Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Chyba wójt znowu otworzył Urząd gminy,pracownicy podjedli kiełbaski i jego ambitna łamaga informatyczna (zatrudniona po znajomości) zaczęła działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mieszkasz juz? pewnie w Irlandii garnki zmywasz:) wracając do linku jednak to zrobiłem bo zobaczyłem rozszerenie tylko człowieku co z tego zostalo zrobione? Absolutnie nic badz bardzo nieiwiele
Mieszkam w Lublinie w woli szczegółu i pracuję w jednej z firm analitycznych - a próba obrażania mnie nic ci nie da! Nic nie zrobione bo nie wiem czy wiesz ale do przetargu są pewne procedury i terminy! ale nie mam komu chyba tłumaczyć- bo inteligentni ludzie to rozumieją. Napisałem już wcześniej! DO SZKOŁY! przetarg na obsługę ośrodka to sprawa wewnętrzna gminy, Jednak konieczny nie był, gdyż można było się dogadać z poprzednimi lekarzami! ale że nie chcieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzymierzeniec napisał:
może dlatego, że jego poprzednik narobił wiele bałaganu, zadłuzył gminę i to nie pozwala na dalsze prace nad ta szkołą? najpierw niech ktoś sobie odpowie na proste pytanie dlaczego? a potem JAK?
Niedarzyłem poprzednika szczególną sympatią ale przynajmniej starał sie dokończyć prace przed uplywem kadencji, po czym nastał Pan Kwiatosz i szukająć dziury w całym zprzestał jakichkolwiek prac w nowo budowanej szkole, a ile sie nad tym nabiegal biedaczysko chyba jedyne co zrobił to wypalał gminne pieniądze wraz z paliwem zużywanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzymierzeniec napisał:
Mieszkam w Lublinie w woli szczegółu i pracuję w jednej z firm analitycznych - a próba obrażania mnie nic ci nie da! Nic nie zrobione bo nie wiem czy wiesz ale do przetargu są pewne procedury i terminy! ale nie mam komu chyba tłumaczyć- bo inteligentni ludzie to rozumieją. Napisałem już wcześniej! DO SZKOŁY! przetarg na obsługę ośrodka to sprawa wewnętrzna gminy, Jednak konieczny nie był, gdyż można było się dogadać z poprzednimi lekarzami! ale że nie chcieli!
Kto niechciał podpisać umowy widoczne za mało wiesz ty pseudoanalityku. Dr Rycyk od wrezśnia starała sie podpisać umowe lecz Wojt ze swoje grupą radnych skutecznie jej to uniemożliwiali. A jeżeli mieszkasz w Lublinie to pewnie gdzieś w okolicy lubartowskiej wiec tak dla ochłoniecia idz pocywaj troszke pod bram wypij winko ochłon i dopiero tu wroc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto niechciał podpisać umowy widoczne za mało wiesz ty pseudoanalityku. Dr Rycyk od wrezśnia starała sie podpisać umowe lecz Wojt ze swoje grupą radnych skutecznie jej to uniemożliwiali. A jeżeli mieszkasz w Lublinie to pewnie gdzieś w okolicy lubartowskiej wiec tak dla ochłoniecia idz pocywaj troszke pod bram wypij winko ochłon i dopiero tu wroc
Swoje już napisałem teraz głos zabierają deb***E!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne owieczki opłacane przez pana wójta: zanim nazwiecie kogoś ćpunem, to odstawcie najpierw wino lub piwko, które akurat popijacie. Akurat moim znajomi wiedzą, ze nie używam nawet alkoholu. Niestety, kiedy Sołtys Kwiatosz odejdzie wy polecicie z ciepłego dołka gminy na przebite disco-polowe buźki, a ja ciągle będę miał swoje zajęcie związane z morfiną itp: studia na Uniwersytecie Medycznym. Żal mi Was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza sprawa dzialanie Wojta to nie polityka ani troska o wyborcow ktorym funduje w swej naiwnosci nowych niesprawdzonych lekarzy. Panie Wojcie brak porzadku w dokumentacji swiadczy zle o Panu.Pan byl wicestarosta w Swidni8ku. Teraz jest Pan Wojtem.To zeslanie czy awans ? Dr Krawczyk leczyl mieszkancow nie tylko z Rybczewic. W pewnyn okresie zjezdzala do Niego Cala Lubelsczyzna.Lakarz z wiedza i inituicja.Cale pokolenia mieszkancow byly leczone przez tego Pana. I dzisiaj co przywoza polityka ktory nie sprawdzilsie gdzie indziej i ten ;polityk: kombinuje nie podpisze ,a wynajme innym.Ot tak z dobrego serca? Mamy takich politykow co uwazaja ze nie musza liczyc sie z ludzmi.Taki npA.Bratkowski ktory z ramienia PSL zarzadza w Wojewodztwie kulturatj Teatrem Muzycznym i Filharmonia oraz sluzba zdrowia. Niekompetentne osoby z politycznego nadania musza odejsc poniewaz jak mowil tworca demokracji Cyceron;Wola ludu jest najwyzszym prawem:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gronias napisał:
Szanowne owieczki opłacane przez pana wójta: zanim nazwiecie kogoś ćpunem, to odstawcie najpierw wino lub piwko, które akurat popijacie. Akurat moim znajomi wiedzą, ze nie używam nawet alkoholu. Niestety, kiedy Sołtys Kwiatosz odejdzie wy polecicie z ciepłego dołka gminy na przebite disco-polowe buźki, a ja ciągle będę miał swoje zajęcie związane z morfiną itp: studia na Uniwersytecie Medycznym. Żal mi Was...
