Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprosiny za komentarz pod arykułem: Swoi wśród wybrańców. Dotacje dla kuzynki radnego PiS i brata pracownika fundacji

Utworzony przez Przeprosiny, 29 lipca 2015 r. o 14:10
Przeprosiny Chciałbym bardzo przeprosić mojego kolegę za komentarz na forum Dziennika Wschodniego pod artykułem: „Swoi wśród wybrańców. Dotacje dla kuzynki radnego PiS i brata pracownika fundacji”, z którym on osobiście nie miał nic wspólnego. Bardzo Ciebie przepraszam, że posłużyłem się twoim nazwiskiem, używając go w nicku komentującego. Wiedz jednak, iż nie działałem w złej wierze, a tylko pod wpływem chwilowych emocji. Wszystko to spowodowane było tym, że praca naszego zespołu włożona w organizację gry terenowej została przedstawiona w nieprawdziwy sposób poprzez komentujących. Te wszystkie wpisy i cała atmosfera na forum bardzo mnie poruszyły, dlatego też chciałem trochę rozluźnić tę dyskusję dodając ten wpis. Nie wiem czy to wszystko zrozumiesz oraz czy moje przeprosiny do Ciebie dotrą, ale nie mam już innego pomysłu jak mógłbym to uczynić. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje przeprosiny, bo próbowałem już chyba wszystkiego sam o tym doskonale wiesz. Na pewno to co uczyniłem było bardzo głupie z mojej strony i wiem, że postąpiłem źle posługując się twoimi danymi. Wiesz już o mojej skrusze, nie ukrywam tego faktu i proszę nie traktuj mnie jako wroga. Ponadto chciałbym również przeprosić inne osoby, które mogły się poczuć urażone i mogły mieć z tego tytułu nieprzyjemności. Jeszcze raz serdecznie przepraszam. R. Słowikowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów, taka skrucha jak za czasów głębokiego PRL? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BĘDĄ EFEKTY DZIAŁANIA SZLAKU ? ZAMIAST TEGO MAMY WYCISZANIE TEMATU BY SZLAKOWI MAGICY MOGLI DALEJ REALIZOWAĆ SWOJE UTOPIJNE KOSZTOWNE WIZJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...