Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
konkretów jakoś brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko spoko NIK zbada sprawę. Na pewno wszystko będzie czyste i przejrzyste, jak całe PEŁO ! Hahahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie.czy swidnik jest w stanie dotrzymać wymagan konkursu.ilosc termin.konkretnie.kiedys był pomysl by jan pawel 2 latal po Polsce sokoem.to promocja będzie.i latal bellem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tej liczebności pół drużyny ZOMO zrobiłoby porządek z wami !!! Wasze śmigłowce jedynie dla rolnictwa w krajach afrykańskich się nadają...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pzl świdnik to na pewno jest polska firma? kto pamieta kto wykupil firme? czy centrala nie miesci sie gdzies we wloszech czy anglii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzicie barany w innym europejskim kraju latał Papież sokołem u nas nie mógł. to świadczy o głupocie przywódców u nas dalej co zachodnie to OK aby na metce było usa lub france. ciekawe kto by słyszał o naszych wozach piechoty gdyby nie zaryzykował MON. teraz zapłacili za tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal granda i bałagan z tym przetargiem, a lemingi dalej uważają, że wszystko gra i jest cacy, bo przecież MON jak i całe PeO chcą tylko jak najlepiej dla naszego kraju! Dziekujmy im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydaloby się pałowanko zadymiarzom, al;bo zadyma pod ich swidnickim zaklądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAC TEN ZAKLADI DAĆ ICHPRACOWNIKOM TAKĄ BIEDE ZE HEJ.NAWETNI WAS NIESZKODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZL Świdniku pracuje przeszło 3 tyś polaków ,my chcemy uczciwego przetargu ,który wyjdzie wszystkim na zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam ty znowu na targach..? Technologie pisać! Wycieczki ci w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda debili nierobów ze Świdnika....A Pan Andrzej B. jak kradł to nadal kradnie i wszędzie go pełno tam gdzie kasę można przyciąć. Prawda jest taka, że AW149 to helikopterek do zabawy a nie na misje wosjkowe, po drugie to wojsko decyduje jakie ma potrzeby to to oni będą z tego sprzętu korzystali a nie Związkowcy i pracownicy AW, po trzecie to ta firma to nie jest już dawno polska tylko włosko-brytyjska!!!Gdzie byli pracownicy i związkowcy, gdy "nasz polski zakład oddano w obce ręce? No gdzie??? Gdzie się podział wtedy wasz patriotyzm do Polski???Teraz dopiero obudziliście się jak w dupsko dostaliście!!! Żal mi was chamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie napisane. Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Same stare nieroby na tym zdjęciu, albo związkowcy albo radni. Wszędzie im mało. Do prawdziwej pracy zagonić to całe towarzystwo to zaraz skończą się wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wypowiedź powyższą i dodam, że Świdnik robi wszystko na litość heh wstyd i hańba...ja tam przekrętu nie widzę, jedynie w ich łbach i dupach się przekręciło. Dla mnie Caracal jest spoko i awionikę też ma dobra i w dodatku brał udział w wielu misjach a AW149 tylko nad lotniskiem w Świdniku hehe...bardzo poważna misja bojowa hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadają ciągle o tym przetargu, że był przekręt ale nawet nie podają żadnych konkretów...to skąd oni wiedzą, że był ustawiony skoro sami nic nie wiedzą!? żal mi tych ludzi....chyba po 5 klas podstawówki skończyli. Skoro z was tacy patrioci to pozwólcie wojsku wybrać sprzęt taki jaki oni potrzebują a nie wy cywile bo to oni będą nas bronić wtedy, gdy wy pouciekacie z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowali PGR-y, fabryki samochodów, stocznie, zakłady włókiennicze czy trzeba jeszcze zniszczyć fabryki śmigłowców w Mielcu i Świdniku! WIELKI przekręt śmigłowcowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pracuję w firmie, gdzie starujemy w przetargach i różnie bywa....ale nikt nie płacze i nie jeździ strajkować do Warszawy, że przegraliśmy przetarg tylko bierzemy się do ostrzejszej roboty aby wygrać następny i jakoś dajemy rade. A po drugie pracuję w firmie prywatnej i Państwo nie musi nas brać pod uwagę w przetargu....tak samo AgustaWestland to prywatna firma, więc nie wiem czego oni oczekują???? Jak tak będą skakali i przegrają tą sprawę w Sądzie to Państwo ich wykończy i wyjdą na debili...zresztą już wyszli niedouczone buraki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że wcześniej PZL Świdnik był mocno zadłużony i dlatego sprzedała zakład makaroniarzom bo PZL jeszcze trochę i by upadł, więc Państwo i tak pomogło tym darmozjadom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZL Świdniku pracuje przeszło 3 tyś polaków ,my chcemy uczciwego przetargu ,który wyjdzie wszystkim na zdrowie
Jak Kali ukrasc krowe to dobrze, ale Kaliemu ukrasc krowe to zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to inwestycja w Łodzi to inwestycja w resztki Polskiego przemysłu. PZL-Świdnik to teraz Agusta-Westland a nie "polski przemysł" i nikt nie może zagwarantować, że po dostarczeniu partii śmigłowców nie zamkną PZL i sprzedadzą po trochu poszczególnych hal. Można tak domniemywać ponieważ zaraz po nieudanym przetargu od razu zaczęła się mowa o zwolnieniach, co może świadczyć o kiepskiej kondycji tej spółki i niedobrze wróży stabilności całej firmy. W przypadku problemów wewnętrznych Włosi i tak będą przede wszystkim chronić swoje zakłady a nie Świdnik, tym bardziej, że maja fabrykę w Rosji i na tańszą siłę roboczą jak by co nie mogą narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...