Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza rzemieślnicza wytwórnia cydru w regionie już działa. Kilka lat starań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Ki licho ten szwajcarski program „Szlak Jana III Sobieskiego”? Niemniej - gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. : "Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności trwało kilka lat." Tu należałoby postawić milion wykrzykników. Kilka lat - prawdziwy obraz Polski w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się cieszę, że się udało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wino musujące "Michel" z Biedronki (czy inna berbelucha) wcale nie jest gorszy. Z tym cydrem to podnieta, a to zwykły gazowany napój 4,5 %, na jabłcokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i o to chodzi! Prawdziwy cydr jeśli już musi być z soku, a nie z jabłek, to niech ten sok będzie przynajmniej z tłoczenia, a nie zagęszczony (polecam poczytać jak się robi zagęszczony sok jabłkowy - już nigdy nie kupicie dziecku soczku z Hortexu...). Jak dla mnie powinien też być mętny. Za taki cydr można zapłacić 4-5 pln za 0.5l, za szczyny o nazwie "Cydr Lubelski" nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko z biedronki jest lepsze niz wszystko inne. Polska zmieni godło na biedronke. Zakupy beda przymusowe. Biedronki beda na kazdym pietrze każdego bloku. Wszyscy Polacy beda pracowac w biedronkach. Praca będzie obowiazkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pryta normalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło się ocenia, zanim się spróbowało, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr ze Szczepanówki jest super! Próbowałam i jeszcze spróbuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja próbowałem i wiem że jest super!!! i oby tak dalej!! a lokal u p. Bułów super!! i jak cygara smakuja;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję trudu i wytrwałości w walce z urzędami i pomysłu na biznes! Z wielką chęcią spróbuję wyrobów Państwa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem ogólnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę co dzień jak pryskają te jabłka- jeden syf. Jak ktoś nie wierzy to zapraszam do Koloni Świdnik Mały niech przekona się na własne oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian jesteś wielki pmnagro.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażam uznanie do ludzi, którym chce się pracować, robić coś nowego, a nade wszystko walczyć z naszą biurokracją, pokonywać jej liczne, idiotyczne wymagania, wielkie brawaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę co dzień jak pryskają te jabłka- jeden syf. Jak ktoś  nie wierzy  to zapraszam do Koloni Świdnik Mały niech przekona się na własne oczy. Co ty p........?! Ale co się dziwić. Tam wielu zawistników,  którym solą w oku jest sukces p. Eli i jej męża. Sami nic sobą nie reprezentują, niczego nie mogą ofiarować światu,  więc i innym zazdroszczą. A jabłka są pryskane na pewno nie codziennie,  na pewno tyle ile trzeba i na pewno nie szkodzą zdrowiu. W przeciwieństwie do głupców i zawistników 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...