Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
afery robią sami "aferujący", czy też aferzyści, bo od kiedyż to księdza przyjmuje się w godzinach pracy dyrektora. Przecież ksiądz chodzi po kolędzie w godzinach popołudniowych, a dyrektor pracuje do godziny 15.00, w porywach do 16.00 a nie cały boży dzień, jak sugerowaliby niektórzy. Ludzie, trochę zdrowego rozsądku No cóż Świdnik jest specyficznym miastem, jeśli chodzi o afery. Prosimy o jeszcze, albo nie zajmijcie się lepiej swoimi sprawami, to wyjdzie wam to na dobre. Najłatwiej jest pchać nos w nie swoje sprawy, a nie widziec swojego czubka nosa. A w dodatku znane jest i powszechne stwierdzenie -konkurencja nie śpi. Stwierdzam -oj nie śpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie pana Leszka na dyrektora i po kłopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie pan Leszek ??? musimy go odnaleść bo nasze dzieci tesknią !!! Pomożecie szukac,??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, gdzie pan Leszek...ale nie powiem:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat gorący, popularność dyrektorki przedszkola nr 3 wciąż rośnie. Brawo, brawo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z panem Leszkiem kiedy bedzie dyrektorem? skoro pani obecna sie nie nadaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak napewno byłby lepszym dyrektorem niz pani Jola chłop ma jaja i wie co do czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja ci sie marzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, marzą jej się to widać, słychać i czuć!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja marzę o zamieszczeniu zdjęć tej sławnej dyrektorki Joli P. na tym forum. Zdaje mi się, że ją gdzieś widziałem. Może na Naszej Klasie? Chętnie dodałbym komentarz.............................(he, he, he)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja droga zdjęcia są na stronie przedszkola i nie są żadną tajemnicą, he he. Zbędny jest tutaj twój komentarz, zajmij się swoimi sprawami. nudzisz, robisz wszystko aby na pierwszym miejscu na forum znajdował się ten temat, rozkręcajac go he he szkodzisz sobie nawet nie wiesz jak bardzo he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola dzisiaj siedziała koło burmistrza, przypunktowała dzięki pracowitej nauczycielce. Tamta się orobiła a ona dostanie nagrodę burmistrza. Taka kolej rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty zamiast kłapać weź się do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulo piszesz "moja droga". Nie umiesz czytać? Jeśli już to "mój drogi", bo jestem facetem. Mam to i owo w spodniach he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że w główce pusto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj babo, czytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się bożenka podobała miała pasję i była super ale sama nie wiedziała czy ma być dyrektorem o wszystkim sama chciała decydować a przecież miała palec od rządzenia, szkoda, że za takie zaangażowanie i tyle pracy co włożyła podziękowano jej w taki podły sposób była bardzo dobra w tym co robiła, szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta się kuruje w sanatorium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się bożenka podobała miała pasję i była super ale sama nie wiedziała czy ma być dyrektorem o wszystkim sama chciała decydować a przecież miała palec od rządzenia, szkoda, że za takie zaangażowanie i tyle pracy co włożyła podziękowano jej w taki podły sposób była bardzo dobra w tym co robiła, szkoda
 
mnie się bożenka podobała miała pasję i była super ale sama nie wiedziała czy ma być dyrektorem o wszystkim sama chciała decydować a przecież miała palec od rządzenia, szkoda, że za takie zaangażowanie i tyle pracy co włożyła podziękowano jej w taki podły sposób była bardzo dobra w tym co robiła, szkoda
szczególnie w upokarzaniu ludzi była dobra i nie mówię tu tylko o pracownikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie "dyskusja", ale mielenie ozorem. Żenada! Rozumiem, że mamy wolnośc słowa, ale czasem, dla zdrowia psychicznego, należałoby ją ograniczyc. Tak, mam na myśli ten wątek - rozkręcany i podtrzymywany od kilku miesięcy przez kilku pieniaczy. Zarzuty, raczej bajdy z magla rodem, pomówienia, plotki, nieskrywana nienawiśc - taki jest poziom większości wypowiedzi. A wszystko to w mieście pełnym ponoc ludzi solidarnych, wierzących, mądrych, będących kiedyś wzorem dla innych, prawdomównych i uczciwych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...