Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PZL-Świdnik dostał nagrodę

Utworzony przez AnKa, 27 listopada 2012 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Ciekawe za co?? Bo chyba nie za miano dobrego pracodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem za co. Za przygotowywaną właśnie akcję kolejnych zwolnień grupowych w PZL. A miało już nie być zwolnień Prezesie. Czy mam przesłać cytat z wywiadu? To nie było tak dawno. Pamiętamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Ja wiem za co. Za przygotowywaną właśnie akcję kolejnych zwolnień grupowych w PZL. A miało już nie być zwolnień Prezesie. Czy mam przesłać cytat z wywiadu? To nie było tak dawno. Pamiętamy...
POLSKA to bardzo bogaty kraj,który nie ulęknie się kryzysu i nadal premiuje żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ku*** jaja jakieś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zwolnienia? Przecież na początku roku chwalili się w TV, ze będą przyjęcia ok.200-250 osób. Więc jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co dostał ? za co dostał ? ... firma zapłaciła to i dostał. Chyba , że Panowie Pracodawcy RP przyznają te swoje ,,pryncypałki" za totalny bałagan w przedsiębiorstwie, nepotyzm i włoski absolutyzm graniczący z absurdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś napisze ile jest spraw w Sądzie Pracy ,byli pracownicy-wsk pzl po prywatyzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi sprawami w Sądzie Pracy to mocno ciekawa sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników? Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bra napisał:
Z tego co słyszałem to jest złożone do sądu ponad 300 pozwów, ale ta liczba ciągle rośnie. A co myślał sobie taki durny zarząd, że byli pracownicy to jacyś głupcy, którzy nie znają prawników? Oj będzie się działo w przyszłym roku jak zaczną się sprawy.
Nic się nie zacznie! SYSTEM się sam obroni,przecież sądy i prokuratura są nie ZALEŻNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były napisał:
I tu się mylisz, bo jeszcze w grudniu maja być sprawy sądowe. A nakazy zapłaty zaległych bonusów prywatyzacyjnych PZL dostało chyba we wrzesniu i juz nie mogą się odwoływać.
Znajdą inny skuteczny sposób,wspomnisz moje słowa. SYSTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...