Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Lekarz ? ja myslalem ze to pacjent. Cóż video nie działa :/
Ja też myślałem,że to pacjent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIA napisał:
oNI MIELI JUż SWOJą SZANSę, GDYBY IM ZALEżAłO JUż chociażby ROK TEMU MOGLI COś ZACZęć ROBIć, CHOCIAżBY JAKIś mały, niewielki REMONT. A ONI NIC NIE ROBILI... przykre jest to...
Przykre jest to, że lekarze chcieli remontować ale do tego potrzebowali umowy długoterminowej, a nie na jeden rok. Chociażby po to żeby mieć dopłatę unijną. A wójt powiedział że od załatwiania pieniędzy z Unii to jest on i jego pracownicy i dłuższej umowy nie podpisze... Ciekawe czy KASIA remontowała by dom w którym gospodarz nie chciałby podpisać umowy dłuższej niż rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stachyra napisał:
Dobrze, skoro Wasz wójt chce tak dobrze, to dlaczego przed kamerami mówił za każdym razem co innego? Dlaczego od kilku miesięcy na ten temat wypowiada się tak, jakby wciąż zmieniał zdanie? Wytłumaczcie...
sądze, że te "zmiany zdania" wynikają z tego, że on chce coś zrobić i to nie koniecznie ze szpitalem.. do póki nikt nic nie wiedział nikt z lekarzy z ośrodka nie proponował wójtowi żadnych zmian, chcieli aby dalej było tak jak jest.. wójt tymczasem wynegocjował ze szpitalem lepsze dla nas warunki i podpisał umowę.. gdy lekarze nasi się dowiedzieli też zaczęli mówić, że oni są w stanie dokonać tego samego co szpital, a wójt po prostu powiedział dobrze jeżeli podpiszecie ze mną taką samą umowę jak szpital to proszę bardzo rozwiążę umowę i podpiszę z wami, bo to co podpisał to i tak jest nie ważnie i nie trzeba mieć skończonego prawa żeby to wiedzieć... i dodam jeszcze,że to są moję domysły na podstawie tego filmu, który można tu obejrzeć i który był w panoramie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wysoko posadzony" (cha, cha, cha) w Urzędzie Gminy Rybczewice ćwok (cha, cha, cha) i cienki Bolek zwrócił się do parafii o wsparcie jego pożal się Boże kariery politycznej. Trzeba być skończonym idiotą, żeby zwracać się z tym do proboszczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontra napisał:
Przykre jest to, że lekarze chcieli remontować ale do tego potrzebowali umowy długoterminowej, a nie na jeden rok. Chociażby po to żeby mieć dopłatę unijną. A wójt powiedział że od załatwiania pieniędzy z Unii to jest on i jego pracownicy i dłuższej umowy nie podpisze... Ciekawe czy KASIA remontowała by dom w którym gospodarz nie chciałby podpisać umowy dłuższej niż rok.
WIESZ REMONT MOżNA BYłO ZACZąć 5 LAT TEMU I TO NIE KONIECZNIE LICZąC NA PIENIąDZE Z uNII!!! I kasia remontowałaby ośrodek, bo jest jeszcze młoda i naiwana.... jak ktoś chce coś zrobić to to robi , anie wykręca się .. Naprawdę było dużo czasu żeby coś zrobić, nawet za kadencji byłego wójta... dla chcącego nic trudnego, mówi się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie róbcie z siebie pośmiewiska. Już nawet wierszyki o was piszą. Kto reprezentował naszą gminę wystarczy obejrzeć filmik. Taczka, wrzaski, a nawet bijatyki. Co tu dużo mówić. Przeciwnicy zmian w ośrodku, czy Wiecie, że przez Was nasza gmina stała się pośmiewiskiem? Ludzie zastanówcie się co sobą reprezentujecie i o co w tym wszystkim chodzi. Typowa polska sprawa. Chcąc zmienić nasz kraj powinniśmy zacząć od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIA napisał:
WIESZ REMONT MOżNA BYłO ZACZąć 5 LAT TEMU I TO NIE KONIECZNIE LICZąC NA PIENIąDZE Z uNII!!! I kasia remontowałaby ośrodek, bo jest jeszcze młoda i naiwana.... jak ktoś chce coś zrobić to to robi , anie wykręca się .. Naprawdę było dużo czasu żeby coś zrobić, nawet za kadencji byłego wójta... dla chcącego nic trudnego, mówi się..
