Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masz coś do Jude? Ludzie jak ty!
Zależy kto pyta ? miękka pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kilku "krzykaczy" narzuca innym swój styl bycia,życia itd,itp.Jestem mieszkańcem Świdnika i nie chcę tego pomnika w tym miejscu.Jeżeli ktoś chce tak czcić katastrofę smoleńską nich postawi pomnik sobie przed domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W demokracji Jasiu ma większość rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że katastrofa "smoleńska" nie jest kojarzona z samą tragedią i śmiercią wielu ludzi, a stała się wyznaniem politycznym. Jesteś "za" - pisior. Jesteś "przeciw" - peowiec. To politycy niestety do tego doprowadzili manipulując ludzkimi emocjami i wykorzystując je dla własnych celów. Ofiary katastrofy i to tylko niektóre (bo jakby część ofiar nie pasowała do odpowiedniego klucza z racji przekonań politycznych) , chcąc nie chcąc (raczej nie chcąc) stały się sztandarem dla tych co jeszcze żyją. Niestety, prawie nikt nie będzie odbierał pomnika jako rodzaju upamiętnienia ofiar tragedii, a jako wyznania politycznego. Składasz pod pomnikiem kwiaty - fan pisu. Gardzisz postumentem - fan po. Tego podziału chcą politycy, również lokalni i tak mają. Gra na podział "my" i "oni" jest grą prostą, prostacką ale skuteczną. Tylko politycy wygrywają  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że w końcu ktoś wyprzedził Kraśnik!!! A w czym? Domyślcie się sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kilku "krzykaczy" narzuca innym swój styl bycia,życia itd,itp.Jestem mieszkańcem Świdnika i nie chcę tego pomnika w tym miejscu.Jeżeli ktoś chce tak czcić katastrofę smoleńską nich postawi pomnik sobie przed domem.
Bo Polska dla Polaków,dla patriotów a nie dla ojszczymurów. Suka Smoleńska i komuniści ci we łbie namotali,przewrócili ładnie,po całości Cycu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleee wstyd! Aleee wstyd!!! W Częstochowie niech go stawiają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było iść na wybory samorządowe a nie siedzieć w domu z browarem w ręku i krzyczeć na wszystko dookoła. Wybraliśmy 19 radnych z PiSu na 21 miejsc i teraz się dziwimy takim akcjom? Dobrze że jeszcze jakiś proboszcz nie zabrał koncesji na sprzedaż alkoholu w całym mieście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfuu tej pisowskiej sfoloczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że niektórzy właśnie przejrzą na oczy jak będą wyglądały rządy PiS-u w Polsce. Pomniki, zacofanie, bieda i na koniec na wojnę z Rosją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie należy gorączkować się i denerwować, ponieważ to żadna tragedia! Świdnik nie jest kolebką intelektu tak, jak kilka innych miejscowości w kraju. Wybrali sobie samorząd i czerpią z osiągnieć demokracji. Katastrofalnym byłoby zaśmiecenie Warszawy, a nie jakiegoś tam proletariackiego miasteczka o marginalnym znaczeniu nawet w naszym regionie!      Przed dwoma laty gościłam w większym mieście, bo w Chełmie i tam, w samym centrum, przed monumentalnym gmachem wyrychtowali sobie pomnik Batmana...i też jest dobrze! A przecież do Hollywood tysiące kilometrów ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten badziewiasty potworek nienawisci to dobry przyklad dla wszystkich cichych zwolennikow Dudy i pisu! Macie przyklad jak wyglada demokracja ze strony Pisu! Garstka swirow terroryzuje cale spore miasto. No coz mam nadzieje, ze kiedys te potworki przeniesie ktos w godne miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ?? komunistyczna,czerwona świnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten badziewiasty potworek nienawisci to dobry przyklad dla wszystkich cichych zwolennikow Dudy i pisu! Macie przyklad jak wyglada demokracja ze strony Pisu! Garstka swirow terroryzuje cale spore miasto. No coz mam nadzieje, ze kiedys te potworki przeniesie ktos w godne miejsce!
Spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I h.j im w d..e i kamieni kupę tym dziadom pisuarskim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo w każdą miesięcznicę będziecie ludziska chodzić pod pomnik jak w czasach komuny na pochód pierwszomajowy. Jeszcze tylko jedne wybory i nowa PISkomuna wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ktoś już pierwszej nocy po odsłonięciu, albo i nawet przed, rozwalił to paskudztwo, oblał różową farbą, rozbił w drobny pył :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada....Polaczki i te wasze zbędne komentarze....mam nadzieję że to całą Polskę rozejdzie się i może wreszcie oddadzą szczątki samolotu, chociaż po tylu latach....
i żeby chociaż mały kawałeczek był w każdym kościele żeby się do niego modlić... to jest moje marzenie...lubelska Pis-da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Cwel spod celi? Kato-faszysta? Nachlana ku-r-wa w dresie z rodowodem PZPR błogosławiona przez PiSuar? A najpewniej wszystko na raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...