Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Usunęli bomby, mogą wycinać las

Utworzony przez ktosik, 14 października 2009 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Maaaaaaaaaaaaaaaaaam dość tych bzdur o tym bzdurnym lotnisku. Kiedy w końcu kogoś wsadzą za ten idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY NARZEKAJĄCY PRZEGRANIEC Z NIEDŹWIADY, KTÓRY ZAINWESTOWAŁ KASE W ZIEMIE POD LOTNISKO W NIEDŹWIADZIE Z NADZIEJĄ NA GIGNTYCZNE ZYSKI A TERAZ TYLKO NARZEKA. CWANIAKÓW BYŁO WIELU KTÓRZY SIĘ PRZEJECHALI I WIELU TYLKO NARZEKA. ALE CO ZROBIĆ LAIF IS BRUTAL FULOS ZASADZKAS I KOPAS W DUPOS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej LOGINOS tak sie składa, że z Niedźwiadą nic wspólnego nie mam i na pewno nie narzekam. Wręcz przeciwnie. Takie bezprawie zawsze mobilizuje mnie do działania. A Ty człecze najpier liźnij odrobine wiedzy na ten temat, a później zabieraj głos. Bo na ten temat wiesz tyle co zjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takie wielkie halo było o niewypałach było. Wszystko przeszkadzało susły niewybuchy domy, a port lotniczy i tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik powiem tylko tyle: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SAME SIĘ ODEZWĄ. PRZEDE MNĄ NIE MUSISZ SIĘ USPRAWIEDLIWIAĆ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo..! Myślałem, że już samoloty startują!!!Sobczak rozdzielił kolesiom 76tyś zł (na nadludzką pracę- CHa,CHa, Cha!), to myślałem, że juz budowa zakończona. A tak swoją drogą nie więrzę Magdalenie B. w ani jedno słowo, które wypisuje. Ta TUBA PROPAGANDOWA PLL nigdy nie napisała słowa o PRAWDZIWEJ krzywdzie, którą już PLL wyrządziły mieszkańcom z terenów pod planowane lotnisko, nie mówiąc nigdy słowem o realnej uciążliwości takiego obiektu: o smrodzie, hałasie, degradacji i niszczeniu środowiska (135ha lasu), o utopionych milionach za konieczne wywłaszczenia i bezsensowne zakupy (chciażby obszar N-2000 zakupiony od banku, zupełnie bez potrzeby za 12,7mln - gdzie nie można nawet wbić łopaty a co dopiero budować). Nic nie mówiąc o wielkich i bezsensownych kosztach zniszczenia tego co służyło do tej pory mieszkańcom (domy, drogi, infrastruktura). Kiedy zacznie się pisać o kolejnym problemie: o kolektorze ściekowym Świdnika. Dlaczego nie przedstawiono izofon (rozłożenia hałasu wokół lotniska) - Ja je widziałem prywatnie, ale dlaczego Magdalena B. milczy i jest tak nieobiektywna??? Jestem przekonany, że kiedyś ktoś, tak samo, potraktuje jej problemy a z jej nieszczęścia będzie tylko nabijał sobie kasę - Czego jej i bzdusznym szefom PLL i gminy Wólka - życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...