Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekaż 1 proc: Potrzebuję każdej pomocy

Utworzony przez ktoś, 29 marca 2012 r. o 09:26 Powrót do artykułu
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję, tyle nieszczęść w tak krótkim czasie... Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego :-( Pozdrawiam i życzę dużo sił w pokonywaniu przeciwności losu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko że potem zostanie tylko renta i co wtedy? Pozatym jak ma zmienić mieszkanie i utrzymac dzieci i siebie,nawet jak by miała te 2600zł. Trochę współczucia bo kobieta teraz lekko nie ma,dziecko w szpitalu i jak by nie było straciła męża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teraz pracuję i nawet tych 2600 brutto- nie mówiąc na rękę nie mam, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym sama z 3 małych dzieci zostać, bez pomocy i fizycznej i materialnej ze strony męża i jeszcze w cieżkiej tarumie po stracie... Poza tym, ktoś przytomnie zauważył, że po macierzyńskim skończy się zasiłek i zostanie 900 zł na cala rodzine i co wtedy?? SStraszna tragedia- bardzo tej kobiecie wspólczuję. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym przekazać ubranka dla dzieci, w jaki sposób mogę je przekazać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
i dobrze. nie potrzeba zawistnych ludzi. ty wiesz że te pieniążki się skończą za pewien czas? Ty wiesz ile kosztuje 3 dzieci w tym 2 maluchów- ile kosztuje utrzymanie. zresztą ile by to nie kosztowało i ile by ta kobieta nie dostawała, straciła męża i to jest dramat. tyle nieszczęść w tak krótkim czasie a ty siedzisz w ciepłym grajdole i patrzysz tylko komu by tu dokopać i eksponujesz swoją zaściankowość! Ty masz źle to wszyscy w okół muszą mieć źle, to twoja filozofia i dewiza życiowa! zamiast równać wyżej, ciągniesz ludzi do swojego poziomu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-ja napisał:
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
myślisz, że ona sama po tym wszystkim poszła do DW, do Kuriera Lubelskiego, do rmf fm i tam mówiła i się żaliła. media to rozdmuchały, pokazały. nie sądzę aby jej samej zależało teraz na takim rozgłosie. oczywiście że wielu ludzi przeżywa podobne tragedie ale czy to powód aby już nie pomagać tej jednej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
Dary rzeczowe dla P. Moniki Misiak można przynosić do działu marketingu Dziennika Wschodniego, Lublin, ul. Staszica 20. Tel. 081-462-68-28.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem jak sie Pani czuje,ktos kto tego nie przezył nie zrozumie..pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toś 2 napisał:
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
mam pytanie kolego do ciebie a czy za twoje alimenty ma ktos placic , bylo myslec przed , anie po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...