To wójt Kwiatosz, taki światły człowiek, a w tamtym roku na wiosnę nie pozwolił wyremontować tylko sam chciał pieniądze z unii I przestańcie powtarzać kłamstwa. Budynek spełnia wymogi do roku 2012. A jakie rzeczy trzeba zrobić przed 2012? Ty mi powiedz bo pewnie wiesz co POZ Szp.Wojsk. chce wyremontować... Opisz nam plan remontu. Z datami i pracami do wykonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontra napisał:
To wójt Kwiatosz, taki światły człowiek, a w tamtym roku na wiosnę nie pozwolił wyremontować tylko sam chciał pieniądze z unii I przestańcie powtarzać kłamstwa. Budynek spełnia wymogi do roku 2012. A jakie rzeczy trzeba zrobić przed 2012? Ty mi powiedz bo pewnie wiesz co POZ Szp.Wojsk. chce wyremontować... Opisz nam plan remontu. Z datami i pracami do wykonania.
KRetyn!!!! KRETYN JESTEŚ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIA napisał:
WIESZ REMONT MOżNA BYłO ZACZąć 5 LAT TEMU I TO NIE KONIECZNIE LICZąC NA PIENIąDZE Z uNII!!! I kasia remontowałaby ośrodek, bo jest jeszcze młoda i naiwana.... jak ktoś chce coś zrobić to to robi , anie wykręca się .. Naprawdę było dużo czasu żeby coś zrobić, nawet za kadencji byłego wójta... dla chcącego nic trudnego, mówi się..
Kasia! Jak najbardziej Cię popieram! Trzeba tępić to co się w tej gminie zalęgło! Wież mi że nie ma co się przejmować tymi obelgami skierowanymi w stronę wójta i zwolenników! tak jak napisałem wcześniej! w Gminie jest 4300 mieszkańców a tych osób które tak się wywijają z obelgami jest może 20... z czym do ludzi ? 20 osób godnych pożałowania! Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy protestujący "obrońcy" doktorków, zmieścili się w jednej taczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majk@ napisał:
Wszyscy protestujący "obrońcy" doktorków, zmieścili się w jednej taczce
no a niby czym przyjechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontra napisał:
To wójt Kwiatosz, taki światły człowiek, a w tamtym roku na wiosnę nie pozwolił wyremontować tylko sam chciał pieniądze z unii I przestańcie powtarzać kłamstwa. Budynek spełnia wymogi do roku 2012. A jakie rzeczy trzeba zrobić przed 2012? Ty mi powiedz bo pewnie wiesz co POZ Szp.Wojsk. chce wyremontować... Opisz nam plan remontu. Z datami i pracami do wykonania.
mój drogi "wykształcony" lekarze dzierżawią ośrodek przez 20 lat więć nie opowiadaj że to mało czasu, hmmmmm chyba że kiepski byłeś z matematyki. a czy ty byłeś w ośrodku zdrowia i widziałeś ten bałagan ze wczesnego gierka, bez żadnych poprawek, uppppssss przepraszam, zrobili kibelki by ludzie nie wpadali w szamba. a jeśli mówisz że spełnia wymogi unijne to jesteś ślepy albo zmień okulary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! Potrzebne są zmiany niedługo Julian K. sam będzie potrzebował lekarza a on jeszcze chce leczyć! A Pielęgniarką Marię G. to może by się zają prokurator ? wzamian za podpis udzielała pomocy medycznnej, a starsi ludzie podpisywali nie widząc co. To referendum powinno dotyczyć ośrodka zdrowia a nie odwołania wójta. Ciekawe dlaczego z młodych ludzi protestował tylko Gronio, wykorzystał przerwę swiąteczną na studiach medycznych aby wspierać matkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majk@ napisał:
Wszyscy protestujący "obrońcy" doktorków, zmieścili się w jednej taczce
no no jechali na protest a taczka nie miała resorów i w głowach im olej się wstrząsnął bo gadali same durnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie piszą normalni ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
"Wysoko posadzony" (cha, cha, cha) w Urzędzie Gminy Rybczewice ćwok (cha, cha, cha) i cienki Bolek zwrócił się do parafii o wsparcie jego pożal się Boże kariery politycznej. Trzeba być skończonym idiotą, żeby zwracać się z tym do proboszczów.