Niuniu ty idź lepiej monia possać do mamusi na co ci alkohol albo inne morfinki. Z taczką na szosę wychodzisz i śmiesz wypominać komuś że nie ukończył szkoły a sam zachowujesz się jak ostatni dureń i nieuk zapakuj się w tę taczuszkę i na akademie( ale rolniczą) się dokształcać bo daleko ci jeszcze do wójta albo lekarza/pielęgniarki. A Juliusz to ile ci zapłacił za występ przed kamerami no pochwal się??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e?deb***ami jesteście wy, kto wam wczoraj mordy pozamykal ze siedzielsci cie cichutku w ukryciu i tylko wasz guru glos zabieral? nie macie odwagi by odezwac sie publicznie? ze was pozniej ludzie osadza, a moze to kolejna metoda wojta szpiclowanie? a pozniej zabieranie glosu? wiem jedno za kilkanascie lat kazdy o doktorze Krawczyku bedzie pamietal a pamiec o obecnym nieudolnym wojcie zniknie wraz z koncem jego urzedowania co mam nadzieje ze nastapi juz niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helo napisał:
Niuniu ty idź lepiej monia possać do mamusi na co ci alkohol albo inne morfinki. Z taczką na szosę wychodzisz i śmiesz wypominać komuś że nie ukończył szkoły a sam zachowujesz się jak ostatni dureń i nieuk zapakuj się w tę taczuszkę i na akademie( ale rolniczą) się dokształcać bo daleko ci jeszcze do wójta albo lekarza/pielęgniarki. A Juliusz to ile ci zapłacił za występ przed kamerami no pochwal się??
Oczywiście, ze mi brakuje... Ty to chyba nawet na rolniczą się nie dostałeś, skoro Ci wójt za tzw. "Staż" płaci... Po drugie jest wielu ludzi, którzy ledwo podstawówkę skończyli, a mają więcej oleju w głowie niż Kwiatosz i jego wiecznie pijani przyjaciele. Nie mam na Was czasu, bo się uczę, a widzę, ze Wy w gminie kaca po wiejskich wstrząsach leczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł i oglądając w tv to nasuwa się pytanie gdzie są ci chorzy ludzie jak mają na tyle siły by tak się przepychać,a odnośnie lekarzy ze szpitala wojskowego to są dobrzy specjaliści,ale tutaj chodzi chyba oto że stary dobry znajomy lekarz to i receptę wypiszę taką jaką chcemy i wiemy co i za ile np.renta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gronias napisał:
Szanowne owieczki opłacane przez pana wójta: zanim nazwiecie kogoś ćpunem, to odstawcie najpierw wino lub piwko, które akurat popijacie. Akurat moim znajomi wiedzą, ze nie używam nawet alkoholu. Niestety, kiedy Sołtys Kwiatosz odejdzie wy polecicie z ciepłego dołka gminy na przebite disco-polowe buźki, a ja ciągle będę miał swoje zajęcie związane z morfiną itp: studia na Uniwersytecie Medycznym. Żal mi Was...
A więc to dlatego mamusia walczy o to aby przejąć ośrodek!!!! Syniowi posadkę szykuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gronias napisał:
Szanowne owieczki opłacane przez pana wójta: zanim nazwiecie kogoś ćpunem, to odstawcie najpierw wino lub piwko, które akurat popijacie. Akurat moim znajomi wiedzą, ze nie używam nawet alkoholu. Niestety, kiedy Sołtys Kwiatosz odejdzie wy polecicie z ciepłego dołka gminy na przebite disco-polowe buźki, a ja ciągle będę miał swoje zajęcie związane z morfiną itp: studia na Uniwersytecie Medycznym. Żal mi Was...
MAły groszku - osobiście widziałem jak ćpałeś i piłeś więc tu nie pier%%%!!! może teraz się powstrymujesz : widząc twoją twarz przy taczce, stwierdziłem, że bardzo do ciebie pasuje - minąłeś się z powołaniem! powinieneś śmigać z taką taczką na budowach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
deb***e?deb***ami jesteście wy, kto wam wczoraj mordy pozamykal ze siedzielsci cie cichutku w ukryciu i tylko wasz guru glos zabieral? nie macie odwagi by odezwac sie publicznie? ze was pozniej ludzie osadza, a moze to kolejna metoda wojta szpiclowanie? a pozniej zabieranie glosu? wiem jedno za kilkanascie lat kazdy o doktorze Krawczyku bedzie pamietal a pamiec o obecnym nieudolnym wojcie zniknie wraz z koncem jego urzedowania co mam nadzieje ze nastapi juz niedługo
Ja będę pamiętał o doktorku .... już długo pamiętam sytuacje gdy przyszedłem po zaświadczenie lekarskie o stanie wzroku a pan Julian kazał mi się rozebrać " Gdy Cię boli, gdy Cię strzyka to pędź szybko do Krawczyka, On poprzytula lub pomaca i zabije twego kaca!" WIERSZYK DLA GRONIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gronias napisał:
Oczywiście, ze mi brakuje... Ty to chyba nawet na rolniczą się nie dostałeś, skoro Ci wójt za tzw. "Staż" płaci... Po drugie jest wielu ludzi, którzy ledwo podstawówkę skończyli, a mają więcej oleju w głowie niż Kwiatosz i jego wiecznie pijani przyjaciele. Nie mam na Was czasu, bo się uczę, a widzę, ze Wy w gminie kaca po wiejskich wstrząsach leczycie.
