Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
pacjent napisał:
co maja wspolnego licyby ze skierowaniami i jakoscia oferowanych uslug przez POZ wojskowy w Piaskach. Ja jestem zadowolony i taka jest moja opinia, a wy najlepiej nic nie zmieniajcie, niech bedzie dalej tak jak jest i nie robcie z siebie posmiechowiska..
Człowieku o jakiej jakości ty mówisz ??? Szpital wojskowy jest bankrutem sam komendant szpital się wypowiadał nie dalej niż miesiąc temu w TV Lublin gdy pielęgniarki szpitala wojskowego domagały sie o podwyżki..., Czy ilość przelicza sie na jakość ?, ludzie w Rybczewicach maja jedna placowke a nie jak w przypadku Piask 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!@#$%^& napisał:
jakbym chodził do ośrodka w rybczewicach do pani stomatolog to już bym nie miał zębów!!! Polecam wypróbować innego stomatologa!
Dla Twojej wiedzy żle poinformowany kolego, nawet jeżeli przechodnie obejmie''wojsko'' pani Dr stomatolog zostaje , chyba ze w dalszych planach Wójta jest tez zlikwidowanie przechodni stomatologicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty to mówisz z własnego doświadczenia hi hi hi nauczyłeś się brać lewą kase i myślisz że wszyscy tak robią. nie nie, nie wszyscy kradną i mają zasady maralne w du*** tak jak ty
Czy jest jakiś moderator tego forum??? Człowieku z ulicy pochodzisz że uzywasz takich słów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pcjenta POZ Piaski. Jak korzystasz z leczenia to wiesz,ze: W budynku znajduje sie POZ Piaski w ktorym zapisana jest 99 % mieszkancow Piask.Przyjmuja lekarze specjalisci z Lyblina i Swidnika. POZ Szp.Wojskowego nie przyjmuje wizyt domowych,a rowniez nie wykonuja zabiegow domowych tj zastrzykow po zamknieciu placowki. Wojt Piask po akcji ;biala niedziela; skuszony obitnicami dobrej opieki medycznej dla swoich wyborcow wydal zezwolenie na uruchomienie POZ Woj. Ludzie w Piaskach maja wybor w Rybczewicach nie. A ciekawe dlaczego tak wybitni specjalisci ze Szpitala Wojskowego w Lubline chca pracowac w Piaskach czy Rybczewicach . Tacy Judymi czy po prostu mozliwosc zarobienia pieniedzy bez ponoszenia kosztow ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare powiedzenie mówi że "Mądry ptak nie sra we własne gniazdo" a Gospodarz nasrał i to okrutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IZA napisał:
Stare powiedzenie mówi że "Mądry ptak nie sra we własne gniazdo" a Gospodarz nasrał i to okrutnie.
Dlatego takiemu gospodarzowi należy przyciąć skrzydełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IZA napisał:
Stare powiedzenie mówi że "Mądry ptak nie sra we własne gniazdo" a Gospodarz nasrał i to okrutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zamknęli juz gminę bo aktywność popleczników Pana Mirka osłabla.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha też mi się tak wydaje.Niech korzystają póki jedzą z jego garnuszka.Tak ich zastraszył że snują się jak cienie po tej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będą sie pewnie snuli w szałasie przy plemiennych ogniskach nad zalewem i z tesknota patrzec na budynek UG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się zatrują kiełbaską upieczoną na tych ogniskach to zgonią że kupili w G.S.-sie . A Jak doktor Krawczyk będzie chciał im udzielić pomocy to podetną sobie żyły tomachawkiem i oskarżą że chciał ich otruć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą kiełbaską bedzie kiełbaska tania ,przedwyborcza, sporządzona w/g własnego przepisu Pana Kwiatosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Dotychczasowy dorobek pana wójta K. to skłócenie mieszkańców Gminy Rybczewice.Taki gospodarz nam nie potrzebny-Temu panu dziękujemy.
