Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO SĄ SKUTKI LIKWIDACJI GS-ÓW!!!!CAŁE CHŁOPSTWO WZIĘŁO SIĘ TERAZ ZA POLITYKĘ I RZĄDZENIE WOJEWÓDZTWEM I MIASTEM!!!ZROBILI NIEZŁĄ OBORĘ!!!TAK TRZYMAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic takiego sie nie stało!Ta prognoza 300 tys.w pierwszym roku była przecież kompletnie "z sufitu".Tylko ciekawe dlaczego po takim okrojeniu projektu pozostanie ten sam koszt?Wschodnie myślenie,wschodnie możliwości, ale za to aspiracje europejskie................!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież nie tak dawno Pan Prezes portu zatrudnił wybitnego eksperta "od pasażerów i analiz" - dobrze analizuje... Mam wrażenie, że prezes prosi o to, aby go rada nadzorcza wyrzuciła ze stanowiska - chyba ma poważne pieniądze zagwarantowane po odejściu, a widzi, że z całego projektu więcej będzie miał kłopotów niż przyjemności, a dodatkowo z każdej z nich musi się tłumaczyć (volvo ). Sprawny "manadżer".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q..WA!!!LUDZIE POWIEDZCIE MI?,Z JAKIEJ ŁAPANKI JEST TA GAWIEDŻ ,CO TRZĘSIE TYM REGIONEM???!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem do źródła. Na stronę portu lotniczego. http://www.portlotniczy.lublin.pl/aktualnosci/ A tam aktualności: 12.07.2011 Po intensywnych opadach deszczu wznowiono już wszystkie prace budowlane. Ani słowa o problemach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zor napisał:
A przecież nie tak dawno Pan Prezes portu zatrudnił wybitnego eksperta "od pasażerów i analiz" - dobrze analizuje... Mam wrażenie, że prezes prosi o to, aby go rada nadzorcza wyrzuciła ze stanowiska - chyba ma poważne pieniądze zagwarantowane po odejściu, a widzi, że z całego projektu więcej będzie miał kłopotów niż przyjemności, a dodatkowo z każdej z nich musi się tłumaczyć (volvo ). Sprawny "manadżer".
BINGO!!! Dokładnie o tym samamym pomyślałam. Mam nieodparte wrażenie, że cały zarząd PLL Muszyński i Krzowski mając zakaz konkurencji, robią wszystko by ich w końcu wywalono, bo w ten sposób kasa zostaje ta sama, ale kukułczego jaja sie pozbędą. To samo tyczy się rady nadzorczej, temat lotniska staje sie niewygodny. Stąd uczieczka szczurów z okrętu do Sejmu i Senatu. Śmiszy mnie też święte oburzenie Żuka, który był przecież przez 4 lata vice prezydentem Lublina i dokładnie wiedział co się dzieje ( a teraz jestem taki strasznie zaskoczony)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
Zajrzałem do źródła. Na stronę portu lotniczego. http://www.portlotniczy.lublin.pl/aktualnosci/ A tam aktualności: 12.07.2011 Po intensywnych opadach deszczu wznowiono już wszystkie prace budowlane. Ani słowa o problemach
Bo to nie są problemy tylko korekta planów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLINIANIN napisał:
Q..WA!!!LUDZIE POWIEDZCIE MI?,Z JAKIEJ ŁAPANKI JEST TA GAWIEDŻ ,CO TRZĘSIE TYM REGIONEM???!!!!!!!
