Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiesił się na smyczy, uratowali go policjanci i strażacy

Utworzony przez Jarek, 30 października 2012 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Pracując jako policjant wielokrotnie miałem doczynienia z osobami, które chicały pipełnić samobójstwo. Tylko w jednym przypadku udało mi się uratować człowieka. Zawsze po zadzierzgnięciu linki na szyi i przerwaniu dopływu powietrza, osoba taka dostaje rozedmy płuc. W pozostałych przypadkach osoby skutecznie kryły się przed otoczeniem z zamiarem popełnienia samobójstwa. Prawo dla policjanta zajmującego się problematyką zaginięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Pracując jako policjant wielokrotnie miałem doczynienia z osobami, które chciały popełnić samobójstwo. Tylko w jednym przypadku udało mi się uratować człowieka. Zawsze po zacisnięciu linki na szyi i przerwaniu dopływu powietrza, osoba taka dostaje rozedmy płuc. W pozostałych przypadkach osoby skutecznie kryły się przed otoczeniem z zamiarem popełnienia samobójstwa. Prawo dla policjanta zajmującego się problematyką zaginięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant napisał:
nie rozumiem
Przestan pierdaczyc glupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Pracując jako policjant wielokrotnie miałem doczynienia z osobami, które chicały pipełnić samobójstwo. Tylko w jednym przypadku udało mi się uratować człowieka. Zawsze po zadzierzgnięciu linki na szyi i przerwaniu dopływu powietrza, osoba taka dostaje rozedmy płuc. W pozostałych przypadkach osoby skutecznie kryły się przed otoczeniem z zamiarem popełnienia samobójstwa. Prawo dla policjanta zajmującego się problematyką zaginięć.
Przestan pierdaczyc glupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie przez ten dobrobyt panujący w kraju. Ludzie mają już wszystko, co można tylko mieć, niczego im w życiu nie brakuje, wszystko im się znudziło i nie widzą już dalszego sensu w życiu. Wszystko przez to, że nasz Rząd nas rozpieszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co pieprzona solidarność z lat 80, o to wam chodziło, aby ludzie sami sobie odbierali życie bo nie mają za co żyć, Brawo, osiągnęliście cel, pamiętam te 21 postulatów, pamiętam, że miałam żyć w drugiej Japonii, pamiętam, że miałam dostać 10 tysięcy (milionów) bo już się pogubiłam, nie mam nic z tego co miałam mieć, a teraz karzą mi się cieszyć, że pozwalają mi żyć. Komuna to był dopiero luksus, praca, mieszkania, góra dbała o tych na dole, nie tak jak teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i co pieprzona solidarność z lat 80, o to wam chodziło, aby ludzie sami sobie odbierali życie bo nie mają za co żyć, Brawo, osiągnęliście cel, pamiętam te 21 postulatów, pamiętam, że miałam żyć w drugiej Japonii, pamiętam, że miałam dostać 10 tysięcy (milionów) bo już się pogubiłam, nie mam nic z tego co miałam mieć, a teraz karzą mi się cieszyć, że pozwalają mi żyć. Komuna to był dopiero luksus, praca, mieszkania, góra dbała o tych na dole, nie tak jak teraz
Coś ci się kolego pokićkało z ta komuną, z tymi milionami. Jeżeli uwieżyłes że ktoś ci coś za darmo może dać to idż spać albo za robotę się weź i nie skamlaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej to syn mu uratował życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...