Ucz się ucz !!! taczkę prowadzić też trzeba umieć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Pierwsza sprawa dzialanie Wojta to nie polityka ani troska o wyborcow ktorym funduje w swej naiwnosci nowych niesprawdzonych lekarzy. Panie Wojcie brak porzadku w dokumentacji swiadczy zle o Panu.Pan byl wicestarosta w Swidni8ku. Teraz jest Pan Wojtem.To zeslanie czy awans ? Dr Krawczyk leczyl mieszkancow nie tylko z Rybczewic. W pewnyn okresie zjezdzala do Niego Cala Lubelsczyzna.Lakarz z wiedza i inituicja.Cale pokolenia mieszkancow byly leczone przez tego Pana. I dzisiaj co przywoza polityka ktory nie sprawdzilsie gdzie indziej i ten ;polityk: kombinuje nie podpisze ,a wynajme innym.Ot tak z dobrego serca? Mamy takich politykow co uwazaja ze nie musza liczyc sie z ludzmi.Taki npA.Bratkowski ktory z ramienia PSL zarzadza w Wojewodztwie kulturatj Teatrem Muzycznym i Filharmonia oraz sluzba zdrowia. Niekompetentne osoby z politycznego nadania musza odejsc poniewaz jak mowil tworca demokracji Cyceron;Wola ludu jest najwyzszym prawem:
Prawda bracie prawda - AMEN! Krzyżyk na drogę!!! Banda idiotów myśląca że chodzi o Kwiatosza!!! Gronio się przyznał że mu mamusia posadkę szykuje! stąd to całe zamieszanie!!!! kto latał po wsi jak nie mamusia gronia i zbierała podpisy szantażem? musi syniowi zapewnić byt bo takiego głupka nigdzie nie przyjmą do pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gacekel napisał:
Czytając ten artykuł i oglądając w tv to nasuwa się pytanie gdzie są ci chorzy ludzie jak mają na tyle siły by tak się przepychać,a odnośnie lekarzy ze szpitala wojskowego to są dobrzy specjaliści,ale tutaj chodzi chyba oto że stary dobry znajomy lekarz to i receptę wypiszę taką jaką chcemy i wiemy co i za ile np.renta
Pięknie prawisz bracie!!! mi tylko szkoda, że inni tak nie prawią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desperat Wojt przeszedł juz na duze litery....widocznie jego siła przebicia maleje stołeczek spod jego szlachetnej czesci sie usuwa i traci kontrole nad tym co pisze. Godne pożałowania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Desperat Wojt przeszedł juz na duze litery....widocznie jego siła przebicia maleje stołeczek spod jego szlachetnej czesci sie usuwa i traci kontrole nad tym co pisze. Godne pożałowania!!!
nie wójt ! a ktoś inny! a duże litery po to aby Ci co nie dowidzą na oczy przejrzeli!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że żaden z Groniów nie potrzebuje tego, by mamusia szykowała mu posadkę w gminie. PO CO? Z tego co się orientuję, jeden z chłopaków pracuje w Norwegii zarabiając całkiem dobrze (pracuje zgodnie w zawodzie, ze studiami które skończył). Młodszy studiuje na kierunku, po którym szuka się ludzi do pracy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tak, że zakończmy już z dziwnymi wyciezkami osobistymi na nędznym poziomie. Naprawde na nędznym... A co do przychodni, to sami widzimy, co się dzieje. Jest pani doktor Sadowska, świetny lekarz do którego zjeżdzają ludzie z calej ściany wschodniej, jest starszy lekarz z doświadczeniem, u którego leczą sie od lat mieszkańcy nie tylko Lubelszczyzny. Większość chce właśnie tego, by ta kadra pozostała. Zaznaczę, że nie należę do tej przychodni, ale niejednokrotnie konsultowałam się. Pamiętajmy też o tym, że całkiem niedaleko, bo w Piaskach macie Państwo lekarzy tzw. wojskowych . Wójt...Cóż...Spodziewałam się po tym człowieku wiele, że będzie w tej gminie lepiej. Nie mieszkam na terenie gminy, ale sympatyzuję z nią. Naprawdę wierzyłam w tego Człowieka. Nie udało się. Trudno. Wyszło tak, że skłócił wioski. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...