Witam, Na odpowiedź co ten wójt zrobił mam tylko tyle! oto dowód na to, że nie tylko wybudował krzywe boisko i budkę nad zalewem!!!! http://www.przetargi.egospodarka.pl/zamawi...Rybczewice.html Który z jego poprzedników zrobił więcej? Idźcie na referendum i popsujcie to co rozpoczął Pan Kwiatosz!!! PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ juz nie mogę was czytać KRETYNI! Szacunek dla Pana Kwiatosza! Życzliwy sprzymierzeniec - były mieszkaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzymierzeniec napisał:
Witam, Na odpowiedź co ten wójt zrobił mam tylko tyle! oto dowód na to, że nie tylko wybudował krzywe boisko i budkę nad zalewem!!!! http://www.przetargi.egospodarka.pl/zamawi...Rybczewice.html Który z jego poprzedników zrobił więcej? Idźcie na referendum i popsujcie to co rozpoczął Pan Kwiatosz!!! PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ juz nie mogę was czytać KRETYNI! Szacunek dla Pana Kwiatosza! Życzliwy sprzymierzeniec - były mieszkaniec
Niechce mi sie klikać na ten link bo zapewne propaganda zredagowana przez soltysa Kwitaosza, a co zrobili poprzednicy?... wodociąg , telefon, budowa szkoły, którą pan soltys nie chce dokończyć mowiąc ze budynek jest niestebilny poniewaz jest postawiony na piachu:) ten człowiek zkończył politechnike? chyba z bardzo miernymi ocenami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzymierzeniec napisał:
Witam, Na odpowiedź co ten wójt zrobił mam tylko tyle! oto dowód na to, że nie tylko wybudował krzywe boisko i budkę nad zalewem!!!! http://www.przetargi.egospodarka.pl/zamawi...Rybczewice.html Który z jego poprzedników zrobił więcej? Idźcie na referendum i popsujcie to co rozpoczął Pan Kwiatosz!!! PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ juz nie mogę was czytać KRETYNI! Szacunek dla Pana Kwiatosza! Życzliwy sprzymierzeniec - były mieszkaniec
ho ho to się narobił nieboraczek najpierw wziął kredyt(Tabelka powinna być przedstawiona odwrotnie według dat) a potem zatkał kilka głębszych dziur w drodze płytami betonowymi.Tylko czemu nie wziął się za rzeczy bardziej ważne??? jak choćby kończenie szkoły, a nie szuka dziury i wytacza procesy sądowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niechce mi sie klikać na ten link bo zapewne propaganda zredagowana przez soltysa Kwitaosza, a co zrobili poprzednicy?... wodociąg , telefon, budowa szkoły, którą pan soltys nie chce dokończyć mowiąc ze budynek jest niestebilny poniewaz jest postawiony na piachu:) ten człowiek zkończył politechnike? chyba z bardzo miernymi ocenami
Człowieku nie napisał to sołtys tylko osoba zajmująca się analizą rozwoju gmin wiejskich na terenie województwa lubelskiego! a pochodzę z tej gminy i bardzo przykro mi czytać te brednie jakie piszecie na temat osoby, która chce coś dla społeczeństwa zrobić ... !!! Nie chce Ci się klikać w link? to pomogę też innym- o ile propagandą może być oficjalna strona e-Gospodarka.pl to może strona biuletynu publicznego będzie bardziej wiarygodna? proszę: http://rybczewiceug.bip.e-zeto.com/public/?id=1161 Oficjalna strona biuletynu informacji publicznej!!!! Jeżeli Ci się nie chce czytac człowieku to co ty tutaj robisz? DO SZKOŁY uczyć się może jeszcze ci wyprostują myślenie!!! Najlepiej jest krzyczeć nie mając podstaw! Dlatego daję podstawy! swoje wypowiedzi popieram oficjalnymi informacjami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właśnie apropos przetargow? gdzie był przetarg na wydzierżawienie osrodka zdrowia? tak za plecami pocichutku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie-Nomen omen to on nigdy nie był.Kaleka życiowa która gdzie tylko postawi nogę dostaje kopa w tyłek i idzie dalej rujnować coraz to niższe szczeble drabiny społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzymierzeniec napisał:
Człowieku nie napisał to sołtys tylko osoba zajmująca się analizą rozwoju gmin wiejskich na terenie województwa lubelskiego! a pochodzę z tej gminy i bardzo przykro mi czytać te brednie jakie piszecie na temat osoby, która chce coś dla społeczeństwa zrobić ... !!! Nie chce Ci się klikać w link? to pomogę też innym- o ile propagandą może być oficjalna strona e-Gospodarka.pl to może strona biuletynu publicznego będzie bardziej wiarygodna? proszę: http://rybczewiceug.bip.e-zeto.com/public/?id=1161 Oficjalna strona biuletynu informacji publicznej!!!! Jeżeli Ci się nie chce czytac człowieku to co ty tutaj robisz? DO SZKOŁY uczyć się może jeszcze ci wyprostują myślenie!!! Najlepiej jest krzyczeć nie mając podstaw! Dlatego daję podstawy! swoje wypowiedzi popieram oficjalnymi informacjami!
Nie mieszkasz juz? pewnie w Irlandii garnki zmywasz:) wracając do linku jednak to zrobiłem bo zobaczyłem rozszerenie tylko człowieku co z tego zostalo zrobione? Absolutnie nic badz bardzo nieiwiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
ho ho to się narobił nieboraczek najpierw wziął kredyt(Tabelka powinna być przedstawiona odwrotnie według dat) a potem zatkał kilka głębszych dziur w drodze płytami betonowymi.Tylko czemu nie wziął się za rzeczy bardziej ważne??? jak choćby kończenie szkoły, a nie szuka dziury i wytacza procesy sądowe.
może dlatego, że jego poprzednik narobił wiele bałaganu, zadłuzył gminę i to nie pozwala na dalsze prace nad ta szkołą? najpierw niech ktoś sobie odpowie na proste pytanie dlaczego? a potem JAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...