Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejazd szynobusem na lotnisko Lublin (wideo)

Utworzony przez marek, 26 listopada 2012 o 11:08 Powrót do artykułu
dlaczego on jedzie z prędkością patrolowa? dlaczego na trasie do ze Świdnika na lotnisko są przejazdy kolejowe w jezdni w okolicach portu lotniczego? Nie dało się zbudować przejazdów bez kolizyjnych (tunelu, wiaduktu)?
0
BRAWO !!! 26,4 km/h
0
Jedzie z prędkością patrolową, bo jeszcze nie oddano toru do użytku i jak widać na filmiku trwają prace na torach. Przejazdy owszem są, ale po co budować tunel jak pociąg będzie jechał raz na godzinę ??
0
yyyy ze względów bezpieczeństwa, bo tory nie są jeszcze w pełni ukończone? nie widać tego na filmiku? Tunel !? Człowieku ty chyba z kosmosu spadłeś. Koszty totalnie nieadekwatne do potrzeb. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie...
0
ciekawe ile bilet będzie kosztował
0
michaLBN napisał:
yyyy ze względów bezpieczeństwa, bo tory nie są jeszcze w pełni ukończone? nie widać tego na filmiku? Tunel !? Człowieku ty chyba z kosmosu spadłeś. Koszty totalnie nieadekwatne do potrzeb. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie...
Na filmiku widać, ze tory są ukończone. Coś tam grzebią w okolicach nasypu ale wygląda to na jakieś prace porządkowe, wykończeniowe. A poza tym jaknby nie były ukończone to chyba nie powinno tam nic jeździć. Tor mógł iść w niezbyt głębokim wkopie a pod jezdnią trochę podsypać ziemi robiąc nasyp i byłby fajny bezkolizyjny przejazd. Taki "tunel" to nie byłaby jakaś mega droga inwestycja.
0
marek napisał:
Na filmiku widać, ze tory są ukończone. Coś tam grzebią w okolicach nasypu ale wygląda to na jakieś prace porządkowe, wykończeniowe. A poza tym jaknby nie były ukończone to chyba nie powinno tam nic jeździć. Tor mógł iść w niezbyt głębokim wkopie a pod jezdnią trochę podsypać ziemi robiąc nasyp i byłby fajny bezkolizyjny przejazd. Taki "tunel" to nie byłaby jakaś mega droga inwestycja.
To był przejazd właśnie w ramach odbiorów. Ponadto na świeżo położonym nasypie prędkość jest zawsze ograniczona do momentu, aż nasyp "osiądzie". Tor w wykopie, to i peron musiałby być obniżony, do terminala schody, itp, itd... Gra niewarta świeczki, przy ośmiu (a niechby nawet i szesnastu) pociągach na dobę.
0
podkład muzyczny jest zajebiaszczy rodem z Pegasusa
0
------------------ PYTANIE BEZ KILKUMIESIĘCZNEJ BRAKU ODPOWIEDZI ---------------------------------- Prosimy Zarząd lotniska w Świdniku o opublikowanie Personalnej Listy AKCJONARIUSZY LOTNISKA . Jak widać, przygotowuje się oddać do użytku Świdnikowi BUBEL LOTNISKO, "Bubel" gdyż zbyt mało jest koncepcji przyszłościowych o standartach światowych a wszystko oparte jest na dziwnych "oszczędnoś ciach" co obniża standart lotniska w Świdniku . To nie jest Lotnisko Lublin tylko Świdnik . Prawdopodo bnie pozostawiono plany budowy lotniska w ...Niedżwiadzie (sic?). A w sprawie nowego toru pociągu Świdnik - Lotnisko Świdnik jest OK ! . A co z LUBLINEM ? . Czy warto wyrzucać miliony na tor do Świdnika gdy obok jest Stolica Wschodniej Polski LUBLIN z którego w pierwszej kolejności powinien być zapewniony dojazd na lotnisko . Czy się mylę ?
0
Wszystko piękne ! Gratulacje dla wszystkich ! Tylko czy wszystko tak pięknie jak na tym filmie ? A no właśnie , że nie .Tory kolejowe ( film ) i droga biegnąca obok przechodzi przez tereny 3 ogrodów działkowych .Właścicielom działek zajętych pod te inwestycje nie wypłacono do tej pory żadnych pieniędzy .Nie zostały też przeprowadzone wyceny tych działek ! Kto jest odpowiedzialny za te zaniedbania ? Czy tak się traktuje starszych ludzi , którzy w większości są użytkownikami takich działek ? W dniu oficjalnego otwarcia lotniska dla naszych Vip-ów tj. 9 grudnia zostanie przygotowana pikieta . ZAPRASZAMY zainteresowanych .
0
Sylwester - psychiku, a skąd ten tor na lotnisko wiedzie, jak nie z Lublina ?
0
Sylwester - psychiku, a skąd ten tor na lotnisko wiedzie, jak nie z Lublina ?
