Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziennikwschodni jak tvn lub fakt - myślą że tanią "sensacją" ludzie będą płacić za takie artykuły a co do komentarzy - jest wolna wola jak nie chce ktoś wierzyć to nie ma przymusu możecie przyjąć do domu imigranta jeśli nie chcecia księdza pewnie jeszcze wam merkel zapłaci extra tylko potem nie płaczcie i nie wołajcie że ja chcę do Baga jak nadejdzei troga :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn. 85% Polaków uważasz za nienormalnych (byłoby więcej ponad 90%, ale wielu Polaków siedzi za granicą w Wielkiej Brytanii, Holandii czy Norwegii, gdzie dostęp do księdza i  kościoła jest utrudniony).
Nie wiem skąd masz dane o 85%. 70% moich znajomych to ateiści, większość z nich nie ochrzciła dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał do tego podstawy ??  to ja pójdę do spowiedzi i on mnie zacznie wyzywac za moje grzechy tak ? on powinien pomagac tłumaczyc a nie w taki sposób sie odnosic. widze ze ktoś tu nie ma pojecia co oznacza słowo religia i duchowny (ksiądz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były alkocholik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy kiedy ksiądz chodził po kolędzie , żeby mieć kontakt z parafianami i znać ich problemy dawno dawno minęły.Teraz to zwyczajnie po haracz przychodzą i po 3 minutach już ich nie ma.W dodatku sieją po wsiach plotki i zdradzają rzeczy , o których nie powinni mówić czyli dane osobowe wrażliwe np. kto ma ślub kościelny, kto na co chorował.Mój proboszcz kilka dni temu po kolędzie powiedział mi że córka sąsiada miała sepsę, a inni sąsiedzi ( nowi) nie mają ślubu kościelnego.GIODO powinien się takim gościem zająć.W dodatku władza PIS umocniła pozycję tej czarnej bandy, która do Boga ma dalej niż przeciętny śmiertelnik.Pławią się w luksusach, pobierają cholendarne pieniądze od starszych osób, szczególnie za pogrzeby, albo postawienie pomnika na cmentarzu (10% wartości pomnika z faktury zakupu).Niech się nie dziwią że coraz więcej osób nie chodzi do kościoła albo nie daje się orżnąć na kilka tysiecy za 45min mszę/ślub kościelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikary w naszej parafii jezdzi nowa bmw x6 więc z skąd musi na to wziąc pieniadze a ludzie mu chetnie dają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające jest takie bieganie do dziennika i informowanie o tym dla sensacji, zamiast zgłoszenia tego do biskupa. To pierwsza sprawa. Druga to taka, że mam kilkoro znajomych żyjących w zw. cyw. z różnych powodów i NIGDY nie spotkali się z żadną nagonką, a wręcz ze zrozumieniem i pokierowaniem tam gdzie były przesłanki do unieważnienia poprzedniego małżeństwa. Bez problemu też ochrzcili swoje dzieci. Wszędzie znajdzie się ktoś niewłaściwy, ale czy jak jedna kasjerka nie wyda prawidłowo reszty to też lecicie z tym do gazety, czy może do kierownika sklepu? Najważniejsze w tym wszystkim to dokopać, a nie załatwić sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbłąkana zagubiona owca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIASKI nie mają ostatnio dobrej prasy. Może czas coś u Was zmienić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskup zajęty imprezowaniem z Bayer Fullem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem po slubie cywilnym, tez mialam w tym roku okazje goscic naszego nowego proboszcza, niemila konfrontacja ze jestem gorsza od innyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:angry:  :D ksiadz bardzo nie mily, mowiac ze jestesmy rodzina bezboznikow i jaki zły przyklad dajemy dzieciom, slub cywilny tez slub do koscielnego nikt nikogo nie zmusi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skargę do kurii się składa i pozamiatane. Bogu dziękuję, że nie mam takich problemów - zarówno w obecnej parafii, jak i w innych w których zdarzało mi się pomieszkiwać i przyjmować księdza po kolędzie, mam do czynienia wyłącznie z osobami wysokiej kultury osobistej, z którymi rozmowa jest czystą przyjemnością. Szczerze powiem, że zdarza mi się z żalem zamykać drzwi za księdzem, bo czas wizyty wydaje się za krótki.
 
Skargę do kurii się składa i pozamiatane. Bogu dziękuję, że nie mam takich problemów - zarówno w obecnej parafii, jak i w innych w których zdarzało mi się pomieszkiwać i przyjmować księdza po kolędzie, mam do czynienia wyłącznie z osobami wysokiej kultury osobistej, z którymi rozmowa jest czystą przyjemnością. Szczerze powiem, że zdarza mi się z żalem zamykać drzwi za księdzem, bo czas wizyty wydaje się za krótki.
Skarge do Kurii? I co to da? Pozamiatają, jak molestowanie kryja to tym sie zajmą chyba zartujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW -dziadowskie wiadomości?:D u nas tez był ksiądz.. zyjemy bez ślubu, mamy dziecko :) Wizyta przebiegła normalnie.. szukanie sensacji na siłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdelegalizować ten czarny wrzód
Zdelegalizować, a na to miejsce wpuścić islam (bo próżni  nie będzie, nie masz co na to liczyć). Sytuacja od razu się poprawi bo już takiego komentarza nie napiszesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyjmuję księdza - odkąd nasz proboszcz odmówił przyjęcia rzeźby Chrystusa Króla !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy kiedy ksiądz chodził po kolędzie , żeby mieć kontakt z parafianami i znać ich problemy dawno dawno minęły.Teraz to zwyczajnie po haracz przychodzą i po 3 minutach już ich nie ma.
  W mojej parafii tak nie jest. Pozdrawiam Dobrych Pasterzy :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech daja sluby za 100zł a nie za 2000zł to nie będzie miał takich parafian. równie dobrze prezess mercedesa mógłby ubliżać ludziom za to że jeżdżą starymi golfami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy się tak przejmujecie opinią katabasa? Jak wam to przeszkadza to brać ślub, jak nie to olać zdanie czarnego. Nie przejmować się i żyć tak by być szczęśliwym, bez strachu co powie pan w sukience. Więcej odwagi moi drodzy krajanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz z Piask? to ten co ma kobitę i dziecko koło Zamościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...