Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Avii Świdnik wyszli na wolność

Utworzony przez kibic i motoru, 5 kwietnia 2011 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Święte Słowa. Stop Policyjnej Prowokacji. A.C.A.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia_fan napisał:
Jak nie wiesz na co konkretnie idą te pieniądze to nie zabieraj głosu kretynie. Ale dla pewnej grupy ludzi każdy kibic to kibol i każdy policjant to uczciwy i nikomu nie robiący krzywdy człowiek. Bo przecież jak jest w policji to on nie może być tym złym, przecież nosi mundur. Nieważne, że czarno na białym będzie napisane, że policjant pobił, bezpodstawnie spałował, zagazował - przecież to policjant i on na pewno nie mógł tego zrobić. pozdrAVIAm
normalny człowiek na mecze nie chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrz ja chodzę na mecze od lat ponad 10 i włos z głowy mi nie spadł. Ale tak jestem nienormalny ponieważ kocham piłkę i chodzę oglądać mecze na żywo. ps ździwiłbyś się w jak różnym przedziale wiekowym można spotkać ludzi na stadionie od dzieci po staruszków i co wszyscy są nienormalni? Nie lubisz? nie chodzisz? nie musisz ale nie oceniaj innych swoją miarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
No popatrz ja chodzę na mecze od lat ponad 10 i włos z głowy mi nie spadł. Ale tak jestem nienormalny ponieważ kocham piłkę i chodzę oglądać mecze na żywo. ps ździwiłbyś się w jak różnym przedziale wiekowym można spotkać ludzi na stadionie od dzieci po staruszków i co wszyscy są nienormalni? Nie lubisz? nie chodzisz? nie musisz ale nie oceniaj innych swoją miarą
te yntelygent - "zdziwilbys sie", moze dobrze by bylo gdybys pileczka w dekielek dostal to pamiec wzrokowa bys poprawil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ilu osób krytykując kibiców AVI s2idnik było na meczu ? byliście widzieliście to nie mówcie media nie zawsze podają informacje prawdziwe a skoro tzw pseudo kiboli wypościli to widocznie coś było nie tak skoro nawet mandatu nie dostali nie dziwne skoro media trąbiły ze dostana 10 lat a tu proszę nic jak w telewizji politycy mówią ze czego nei zrobili a potem wychodzi inaczej bo media tak podały jak potraficie napisać tu na forum to postarajcie dowiedziec co tak naprawde sie dzialo i jak sie ta sprawa zakończył;a a nie tylko krytykować i gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby policja nie rozgoniła kibiców avii gumowymi pociskami i nie powstrzymała kibiców motoru aby wyskoczyli z pociągu to i tak kibice avii dostali by porządne wpi..ol od motoru i chełmianki bo było ich o wiele mniej i wtedy by leciały hasła, gdzie była policja. Teraz zbliza się mecz 13-go z łęczna i zobaczymy co sie bedzie działo wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba Wam ludzie tłumaczyć, niestety zarówno obie strony zapędzają się w kozi róg. Te sprawy w Sądzie to były rozprawy nad zastosowaniem tymczasowego aresztowania, to że taki areszt nie został zastosowany to nieznaczny, że kibole nie popełnili przestępstwa. Otóż je popełnili i to poważne, jednak nie trzeba w tym przypadku stosować potocznych sanek do sprawy właściwej karnej. A że zbiorą to wie każdy, a mandat to za wykroczenia- oni startują minimum od 1 roku pozbawienia wolności a gra idzie o kwalifikacje do 12 lat i o to cały dym a nie o to ,że czy nic nie zrobili bo zrobili i nawet te oszołomy o tym wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psełdodziennik wschodni a nie pseudokibice, po raz kolejny nie można liczyć na rzetelność w mediach!! Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Policyjnej Prowokacji. A.C.A.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie sa ci ludzie co pisali komentarze w poprzednim artykule ze policja dobrze zrobila ze ich zlapala itd? NIe byli a gadaja glupoty!!!!?? Policja z LUBLINA wszystko sama zaczela !. Nie mieli podstaw to wypuscili chlopakow .kto byl na peronie ten dobrze wie co i jak bylo. A media to tylko pisza o tym co im lubelskie psy nawinely. Teraz powinien dziennik wschodni przepraszac chlopakow za to co pisali we wczesnijeszym artykule juz nie wspomne o komentarzach ludzi ktorych nie bylo! PozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO AVIA!! TO CO PISZĄ MEDIA TO BZDURY! ''Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !! '' dobrze piszę, polać mu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co??bezmozgowcy zamknac zabic najlepiej, ku**a nie bylo was tam to sie nie udzielac a nie zgrywac kozakow za monitorem co to wszystko widzieli.Ludzie chcieli jechac na mecz a zostali ostrzelani jak na polowaniu to nie ich wina do zarzucenia to sobie powinna miec najwiecej wasza milicja gdybym mial wladze i pieniadze to kazdego po koleji bym posadzil wielcy poszkodowani lubelscy policjanci.A te wasze artykuly marni gazeciarze wsaadzcie sobiwe wiecie gdzie a jak chcecie juz pisac to piszcie prawde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciśnienie się niektorym podniosło bo wyzywając od Żydów Avię-jedzie tam ekipa co się zwie Wschodnia Horda...a to nie kojarzy się z Polską-tylko z Tatarami albo Banderowcami...a przecież swego czasu motorki krzyczęli-Bandera,Bandera Ukraina to Motoru rodzina.Nikt nie ma pretensji do Hordy że są Ukraincami tylko że są identyfikują się z potomkami Banderowców...którzy wymordowali tysiące Polaków...i jeśli jak dobrze ktoś powiedział Chu;- z- wianka sama nie potrafi się stawić tylko potrzebuje Rejowiec,Lublin,Łynczną i Bogucin...a oni na forach twierdzą ze zrównają żydowską ziemię z powierzchnią...to ludziom się ciśnienie podniosło...Dobrze gdyby Avia miała zgodę z Ładą,Unią Hrubieszow,Orlętami Radzyń.Być może Horda wówczas nie czuła się tak pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska to wolny kraj...!!!! a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi, bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna... hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola227 napisał:
polska to wolny kraj...!!!! a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi, bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna... hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
patlogia - na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic i motoru napisał:
Dobra decyzja sadu wypuscic guwniazy wielu zapamieta ze nie warto było tym bardziej ze nie było pokrzywdzonych podac reke na zgode i nie robic złej propagandy zgoda buduje ,kazdy popełnia błedy.
Jeśli w sądzie pracują ludzie tak inteligentni jak ty to nic dziwnego, że sąd podjął taką decyzję a nie inną. "GUWNIAZY" czy może "GÓWNIARZY" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...