Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Świdnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 17:59 Powrót do artykułu
kiedyś dzieciom opowiadało się bajki o pinokiu, dziś mogą zobaczyć na żywo... a rodzice posłuchać bajek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie zapomni jarmulki, chazarobolszewia PiS w natarciu a ciemnota na ten syf glosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mozliwe, ze czlowiek z taka facjata jest premierem? Prezencja w polityce i dyplomacji tez powinna miec znaczenie. Przeciez on wyglada na niedorozwinietego umyslowo lub chorego psychiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa działkę tanio kupię od księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawlak - ochotniczy strażak  lotniska powita go chlebem i solą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- "wszystko robimy w TORze..." - wasz krzychu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J...ć pis i tego psychola, ktory klepie propisdzielcze agitki pod kazdym tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsypcie go czosnkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatka PSL do Sejmu Joanna Staniszkis (wcześniej Nowoczesna i KO) nie wie kim był legendarny przedwojenny twórca parti chlopskej Wincenty Witos: „Nie wiem, gdzie się urodził. Był premierem? Z tego, co wiem, nie" ***s://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f926-200d-2642-fe0f.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSINIAK - "lIDER" PARTI CHŁOPSKIEJ ZAPYTANY W JEDNYM Z WYWIADÓW, NIE POTRAFIŁ PODAĆ  ROKU URODZIN WITOSA - ZAŁOZYCIELA PARTII PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program PiS to 500 +. Czy coś jeszcze jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, to na pewno proboszcz z okrągłego kościoła poleci na spotkanie.
 Wara od Niego - akurat to spoko Gość - i nie żeby nie było - nie jestem "kościelna" tylko trzeźwo patrząca i wyciągająca wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum wszyscy się burza i urągają, a ja jestem przekonana, że Pinokio znajdzie całkiem spore grono słuchaczy. U nas kretynów pod dostatkiem i otrzymali okazję na spotkanie z bajkopisarzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki udowadnia jak mu zależy na Polsce jeżdżąc także poza swój okręg! I to dosłownie bo to pokazuje na żywo  ***s://***facebook.com/MorawieckiPL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłanka PO, Augustynowska nie wiedziała kto był pierwszym Królem Polski. A Schetyna powiedział że Auschwitz wyzwolili Ukraińcy. Bo się ignorantowii skojarzyła nazwa 1 Frontu Ukraińskiego. I oni chą rządzić 38 mln krajem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogromnej większości piszecie państwo kompletne bzdury, można lubieć tą czy tamtą partię, ale szanowni państwo w tej chwili ani pan Soboń, ani PO, ani PIS, nie jest w stanie nic zrobić. PZL Świdnik zostały sprzedane w 100% firmie włoskiej i będą produkować co oni zechcą. Na początku, kiedy Włosi kupili PZL było sporo zamówień na Sokoły w wersjach cywilnych, Włosi wystawili wtedy ceny zaporowe, śmiano się, że śmigłowiec Sokół jest produkowany chyba ze złota. Z tego co wiem obecny rząd proponował Włochom w zamian za udziały w PZL "wciągnąć" Włochów do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, nic nie wyszło. Wszystkie żale i pretensje, które tu w większości państwo piszecie należałoby raczej skierować do byłego już prezesa PZL pana M. M. i do ekipy rządzącej wtedy kiedy sprzedawano PZL. To niestety za jego prezesury firma przed sprzedażą była bardzo zadłużone, można powiedzieć : przygotowywana do sprzedaży za śmieszne pieniądze. Zresztą wśród pracowników i nie tylko, ma on opinię najgorszego prezesa w całej historii tej firmy. Na koniec mogę powiedzieć,  szkoda, że PZL nie miało tyle szczęścia co PLL LOT bo dzisiaj sytuacja w Świdniku wyglądała by zupełnie inaczej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...