Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownica banku uchroniła kobietę przed utratą oszczędności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2019 r. o 11:29 Powrót do artykułu
Boże drogi i że tacy ludzie mają prawa wyborcze i decydują o mojej i czyjejś przyszłości ....Masakra jaka duża część tego społeczeństwa jest tempa i głupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże drogi i że tacy ludzie mają prawa wyborcze i decydują o mojej i czyjejś przyszłości ....Masakra jaka duża część tego społeczeństwa jest tempa i głupia
 Właśnie....taka tępa j.w. ręce opadają (i nie tylko)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże drogi i że tacy ludzie mają prawa wyborcze i decydują o mojej i czyjejś przyszłości ....Masakra jaka duża część tego społeczeństwa jest tempa i głupia
 myślę, że tak duża jak nieznający języka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże drogi i że tacy ludzie mają prawa wyborcze i decydują o mojej i czyjejś przyszłości ....Masakra jaka duża część tego społeczeństwa jest tempa i głupia
Właśnie....taka tępa j.w. ręce opadają (i nie tylko)
 Widzisz na mój bład ortograficzny mogę mieć papier -dysortografia. Kwestia jaki papier ma ona na swoją tępotę. Bo jak oceniasz kogoś jako tępego po zrobieniu błędu ortograficznego to świadczy to tylko i wyłącznie o bardzo niskim poziomie twego ptasiego móżdżka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, co za tępota! Tyle się o tym ostatnio pisze, a tu znowu jakiś "Amerykanin" prawie zdołał nabrać  kolejną naiwniaczkę. Żeby chociaż generał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby lecą na miłość jak pszczoły do miodu, każda chce być kochana, tulona a tu klops.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to stan umysłu a w połączeniu z babą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże drogi i że tacy ludzie mają prawa wyborcze i decydują o mojej i czyjejś przyszłości ....Masakra jaka duża część tego społeczeństwa jest tempa i głupia
Właśnie....taka tępa j.w. ręce opadają (i nie tylko)
Widzisz na mój bład ortograficzny mogę mieć papier -dysortografia. Kwestia jaki papier ma ona na swoją tępotę. Bo jak oceniasz kogoś jako tępego po zrobieniu błędu ortograficznego to świadczy to tylko i wyłącznie o bardzo niskim poziomie twego ptasiego móżdżka
 Twoja wypowiedź świadczy nie tylko o jednym "papierze" cię usprawiedliwiającym, ale o innym też (co najmniej jednym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to stan umysłu a w połączeniu z babą...
 czas odrobić lekcję,także odstaw już swój komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...