0
Wszystko piękne ! Gratulacje dla wszystkich ! Tylko czy wszystko tak pięknie jak na tym filmie ? A no właśnie , że nie . Tory kolejowe ( film ) i droga biegnąca obok przechodzi przez tereny 3 ogrodów działkowych . Właścicielom działek zajętych pod te inwestycje nie wypłacono do tej pory żadnych pieniędzy .Nie zostały też przeprowadzone wyceny tych działek ! Kto jest odpowiedzialny za te zaniedbania ? Czy tak się traktuje starszych ludzi , którzy w większości są użytkownikami takich działek ? W dniu oficjalnego otwarcia lotniska dla naszych Vip-ów tj. 9 grudnia zostanie przygotowana pikieta . ZAPRASZAMY zainteresowanych .
0
Jaki szynobus. To drezyna inspekcyjna, dowożąca także pracowników w miejsce prac na torach państwo dziennikarze. Szynobus był dziś czyli 26 listopada.
0
Samochodem z Lublina do Świdnika , jedzie się (teraz przy budowie S17) kilkanaście minut. Szynobusem będzie się jechać kilkanaście minut mniej , czyli za minutę lub dwie będziemy na lotnisku ???
0
ANDY napisał:
Wszystko piękne ! Gratulacje dla wszystkich ! Tylko czy wszystko tak pięknie jak na tym filmie ? A no właśnie , że nie .Tory kolejowe ( film ) i droga biegnąca obok przechodzi przez tereny 3 ogrodów działkowych .Właścicielom działek zajętych pod te inwestycje nie wypłacono do tej pory żadnych pieniędzy .Nie zostały też przeprowadzone wyceny tych działek ! Kto jest odpowiedzialny za te zaniedbania ? Czy tak się traktuje starszych ludzi , którzy w większości są użytkownikami takich działek ? W dniu oficjalnego otwarcia lotniska dla naszych Vip-ów tj. 9 grudnia zostanie przygotowana pikieta . ZAPRASZAMY zainteresowanych . [/quote] [quote name='ANDY' timestamp='1353949942' post='700133'] Wszystko piękne ! Gratulacje dla wszystkich ! Tylko czy wszystko tak pięknie jak na tym filmie ? A no właśnie , że nie .Tory kolejowe ( film ) i droga biegnąca obok przechodzi przez tereny 3 ogrodów działkowych .Właścicielom działek zajętych pod te inwestycje nie wypłacono do tej pory żadnych pieniędzy .Nie zostały też przeprowadzone wyceny tych działek ! Kto jest odpowiedzialny za te zaniedbania ? Czy tak się traktuje starszych ludzi , którzy w większości są użytkownikami takich działek ? W dniu oficjalnego otwarcia lotniska dla naszych Vip-ów tj. 9 grudnia zostanie przygotowana pikieta . ZAPRASZAMY zainteresowanych .
Jesteś właścicielem jednej z tych trzech działek?! Jeśli tak, to weź się kurde ogarnij i przestań marudzić! Kup sobie kasę fiskalną i postaw bramę na torze -a za każdy przejazd szynobusu przez Twój prywatny teren i za otwarcie bramy pobieraj opłatę (np.100 czy 200zł) i już masz sposób na swój prywatny biznes i stanowisko pracy! Roboty niewiele -a kasa całkiem przyzwoita! No ale cóż poradzić na to, jeżeli się leniem i "narzekaczem" urodziłeś...
0
W lublinie przy rondzie u wlotu na ul. Koryznowej na bilbordzie można zobaczyć dwóch łysych gości którzy przy reklamie otwarcia lotniska już spijają smietankę jakoby to oni wybudowal to okno na świat.Trochę pokory by się przydało.Wolałbym obejrzeć zdjęcie lotniska z góry.
0
--------------------------------- ZE ŚWIDNIKA POCIĄGIEM NA LOTNISKO ŚWIDNIK------------------------------ Już pisałem komentarz do tego tematu--- czyżby Redakcja CENZUROWAŁA OPINIE ? . Chodzi w pier wszej kolejności o pytanie które czeka na Odpowiedż już kilka tygodni (sic?). Czy Zarząd Lotniska w Świdniku może opublikować listę personalną AKCJONARJUSZY LOTNISKA ŚWIDNIK ? . Bardzo ważna jest ta "lista", bo może wreszcie będzie wiadomo, dlaczego obecne przesadne "oszczędności" obni żają standart lotniska w Świdniku ?. Po drugie , poronionym pomysłem i utraconymi pieniędzmi można określić "durny" pomysł budowania dojazdu ze Świdnika na lotnisko gdy w pierwszej kolejności obok jest Stolica Wschodniej Polski LUBLIN i to właśnie połączenie z Lublina winno mieć pierwszeństwo (!). Ob niżony standart lotniska wskazuje, że chyba budowniczowie posługiwali się Programem lotniska w Niedżwia dzie (?) . Oczekujemy publikacji listy AKCJONARIUSZY . DZIĘKUJEMY .
0
To co będzie w Świdniku?Lotnisko,czy największy bazar europy środkowo-wschodniej?Zdaje się być wszystko zapięte na ostatni guzik,tylko samolotów brak???
0
Kali napisał:
Jedzie z prędkością patrolową, bo jeszcze nie oddano toru do użytku i jak widać na filmiku trwają prace na torach. Przejazdy owszem są, ale po co budować tunel jak pociąg będzie jechał raz na godzinę ??
raz na godzinę ? w jakim celu ? na puste lotnisko ? chyba cię pogięło
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.