jestem co niedziela w kościele i nie słyszałem żeby ksiądz zabierał zdanie w tej sprawie, a jak ty słyszałeś to powiedz kiedy to było tylko nie sepleń jak czytasz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
mój drogi "wykształcony" lekarze dzierżawią ośrodek przez 20 lat więć nie opowiadaj że to mało czasu, hmmmmm chyba że kiepski byłeś z matematyki. a czy ty byłeś w ośrodku zdrowia i widziałeś ten bałagan ze wczesnego gierka, bez żadnych poprawek, uppppssss przepraszam, zrobili kibelki by ludzie nie wpadali w szamba. a jeśli mówisz że spełnia wymogi unijne to jesteś ślepy albo zmień okulary[/quote] Lepiej Ty się przyjrzyj co piszesz. Nie mieli umowy na 20 lat tylko co roku im przedlużali. Jeżeli nie widzisz różnicy to nie mamy o czym mówić, bo albo jesteś taki tępy albo specjalnie odwracasz od tego uwagę. Napisz których wymagań ośrodek NIE SPEŁNIA. I w jakiej to jest ustawie. Przekonaj nie mnie tylko tych którzy czytają. Wiem że nie podasz jakiego wymogu nie spełnia i w jakiej to jest ustawie bo nic takiego nie znajdziesz. Napiszesz coś takiego jak ten poniżej [quote name='KM' post='80624' date='4.01.2009, 18:41']KRetyn!!!! KRETYN JESTEŚ!!
Napiszesz coś w tym stylu bo tylko na tyle Cię stać. Oczywiście napiszesz pod całkiem nowym pseudonimem żeby wyglądało że jest was dużo. Potrafisz tylko obrażać. Rozmawiajmy o KONKRETACH a nie o hasłach i wierszykach. I rozmawiajmy o ośrodku zdrowia a nie o wójcie jaki zły czy jaki fajny. Będziesz tak potrafił? Myślę że nie bo brak Ci argumentów. Są tylko hasła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja już była,brakuje tylko audycji radiowej. Bardzo interesuje mnie zdanie Ojca Dyrektora w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontra napisał:
Lepiej Ty się przyjrzyj co piszesz. Nie mieli umowy na 20 lat tylko co roku im przedlużali. Jeżeli nie widzisz różnicy to nie mamy o czym mówić, bo albo jesteś taki tępy albo specjalnie odwracasz od tego uwagę. Napisz których wymagań ośrodek NIE SPEŁNIA. I w jakiej to jest ustawie. Przekonaj nie mnie tylko tych którzy czytają. Wiem że nie podasz jakiego wymogu nie spełnia i w jakiej to jest ustawie bo nic takiego nie znajdziesz. Napiszesz coś takiego jak ten poniżej Napiszesz coś w tym stylu bo tylko na tyle Cię stać. Oczywiście napiszesz pod całkiem nowym pseudonimem żeby wyglądało że jest was dużo. Potrafisz tylko obrażać. Rozmawiajmy o KONKRETACH a nie o hasłach i wierszykach. I rozmawiajmy o ośrodku zdrowia a nie o wójcie jaki zły czy jaki fajny. Będziesz tak potrafił? Myślę że nie bo brak Ci argumentów. Są tylko hasła.
Jednym z takich argumentów jakiego oczekujesz jest fakt ,iż sanepid zamkną gabinet ginekologiczny ponieważ nie spełniał norm sanitarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Kasia! Jak najbardziej Cię popieram! Trzeba tępić to co się w tej gminie zalęgło! Wież mi że nie ma co się przejmować tymi obelgami skierowanymi w stronę wójta i zwolenników! tak jak napisałem wcześniej! w Gminie jest 4300 mieszkańców a tych osób które tak się wywijają z obelgami jest może 20... z czym do ludzi ? 20 osób godnych pożałowania! Powodzenia!
Uważaj, bo zaraz zrobi Ci się 2 osoby. A to już niebezpieczne, bo było właśnie 2 zwolenników wójta, co? Ludzie wyczują, że kłamczuszysz. To był dzień roboczy a ludzie jeżdżą do pracy. Ja tam byłem około trzeciej, a widziałem tam więcej niż 20 czy 40 osób. A Ty w telewizji widziałeś 20, co? A rano w telewizji było widać, że było więcej osób. Sam wójt martwił się, że ludzie są zziębnięci, więc poszli do domu, a przyszli nowi. Dużo ludzi dowiedziało się z telewizji, że coś się dzieje. Gdyby wiedzieli to też by przyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...