Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
Czego każdy prawdziwy post jest usuwany  czy  prawda  aż tak  boli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak masz rację panie Obiektywny. Nie wolno krytykować pracy dyrektorki przedszkola nr 3 oraz funkcjonowania tej placówki NIE WOLNO!!! A jak sie coś nie podoba to zabrać dzieci z tego przedszkola i nie zawracac głowy!!! Skończcie pieniacze, zazdrośnicy, zawistnicy i bezbożnicy ten temat!! JASNE??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tak masz racje pan/pani żenada zabieszmy  dzieci  z tego przedszkola i   pani  dyrektor  na zielona trawke   :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedactwo, nie masz co robic popołudiami  w sobotę,,,,,,,,,i piszesz, no to pisz, pisz, pisz, biedactwo,,,,,,,,,,,,,,,,współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wyraźnie jak komuś zależy aby podtrzymywać ten wątek. Ja tez mam wyrobione zdanie i wiem, że każdy ma swoje minusy do których można się przypie..... A tak z innej beczki. Czy nie ma u nas innych przedszkoli i innych dyrektorów do obmawiania? Hę..?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje są inne Przedszkola  ale jakos  nikt oprucz  przedszkola nr3 no i w 4 ale juz  dyrektora  zmienili  nic sie  skandalicznego  nie dzieje   i  dokad  pani Jola bedzie  zarzadzac to  niestety  ale  tak bedzie  tak to juz jest  jak jest ktos  nieodpowiedni na odpowiednim miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura  hura   wruciła pani  Jola   :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, że już idzie na urlop. Tyle spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura  hura   wruciła pani  Jola   :D
Poszła Jola do przedszkola zapomniała... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola na urlopie więc na razie nic nie pisze. Magiel zamknięty!!!! Ciekawe do kiedy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontempluje po pielgrzymce :D  :D  :D oj działo się, działo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorka przedszkola nr 3 od rana siedzi na tym forum i usuwa posty na swój temat. Fajny ma urlop, z komputerem przy........ Biedactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc skoro usunięte, to zapytam jeszcze raz:   dlaczego znów ten sam gość robi remont w przedszkolu?   czy to zamówienie było zorganizowane zgodnie z prawem czy tylko zwykła fikcja   mam nadzieję, że NIK się tym z chęcią zajmie skoro świdnicki ratusz nic nie robi w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy za i też będziemy działać. Grupa niezadowolonych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem z grupy zadowolonych rodziców i popieramy dyrektorkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolony rodzic?   :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteś niezadow. to po cholere tam tkwisz??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to gdzie. W maglu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ronaldo-nie-zyje.gu.ma/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...