Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2018 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Firma PATYRA to powinna zmienić nazwe na PARTANINA ...Bardziej pasuje do tego co zrobili z Placem Konstytucji w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zobaczyłem to ręce "opadowują".To jest partanina za ogromne pieniądze i w dodatku jeszcze nieskończone ale odebrane?!!!Aż strach pomyśleć o nadchodzących basenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przycieli sobie niezle na materialach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to plac Bolka i Lolka :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu plac ogrodzony chyba poprawki remontowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma być ta wizytówka miasta?!!!Pieniądze wyrzucone w błoto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w tym remoncie wiele rzeczy się nie podoba, jak już pisali przedmówcy, to powierzchnia beton jest brzydki, po drugie jak przyszły mrozy to było tak ślisko na tym betonie że nie dało się ustać na nogach, po drugie obiecywano że nie będzie żadnych schodów na placu a jednak są i to niebezpieczne bo mają kanty tak ostre że można pokaleczyć nogi przy potknięciu się, jestem chorym człowiekiem i mam problemy z poruszaniem a to co zaserwowała remontująca firma to jak dla mnie nie doróbka nawierzchni, i powinny być ławki z oparciami a miał plac być przyjazny dla starszych ludzi a tak ciamatajstwo za grube pieniądze miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kiedy w końcu poprawią i otworzą plac podobno skończony na 11 listopada 2018?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha, wiocha i jeszcze raz wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka budowa i wykonanie jaka władza! Świdnickie mochery wybrały to teraz mają. To miasto to jedno wielkie badziewie. Kiedyś byłem dumny, ale odkąd jest Jakson i teraz pis to żałuję, że tu się urodziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...