Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana spaliła mieszkanie, miała cztery promile

Utworzony przez świdniczanin, 6 września 2010 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Panowie policjanci się spisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY PANI BASIA POCHLAŁA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA MOZE JEJ SIE NIE PODOBALO ALE BRECHTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kij jej w ryj i nie tylko szkoda tylko sasiadow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy przypadkiem nie miało to miejsca z piątku na sobotę. Chyba, że dwa mieszkania na niepodległości się sfajczyły. Przechodziłem w sobotę w południe przez niepodległości i od strony kosynierów było spalone mieszkanie na parterze. Może to nie to. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożar ten był w nocy z piątku na sobotę a nie z soboty na niedzielę. Jak już coś piszecie to najpierw sprawdzić proszę te informacje. Ponadto policjanci nie uratowali tej kobiety tylko z mieszkania wyniósł tą pijaczkę mieszkanie bloku, bo policjanci nawet bali się wejść do tego mieszkania. Kto podał takie nieprawdziwe informacje?? Mieszkam w tym bloku i wiem jak to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo wyjdzie na to że nie było pożaru, a z tego co wiem to policja też wchodziła do mieszkania no i jakiś koleś też tam wchodził i wiedział gdzie ta ładnie to określmy pani leży, tylko ten niby bohater potem stał przed blokiem i gadał głupoty jaki to niby on jest odważny i że policja się tylko przyglądała, nie ma jak uwierzyć pijaczkowi który był bywalcem tej meliny. Tak jak w każdym artykule dodają coś od siebie żeby było ciekawiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś znów sie paliło też na niepodległości ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu wczorajszym blok obok tez mieszkanie na parterze się zjarało druga melina na osiedlu spłonęła a co do tego pożaru to wyniósł ja koleś który mieszka klatkę obok i nie żaden pijak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nie bedzie gdzie chodzić ;( po piwnicach trzeba będzie stać %/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na baraki z pijakami a nie między ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o i roman podpalił mete -liczy na odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...