Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez \"modły\" nad jajkiem straciła 18 tys. zł

Utworzony przez Kubuś, 8 marca 2009 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Ciemnogród i naiwność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe..."Miasto" Piaski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jej poszukają w weekend na rynku w kazimierzu dolnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak naiwnym i głupim? I dobrze jej tak, moze następnym razem będzie ostrożniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak już przez 2 tysiące lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bardzo dobrze glupiej babie mam nadzieje ze kasy nie odzyska a polski lud nie bedzie juz tak naiwny ha ha ha hah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzmi jak baśń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tacy ludzie decydują o życiu innych w wyborach...przed oddaiem głosu powinno bafdac sie iq i wykluczyc durniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich dniach lutego tego roku, byłem przejazdowo we Wrocławiu,zauważyłem tam kobietę która walczy o zwrot podatku od państwa polskiego, podatek ten w wysokości 1,04% nasze państwo płaci kościołowi bez naszej zgody. Uważam,że jest to okradanie nas przez nasze państwo i nas wszystkich ze względy na przynależności do wiary. Czyli tak samo jak tą kobietę okradła bedąc nieświadoma,my też jesteśmy nieświadomi,że nasze państwo podpisując konkordat z kościołem po tajemnie wyłudzi od nsa pieniądze na kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
W ostatnich dniach lutego tego roku, byłem przejazdowo we Wrocławiu,zauważyłem tam kobietę która walczy o zwrot podatku od państwa polskiego, podatek ten w wysokości 1,04% nasze państwo płaci kościołowi bez naszej zgody. Uważam,że jest to okradanie nas przez nasze państwo i nas wszystkich ze względy na przynależności do wiary. Czyli tak samo jak tą kobietę okradła bedąc nieświadoma,my też jesteśmy nieświadomi,że nasze państwo podpisując konkordat z kościołem po tajemnie wyłudzi od nsa pieniądze na kościół.
I tak przez 2 tysiące lat a najgorsze jest to ,że ci Polacy bija temu brawo...Sado-macho jakieś czy co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
Hehe..."Miasto" Piaski!
odezwał sie burak z łęcznej który nosi dres i jezdzi bmw pewnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...