Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 Z całego SERCA życzę ZWYCIĘSTWA,zsługuje na to Świdnik.Swoją koonsekwencją wraca na swoje jak za DAWNYCH lat,pozdrawiam byłe swoje MIASTO.!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mam wątpliwości że bezwzględnie Rząd zleci produkcję helikopterów świdnickiemu producentowi by dać pracę polakom ze ściany wschodniej. Bo choć sama firma nie jest polska, to tutaj jest największe bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że nie sprawdzony , to żaden argument. US AIR force też kupowało nie sprawdzone w walce , a potem testowało i wprowadzało zmiany i sugestie wojska. taka jest kolejność. żaden z oferowanych w konkursie  śmigłowców nie spełnia zapotrzebowania armii. wojsko powinno mieć 3 rodzaje śmigłowca, transportowy średni , transportowy mały i szturmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze aw149 nie jest tyle w uzytku co konkurenci ale to nie oznacza ze jest gorszym sprzetem. Technika tak poszla do przodu ze ten amerykanski zlom chowa sie przed AW 149. POLSKA DLA POLAKOW!!!! WOLNOSC CHLOPOW!!!!! Sikorsky do domu tyfusie! Blackhowk tylko helikopter w ogniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra Mielec bo Amerykanie tak każą i już ! Nasz wielki brat z za oceanu zawsze ma rację, tak jak kiedyś ruskie mieli ! A wy w Świdniku siedzieć cicho i glosować na PO-PSL !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra Mielec .Nigdy ale to nigdy Świdnik nie wygra !!!!! Lobby amerykańskie już dawno to ogłosiło.Tak się składa że często bywam w zakładach w Mielcu i oni już od dawna wiedzą że wygrali minimum od roku. Po co bijecie pianę !!!!???? Agusta Westland -plajta i bankrut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 procent Mielec! Podziekujcie Dudzie i Kaczynskiemu za poparcie Mielca i amerykanow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oczywiste jest że amerykanie kazali żeby wygrał Mielec i tak będzie. Nie ma się co oszukiwać. Jesteśmy w większej niewoli niż za czasów ZSRR. A na dodatek chcemy sobie tu sprowadzić jeszcze amerykańskich żołdaków. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 procent Mielec! Podziekujcie Dudzie i Kaczynskiemu za poparcie Mielca i amerykanow!
 
100 procent Mielec! Podziekujcie Dudzie i Kaczynskiemu za poparcie Mielca i amerykanow!
Kiedy poparli? Bo nie słyszałem i wydaje mi się dziwne po tym jak dzięki śp. Kaczyńskiemu w Lublinie jest siedziba PGE Dystrybucja (PO pewnie nie może do dzisiaj się z tym pogodzić bo tylko Lubelszczyźnie rzucają kłody pod nogi) to nie wydaje mi się aby byli przeciwko Świdnikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AW-149 to nowoczesny śmigłowiec z przyszłością, te dwa  konkurencyjne to archiwum x -jedni składają z paczek drudzy  nie mają zakładu w Polsce i stają butnie do przetargu . Jeżeli Agusta nie zostanie wyłoniona jako producent sprzętu  dla naszej armii to będzie to niezła przewałka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jakimś cudem francuski Airbus Helicopters oferujący śmigłowce EC725 Caracal Wygra ten przetarg to będzie to koniec! Marzeń o samodzielnej Polsce i o tym ze Ktoś kto decyduje o przyszłości tego kraju Myśli o rodakach i lepszej przyszłości dla nich i dla całego kraju.   I bez dwóch zdań najlepsza ofertę założyli nam z  AgustaWestland / PZL-Świdnik Powiem tylko jedno  -   Samodzielność w każdym zakresie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takze jestem pewien , ze wygra Mielec !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam Kciuki Świdnik. Szansa dla regionu na odrobinę mniejsze bezrobocie. Wszystko działa jak łańcuch pokarmowy - pracownik zarabia - wydaję pieniądze - zarabia sprzedawca w sklepie - itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za swidnikiem moze nie ma takiego doswiadczenia aw149 jak blackhowk ale jest ladna nowoczesna maszyna ktora kladzie innych na lopatki a taki tylko sprzet nam jest potrzebny tak samo jak rosomaki tylko najnowszy sprzet rozwojowy na lata przemawia za tym rowniez dobro Polski i polskiej gospodarki licze w koncu na jakas madrosc parlamentarzystow i wojskowych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptaszki na mieście ćwierkają, że przetarg już jest rozstrzygnięty. Podobno, niestety, wygrają go Francuzi. I będzie to katastrofa, znowu ściana wschodnia dostanie w tyłkach, bo Francuzi chcą montować swoje szroty w Łodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowiążę do przedmówcy -prezydent odwiedził Kraśnik czyżby  było wszystko wiadomo że jesteśmy przegrani tj; Agusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostaliście baty jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...