Już Ci odpowiadam. To wybór dokonany przez cytuję " skundlonych wyborców", CZYLI TAKICH KTÓRZY ODDALIBY GŁOS na np. KONGRES NOWEJ PRAWICY KORWINA MIKKE, ale nie oddadzą tłumacząc to tym, że przecież do Sejmu i tak sie nie dostaną, więc głos bedzie stracony. Powtarzając za Panem Heniem Pajakiem, wybór pomiędzy PO a PiS to tak jak wybór pomiędzy " dżumą a cholerą". Powtarzając za Palikotem ( nie sądziłam, że kiedyś napiszę, że ów Pan ma rację), dopóki będą rządzić Po, PiS, SLD lub PSL, to w tym kraju sie nic nie zmieni. POLECAM: poczytajcie ksiązki Pana Henryka Pająka np " Kundlizm znowu wygrał", włos się podnosi na glowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czy jeszcze Pan Prezydent dowie się z mediów ( lotnisko, SPR ) - kogo On zatrudnia ? No i co z tego,ze polecą głowy - Mistrza Polski nie ma, lotnisko się kurczy ( ale to dobrze ), budowa Teatru i stadionu stoją w miejscu. O stolicy kultury nie wspomnę - Prowincja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
projekt o połowę mniejszy a koszty te same, tak się u nas robi biznes w samorządach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietam jak pzred wyborami tłuszcza namawiała: "głosujcie na żuka , on załatwi bo jak wygra ktoś inny to nie będzie pieniędzy itp. itd." no to skoro żuk jest w Platfusformie Odbytwatelskiej, był ministrem tuska to dlaczego nie może niczego solidnie załatwić , ESK przepadło (podobno przez układziki w PO), ekspresówka do Wawy będzie za naszych wnuków, lotnisko ma być takie, że nikt nie będzie chciał tu przylecieć Pytanie - Czym podpadł żuk tuskowi, że teraz ma same kłody pod nogi? Ale i tak najważniejsze jest to, że prezes lotniska widmo już zrobił tzw. przetarg na limuzynę dla siebie. I ani cba , ani policja nie pyta, właściwie dlaczego temu kolesiowi tak strasznie podobało się volvoi i jaki miał w tym interes. Cóż żuk pogroził paluszkiem, biorąc wzór tuska grożącego ryśkom, grześkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Jeśli chodzi o koszty, to będziemy mogli coś powiedzieć, gdy rozstrzygniemy przetargi na budowę wszystkich obiektów. Ale raczej nie przewidujemy, by były one niższe. " Zmniejszamy wielkość budynków o połowe a koszty zostają te same ? Przecież jest to sprawa dla prokuratura.Takie przekręty to tylko w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
" Jeśli chodzi o koszty, to będziemy mogli coś powiedzieć, gdy rozstrzygniemy przetargi na budowę wszystkich obiektów. Ale raczej nie przewidujemy, by były one niższe. " Zmniejszamy wielkość budynków o połowe a koszty zostają te same ? Przecież jest to sprawa dla prokuratura.Takie przekręty to tylko w Lublinie
Nie zdziwię się jak po tym zmniejszeniu koszty nawet wzrosną, no bo przecież poprzedni projekt za 13 mln PLN będzie trzeba wyrzucić do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scyzoryk w kieszeni sam sie otwiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
Nie zdziwię się jak po tym zmniejszeniu koszty nawet wzrosną, no bo przecież poprzedni projekt za 13 mln PLN będzie trzeba wyrzucić do kosza.
Tośmy se już PO latali. ha! ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy, leszcze dalej sie cieszta. Wstyd. A oprócz tego mamy nadzieję,że posadki w PLL już nie tak atrakcyjne i lada moment wakaty?! A może się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko w Lublinie. Terminal o połowę mniejszy a koszty te same...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://moje.radio.lublin.pl/sprawy-swidnickiego-terminalu-ciag-dalszy-udzialowcy-spotykaja-sie-z-zarzadem.html "Dziś rano główni udziałowcy Spółki Port Lotniczy Lublin spotkają się z Zarządem, aby rozmawiać o problemach z budową terminalu. Prezydent miasta ma spotkać się z Marszałkiem Województwa i Szefami spółki o godz. 9.00" Przy kawie i ciasteczkach (śniadanko w Ratuszu) pogadają sobie chłopcy o tym "co by tu jeszcze spiep...ć, panowie, co by tu jeszcze spiep...ć" Może Żuk znowu okaże się czymś "zdziwiony". Wczoraj wykazał "zdziwienie", że Spółka od końca maja (półtora miesiąca) go nie poinformowała, że terminal musi zostać zmniejszony o połowę, no i że koszta budowy lotniska "będą raczej te same".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrakt dla Lublina czyli 10 obietnic Krzysztofa Żuka 10 najważniejszych zadań do realizacji w nadchodzącej kadencji wskazał Krzysztof Żuk (PO) na finiszu swojej kampanii wyborczej. Podpisał "Kontrakt dla Lublina", w którym zobowiązał się zrealizować je do końca 2014 roku. - To dziesięć najpotrzebniejszych inwestycji. Nie zaniedbujemy jednak innych, m.in. realizowane będą Najważniejsze zadania do realizacji: 1. Budowa lotniska w Świdniku wraz z drogą dojazdową, czyli przedłużeniem ul. Mełgiewskiej 2. Utworzenie 3 tysięcy nowych miejsc pracy. Głównie w centrach finansowo-księgowych. 3. Starania o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. 4. Budowa wiaduktu nad ul. Głęboką wraz z przebudową ul. Sowińskiego. 5. Dwupoziomowe skrzyżowanie Solidarności-Sikorskiego-gen. Ducha. 6. Budowa stadionu przy ul. Krochmalnej wraz z drogami dojazdowymi 7. Unowocześnienie systemu komunikacji miejskiej, m.in. wymiana taboru 8. Przedszkola dla każdego dziecka 9. Nowy plac Litewski - przebudowa reprezentacyjnego obszaru Lublina 10. Rewitalizacja Ogrodu Saskiego. PAMIĘTAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latawce dmuchawce wiatr;))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...