł być bardziej delikatny - i oby na przyszłość był.
  A kto normalny w dzisiejszych czasach chrzci dzieci ? Dziecko powinno samo podjąć taką decyzję świadomie. Ale inaczej statystyki by poleciały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten znajomy co się tutaj wpisał to też kulturalny... Pewnie proboszczowi sami parafianie/patafianie posłali wiązankę, to wszedł w ich ton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to chyba nie nasza sprawa a ksiądz powinien inaczej sie odnosic. skoro sam ludziom kazania prawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...