Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie no co za kraj, ludzie nie maja pracy a Ci protestuja ze maja pracy ZA DUZO?! przeciez ja bym pokolei dal wypowiedzenia tym co protestuja i niech wtedy pocwaniakuja, wyjsc zdjecia porobic tym co tacy madrzy... przeciez nikt za darmo im nie karze pracowac w te soboty i niedziele?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no co za kraj, ludzie nie maja pracy a Ci protestuja ze maja pracy ZA DUZO?! przeciez ja bym pokolei dal wypowiedzenia tym co protestuja i niech wtedy pocwaniakuja, wyjsc zdjecia porobic tym co tacy madrzy... przeciez nikt za darmo im nie karze pracowac w te soboty i niedziele?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tak glosy na tuska dali scie to teras do niego na skarge. ze wam bylo z bracmi Kaczynskimi prze sterach to tak sami narobiliscie sobie bity tera pijcie wode z tej wanny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny napisał:
nie no co za kraj, ludzie nie maja pracy a Ci protestuja ze maja pracy ZA DUZO?! przeciez ja bym pokolei dal wypowiedzenia tym co protestuja i niech wtedy pocwaniakuja, wyjsc zdjecia porobic tym co tacy madrzy... przeciez nikt za darmo im nie karze pracowac w te soboty i niedziele?!
Przeciez to wina Tuska i Putina, ze cholerni kapitalisci placa i w zamian chca przymusic biednego robotnika do pracy! A tak na powaznie....ludziom w tych glowach kompletnie sie poprzestawialo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te menty z solidarnosci 80 ... Kto wresczie z ta banda zrobi porzadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ludziom się to nie podoba, od wielu lat mamy wolne soboty" .... i wolne niedziele, a biedronki, kafuland, galeria venus pełne ludzi i wtedy nie przeszkadza wam że sprzedawcy, kasjerki itp też chcieli by mieć wolną sobote i niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no skandal. Ja w ogóle chciałbym dostawać pensję bez wychodzenia z domu. Bo mi się należy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie robić awantury że kotlet zdrożał w stołówce, to byście mieli wolne soboty i jeszcze wczasy pracownicze na dokładkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam Wasze wpowiedzi to brak mi słów - jest mi przykro, że nie potraficie myśleć i wpowiadać się logicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkcja samolotów i sklep spożywczy trafne porównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
róbta dalej w niedziele,pokażta pracodawcy na co was stac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki zawodowe to co najwyżej na szafot się nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że każdemu należy się wolna sobota i niedziela, a jeśli się nie da to przynajmniej niedziela. Nie mówię o sytuacji lekarzy w szpitalu czy strażaków (muszą mieć dyżury - wyższa konieczność), ale taka kasjerka czy pracownik PZL powinni mieć prawo do wypoczynku, pobycia z rodziną, nawiązania głębszej relacji z Panem Bogiem. Z tego też powodu ja nie chodzę do sklepów w niedziele i jeśli mam do wyboru, to wybieram te sklepy, które są w niedziele zamknięte. Pieniądze nie są najważniejsze, człowiek jest o wiele bardziej ważniejszy. POPIERAM WIĘC TĄ PIKIETĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim systemie jeszcze nie tak dawno pracował wydział 360.Pracował kilka lat. Jakoś wtedy protestów żadnych nie było.Nikt nie krzyczał "wolne soboty i niedziele". Nikogo nie interesowało w jakim systemie pracują tam pracownicy a głównie laminaterzy. Cóż więc teraz się stało drogi "Sierpniu 80",że tak gorliwie zaczęliście się bronić praw pracowników? Cóż za przebudzenie! Szkoda tylko, że tydzień przed wprowadzeniem systemu ciągłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby normalnie płacili to ludzie by się zgodzili pracować nawet w weekendy bez problemu a za niewolnicze pensje jeszcze pracować jak niewolnik to nikt się nie zgodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie ma argumentów w trakcie rozmów z pracodawcą to się "wciąga" ludzi pracy ryzykuje ich miejscami pracy. Szkoda komentować zachowania Sierpnia 80. Lepiej weście się do pracy / negocjacji a nie do pikiet i prania "brudów" na forum województwa i kraju. Ciaoooo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo pójdą w outsourcing to i poniedziałki wtorki środy czwartki i piatki bedą mieli wolny. Związki za brame i dosc mącenia nieroby. Pseudobrońcy ludu pracującego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie wywala się ludzi za bramę czyli tak zwany outsocing czytaj won, daje się dwie maszyny na jednego pracownika , ruch ciągły i ta firma chce aby Polski rząd podpisał z nimi kontrakt !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak ogólnopolski strajk. Pojechać na wybrzeże ciągnąc stamtąd związkowców, poprosić tego z Milejowa od chłopskich strajków. Powinno się udać. Świdnik ma przecież doświadczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzl-owiec ty jesteś z tych panów z teczkami co siedzą w zakładzie od 8-20 i udają że coś robią a efekty to zero organizacji i wydajności właśnie wczoraj zaczeli wydawać grafiki do pracy ciągłej ,to jest cięcie kosztów a nie zwiększanie wydajności ,niewolnictwo w 21 wieku,korporacja Amway .Można rozmawiać ale wtym wypadku to wygląda to tak jak pseudo konsultacje w sprawie wieku emerytalnego i mamy to co mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...