Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił i uciekł. Pieszy nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 11:02 Powrót do artykułu
Tylko 12 lat za morderstwo? Przecież on nie udzielił pomocy, czyli zamordował?! Czyli jak walnę kogoś młotkiem i odejdę bez sprawdzenia, czy jeszcze dycha to też będzie mi grozić 12 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko 12 lat za morderstwo? Przecież on nie udzielił pomocy, czyli zamordował?! Czyli jak walnę kogoś młotkiem i odejdę bez sprawdzenia, czy jeszcze dycha to też będzie mi grozić 12 lat?
Jak uderzysz młotkiem, to zrobisz to z premedytacją. Jak wsiadasz do samochodu, to nie zakładasz, że jedziesz to to aby zabić. Tutaj jest niemumiślne spowodowanie śmierci. Ale do oceny sprawy i osądzenia jest sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca nie udzielił 38-latkowi tylko uciekł". Litości,kto tak pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po samochodzie stwierdzić mozna,że pieszy był chyba w pozycji horyzontalnej ? (leżał juz?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie z oc sprawcy więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lazł pewno na***y bez żadnych odblasków i światełek a teraz niewinny kierowca ma kłopoty przez pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodzi o udzielenie namaszczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZNOWU TA FIRMA POD KAŻDYM WYPADKIEM JEST REKLAMA ŻENADA ABY W TEN SPOSÓB SIĘ REKLAMOWAĆ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer zasłonięty WV i jak mam ustalić sprawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cowy *** piszecie jaknieznacie tych chłopaków ...ja znam ich od kilkunastu lat jeden i drugi pracował ...natym odcinku jest bardzo ciemno niema żadnego oświetlenia ani chodnika kilka lat temu zdarzył się taki sam wypadek ....atak poza to na tej trasie zgineło 6osób.a gmina ani powiat nie robi nic bo brak funduszy na oświetlenie czy na dokączenie chodnika na odcinku 1go kilometra....szkoda słów a wspułczucia dla rodzin.....andrzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na tym odcinku jest bardzo ciemno".  A on co, niedowidzący, czy bez świateł jechał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma kamizelki odblaskowej lub chociaż właczonego wyświetlacza w telefonie to go zobaczysz w ostatniej chwili i maz ułamki sekund na manewr.Nie bronie tu kierowcy ale sam tamtędy jeżdzę i wiem co piszę.Co do kierowcy,to kolego powinieneś zobaczyc co sie dzieję a nie spier...ć,może uratowało by mu to życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...