Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
Nie jest dobre - teraz to widzę jak przeniosłam się do Wa-wy i zapisałam córkę tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze ma przed sobą przynajmniej 3 chude lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 23 sierpnia 2013 r. o 10:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorka przedszkola nr 3 usunęła mój wpis.  Obraziła sie za "wybitnego" pedagoga????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wybitni" tak mają:)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorka Jolanta P. dolozy sie do zbiórki pieniędzy na pomnik katastrofy smoleńskiej? Liczymy na spory datek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie dołoży sie, bo ona do niczego sie nie doklada, ale to wszyscy wiedzą no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedosc ze sie nie dokąłda  to  jeszcze  zabiera innym  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Witam ostatnio  w brukowcu  świdnickim był  artykuł  o  parkingach przy przedszkolu  , tam jest masakra  wjechac z dzieckiem  a jakis dziadek jeden z drugim nie rozumie że ktos  musi  dziecko przywiesc i jeszcze do pracy jechac kilka kilometrow  a tam nie mozna wjechac bo  dziadki  rzadza  dzielnica   i pretesja do  dyrektorki   .Pytam kto jest  zarządcą tej drogi  gdzie  jest  zakaz zatrzymywania sie i postoju  od  wjazdu po obu stronach ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tez  jestem rodzicem i  odradzali mi  to przedszkole ale nie posłuchałem  a teraz spuzniam sie do pracy bo  nie mozna wjechac ani wyjechac  z tej ulicy   nastawiane tam samochodow  jak by nie było miejsca pod blokami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tez  jestem rodzicem i  odradzali mi  to przedszkole ale nie posłuchałem  a teraz spuzniam sie do pracy bo  nie mozna wjechac ani wyjechac  z tej ulicy   nastawiane tam samochodow  jak by nie było miejsca pod blokami  
a co ma przedszkole do miejsc parkingowych? a może trzeba trochę wcześniej wstać? albo poprostu nie ma potrzeby pchać się pod same drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przedszkole  powinno zadbac o dojazd do placowki  !  ale  jak widac za tamtej dyrektorki było to  bardziej realne  bo pilnowane i dbanie o miejsca do  podjechania   przez jakto  nazywaja mieszkancy  bloku obok (krepkiego woznego ) :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w tym przedszkolu były wczoraj zbierane przez nauczycielki pieniądze na koncert?  bezpłatne zajęcia dodatkowe - śmiech na sali. 2,50 zł i dziecko może uczestniczyć o godz. 9.00 w czymś co powinno być za darmo dobrze, że zrobiłam zdjęcie zaproszenia z ceną; mam dowód, że w tym przedszkolu dzieją się rzeczy nie zgodne z prawem i mam nadzieję, że kuratorium szybko zareaguje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal wam dupę ściska, a swoja drogą reklamę dla przedszkola i promocje dyrektorce robivcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w tym przedszkolu były wczoraj zbierane przez nauczycielki pieniądze na koncert?  bezpłatne zajęcia dodatkowe - śmiech na sali. 2,50 zł i dziecko może uczestniczyć o godz. 9.00 w czymś co powinno być za darmo dobrze, że zrobiłam zdjęcie zaproszenia z ceną; mam dowód, że w tym przedszkolu dzieją się rzeczy nie zgodne z prawem i mam nadzieję, że kuratorium szybko zareaguje
Mama dobrze, ze Twoje dziecko chodzi do przedszkola, bo przynajmniej jest nadzieja, że lepiej będzie nauczone. To zreszta tyczy sie wszystkich  osób tutaj obecnych i piszących. Błędy ortograficzne i stylistyczne widoczne w wypowiedziach sa tak rażące, że to jest żenada i wstyd. "Cudze ganicie a swojego nie widzicie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i szkoda, że nie widzicie jak organizują w przedszkolu dni otwarte Montessori, jak jest odnowiona i docieplona jest część przedszkola w tak krótkim czasie, jak sprawnie działaja itp, tylko zajmujecie się tym czym nie powinniscie. Ciesze się, że moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama dobrze, ze Twoje dziecko chodzi do przedszkola, bo przynajmniej jest nadzieja, że lepiej będzie nauczone. To zreszta tyczy sie wszystkich  osób tutaj obecnych i piszących. Błędy ortograficzne i stylistyczne widoczne w wypowiedziach sa tak rażące, że to jest żenada i wstyd. "Cudze ganicie a swojego nie widzicie"
"Przechodzeń", a nie "Przechodzień" - żenada! Faktycznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal wam dupę ściska, a swoja drogą reklamę dla przedszkola i promocje dyrektorce robivcie
No tak, żal mi d*** ściska że jest taka dyrektorka udolna, cha, cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ty niedoceniona, smutne masz życie i żal do wszystkich ludzi , ale nie może byc zawsze tak jak bys chciała. Dyrekcja i tak jest cool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ty niedoceniona, smutne masz życie i żal do wszystkich ludzi , ale nie może byc zawsze tak jak bys chciała. Dyrekcja i tak jest cool
która to niedoceniona, ma smutne życie i żal do wszystkich ludzi??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...