Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Mieszkańcy Rybczewic OPAMIęTAJCIE SIę!!! 76 letni lekarz odpowiada za wasze zdrowie ... Zapoznajcie się lepiej i dokładniej z tym co wynegocjował dla Was Wasz obecny wójt ze szpitalem i z tym co proponują Wam Wasi "starzy" lekarze i dopiero potem protestujcie.. Nie może być tak, że zamieszanie w całej gminie robi 1% mieszkańców... a w taczce zmieści się ten cały 1% protestujących.. ha,ha,ha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA UWAżAM, żE W WOJSKU Są MłODZI, SPRAWNI LEKARZE I Z CAłą PEWNOśCIą LEPSZY SPRZęT MEDYCZNY, A NIE 76 LETNI LEKARZ, KTóRY KOńCZYł Pół WIEKU TEMU MEDYCYNę czas na odpoczynek i trzeba Mu już podziękować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie wypowiedź krysi co to zna wójta stosunkowo dobrze??? chyba pomylił się jej ze swym dawnym kochankiem panem jędryczkiem hi hi hi hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te awantury!!! Słyszałem, że pielęgniarki i lekarzę dostali propozycję pracy u nowego pracodawcy.. można to sprawdzić u źródłą... więc w czym problem??? W tym wszystkim nie chodzi o dobro pacjęta, lecz o swoją prywatną kasę tamtejszych lekarzy i pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak jak z Kazimierzem Marcinkiewiczem(byłym premierem Polski) który zaczął coś robić dla Polski to go reszta hołoty obaliła. Sytuacja się powtarza wójt chce zrobić coś dla dobra społeczeństwa a pozostali czyli 1% którym teraz wygodne koryto się zabiera wszczynają bunt i za wszystko chcą obarczyć wójta. Ludzie opamiętajcie się wybraliście wójta potem radę i po co??? Żeby teraz się kłócić!!! Zaufajcie wójtowi spróbujmy czegoś nowego może będzie lepiej a jak nie to wtedy się poszuka następnego rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczasowy dorobek pana wójta K. to skłócenie mieszkańców Gminy Rybczewice.Taki gospodarz nam nie potrzebny-Temu panu dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaufanie do obecnego wójta ???-Człowieku zastanów się co mówisz.Zmienia zdanie co 10 min,mota się w tym co mówi,nie podejmuje mądrze decyzji i z obopólną korzyścią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by u nas by był taki wójt i rada to już dawno by się ich na taczkach wywiozło.Na co czekacie???Działajcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skłócenie mieszkańców !!!!! co ty ośle gadasz!!!!! banda krzyczących łapówkrzy i darmozjadów to nie nie mieszkańcy to wrzody na du*** spokojnych i uczciwych ludzi !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm widziałem wójta podczas trzech roznych wypowiedzi i za kazdym razem mowi co innego, czyzby roztrojenie jazni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
holota popiera wojta a on co zrobil dotychczas ? - krzywe boisko i budke dla pijaczkow nad zalewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam podpisałem się za referendum. ale co było robić córa prawie cztardzieści stopni gorączki, a pani grochecka mówi żebym podpisł listę to zaraz pomożemy dziecku. zacisnąłem zęby i podpisałem, ale to jest nieuczciwe z mojej strony, ale z strony pielęgniarki to świństwo, na referendum zrobię właściwy podpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sam podpisałem się za referendum. ale co było robić córa prawie cztardzieści stopni gorączki, a pani grochecka mówi żebym podpisł listę to zaraz pomożemy dziecku. zacisnąłem zęby i podpisałem, ale to jest nieuczciwe z mojej strony, ale z strony pielęgniarki to świństwo, na referendum zrobię właściwy podpis
Było tak mocno nie zaciskać tych zębów bo niedługo nie będziesz miał ich gdzie leczyć.Na referendum nie musisz iść bo i tak będzie dużo osób które złożą właściwy podpis,oczywiście za obaleniem obecnego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
holota popiera wojta a on co zrobil dotychczas ? - krzywe boisko i budke dla pijaczkow nad zalewem
sam jesteś hołota i młody dureń. wiele osób lubi wędkowanie i nikomu nie należy się ubliżać. a w piłkę to pewnie nie grasz bo masz kuślawe nogi (śmiech)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stomatolog napisał:
Było tak mocno nie zaciskać tych zębów bo niedługo nie będziesz miał ich gdzie leczyć.Na referendum nie musisz iść bo i tak będzie dużo osób które złożą właściwy podpis,oczywiście za obaleniem obecnego wójta.
jeśli obłuda cię nie razi to jesteś nieuczciwym człowiekiem, pewnie zwolennikiem lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stomatologu ten gabinet w ośrodku woła o pomstę do nieba już u mnie w oborze jest lepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie róbcie się w balona, Kwiatosz nie jest energicznym, chcącym zmian człowiekiem (jak np wspomniany juz Marcinkiewicz), to człowiek "zesłany z góry" przez Starostwo, bo tam im nie pasował. Widzieliscie chociaż w tv, jak ten człowiek zmienia zdanie? A jeśli chodzi o lekarzy, to wydaje mi się, że mieszkańcy mają rację, bo po co na zabitej wiosce speecjaliści? Tam trzeba lekarzy pierwszgo kontaktu znających teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
holota popiera wojta a on co zrobil dotychczas ? - krzywe boisko i budke dla pijaczkow nad zalewem
Dobre i to co zrobił bo jak rządził dorożyński to żule leżali w rowie a chłopaki jeździli na mecze do innych gmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
sam jesteś hołota i młody dureń. wiele osób lubi wędkowanie i nikomu nie należy się ubliżać. a w piłkę to pewnie nie grasz bo masz kuślawe nogi (śmiech)
Do wędkowania nic nie mam jezeli ktos ma nadmiar czasu a sielanki juz nie ma to niech stali bywalcy siedza w szalasie nad zalewem, badz tez na krzywym boisku, z reszta tutejszy zespol jest chyba jednym z najgorszych w Polsce wiec gwiazdy tam nie graja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helmut napisał:
Ludzie, nie róbcie się w balona, Kwiatosz nie jest energicznym, chcącym zmian człowiekiem (jak np wspomniany juz Marcinkiewicz), to człowiek "zesłany z góry" przez Starostwo, bo tam im nie pasował. Widzieliscie chociaż w tv, jak ten człowiek zmienia zdanie? A jeśli chodzi o lekarzy, to wydaje mi się, że mieszkańcy mają rację, bo po co na zabitej wiosce speecjaliści? Tam trzeba lekarzy pierwszgo kontaktu znających teren.
jakiej zabitej dechami wiosce !!!!! ty miejski durny inteligenciku !!!!!! ja tu mieszkam i chce by było jak wszędzie a przez takich franców jak ty ciemnota się szerzy !!!!! tyś mądry masz dobrze a ja nie mogę??????? pewnie pochodzisz stąd ale ci od tyłka odlazło i chcesz by u nas był ciemnogród. spadaj!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...