Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HAHHAha i co PISIORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooo - jeszcze rządu PiS nie zawiązał a zaczął się wycofywać z obietnic przedwyborczych.....NIEŹLE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy na wyjasnienie dlaczego nie podajecie Z jakich zrodel macie informacje Bo ja wam mowie Ze bedziemy latac na miotlach od czarownic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał DUDA do Francji w tym tygodniu i go przekonali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboń.Co Pan na to. Czekamy na spełnienie obietnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboń i co teraz Pan pocznie,jak PiS produkcję śmigłowców zostawi francuzom,a Mielcowi coś tam cos tam kapnie,a Swidnikowi teraz co może Pan jako przyszly posel RP zaoferować? .A Pana sztandarowe hasło wyborcze brzmialo ,tak w dużym skrycie myślowym :"Świdnickie helikoptery dla armii WP" i co teraz ... ,Panie Arturze?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha i jak związkowcy ze Świdnika głupio co, mówiłem że pis wam da, ha ha ha 500 zł też da i kopalni nie będzie zamykał hi hi tylko wygaszał pewnie razem z górnikami ciekawie jak będzie wyglądał taki wygaszony górnik. Daliście wszyscy głosujący na pis zrobić się jak dzieci, a powiem wam że będzie jeszcze ciekawiej jak ze szkół wywalą 10 tyś nauczycieli będą jeszcze inne kwiatki oj będą.Pocieszni jesteście oj pocieszni .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO SOBOŃ !!!! Tak się oszukuje wyborców. ..ale tylko raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER nikomu dziś nie można ufać niestety :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale was pis-da załatwił głosujcie dalej napis-da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis mnie zdradził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głosowałem na nich bo obiecali!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co obiecali, no ....wszystko!!!!!!!!!!!!!!Obiecali. I co ja teraz zrobie..... Liczyłem na te 500zł.....a tu obiecanki cacanki a głupiemu wyborcy łzy.... Pis kłamał kłamie i bedzie kłamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis mnie zdradził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głosowałem na nich bo obiecali!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co obiecali, no ....wszystko!!!!!!!!!!!!!!Obiecali. I co ja teraz zrobie..... Liczyłem na te 500zł.....a tu obiecanki cacanki a głupiemu wyborcy łzy.... Pis kłamał kłamie i bedzie kłamał.
musisz dymać za friko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powie pracownikom PZL-u Pan Soboń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mogłem wybrać Janulewicza też ze Świdnika :( (przynajmniej nie z PIS-u)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ściema pismaków a tu już drą szaty głupole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jak zwykle ciemny lubelski lud znów zrobili w........jak zawsze a dwa na 2 części kontraktu skorzysta mielec a głupi świdnik może się tylko patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałujata mnie w wójta, tyle im powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Jarek na Placu Litewskim też obiecał, że Świdnik nadal będzie produkował śmigłowce ... Chyba "skorupy AW", bo nasze Sokoły są "wygaszane" z produkcji...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Jarek na Placu Litewskim też obiecał, że Świdnik nadal będzie produkował śmigłowce ... Chyba "skorupy AW", bo nasze Sokoły są "wygaszane" z produkcji...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psssss fruuuuu i zeszło powietrze z pisowskiego balonika i fuuuuu i poleciał i tyle go widzieli oj matoły matoły we wszystko uwierzycie w500 zł i inne bajki i legendy dobrze wam tak jak jesteście tak bezdennie głupi jeszcze bedziecie płakali za PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...