Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Avii zaatakowali pociąg z fanami Motoru

Utworzony przez święte oburzenie, 4 kwietnia 2011 r. o 14:19 Powrót do artykułu
żal czytać te głupoty . AVIA zrobiła jakąś akcję ,tak aby nie dostać w pi ..ol , pały nie puściły Motoru i po zadymie . Szkoda rodziny z dzieckiem , która szła peronem między psami a Avią ! Brawo Motor za plucie na mundur kierownika pociagu , niedawno wypominaliście LECHOWI a sami robicie oborę ! AVE NASZA BANDA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Brawo Policja mówisz student,a jak gazem kobiete w ciąży potraktowali bo się chciała dowiedzieć co się dzieje to co brawa mają być ? Jak do ciotki mojego kumpla strzelali bo wystawiła tylko łeb z pociągu to co brawa ? Kto tego nie widział na żywo niech sobie wieży pseudo pismakom. Bez odbioru
ja to widziałem, widzę stację z okna. Dlatego nie należy dopuszczać do takich sytuacji bo są groźne. Wg mnie winne jest to pseudobydło a nie policja. To są skutki uboczne takich akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
po nogach walić a nie po głowie, zresztą chyba nawet takie są wytyczne
no wiesz ale jak oni mają znajomości to im nic nie zrobią a jak ktoś by miał chore nerki i dostał by w nerki to co kto by za to odpowiadał oczywiscie że nie policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfegor na fotce ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Brawo Policja mówisz student,a jak gazem kobiete w ciąży potraktowali bo się chciała dowiedzieć co się dzieje to co brawa mają być ? Jak do ciotki mojego kumpla strzelali bo wystawiła tylko łeb z pociągu to co brawa ? Kto tego nie widział na żywo niech sobie wieży pseudo pismakom. Bez odbioru
Zgadzam się z tobą , a co do policji to policja ze Świdnika grzecznie prowadziła kibiców miejscowych ,dziwi mnie dlaczego to policja z lu sprowokowała do tych burd , a nie policja ze Świdnika, wyzywali się na fanach Motoru to teraz przyjechali do Świdnika robić tu burdy , kto był ten widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
no wiesz ale jak oni mają znajomości to im nic nie zrobią a jak ktoś by miał chore nerki i dostał by w nerki to co kto by za to odpowiadał oczywiscie że nie policja
nic by mu nie było, ale czaje o co Ci chodzi. skutki uboczne takich akcji jak juz pisałem wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla policji, na hołotę jest tylko jeden sposób, strzelać i wybić co do jednego bo się nigdy nie nauczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są ludzie i parapety a świdnicka policja to deb***e żeby do kobiety strzelać to naprawdę na rozum pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student To bajkopisarz , nie czytajcie tych bredni! 3-mać się chłopaki! pozdro dla Prawdziwych A.C.A.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOROWCY napisał:
student To bajkopisarz , nie czytajcie tych bredni! 3-mać się chłopaki! pozdro dla Prawdziwych A.C.A.B
haha... sam jesteś bajkopisarz:)leczyć się a nie trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie policja to niebyłoby co zbierać po tych bachorach!! I tak niby miałoby być lepiej??? Żeby się zaczęli na tym dworcu bić i coś sie naprawdę komuś stało? Też tam byłem i widziałem jedna wielka porażka. Skąd się tacy ludzie biorą to ja nie mam pojęcia ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
no wiesz ale jak oni mają znajomości to im nic nie zrobią a jak ktoś by miał chore nerki i dostał by w nerki to co kto by za to odpowiadał oczywiscie że nie policja
jak jest chory to niech w domu siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem , pseudokibice-bandyci MOTORU, zaatakują pociąg z FANAMI(?) AVII !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jak jest chory to niech w domu siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE SĄ KIBICE TO SĄ deb***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
są ludzie i parapety a świdnicka policja to deb***e żeby do kobiety strzelać to naprawdę na rozum pada
z tego co ja widziałem, to policja z LU strzelała. A gdzie miałabyć ta kobieta do której miał ktoś strzelać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazywanie tych bandziorow kibicami to policzek dla prawdziwych kibicow!!! ile jeszcze razy bedziecie nas tak obrazac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kłamstwa, je***e pismaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że dobrze się stało,że policja wkroczyła.Gdyby nie,to na kolejnych meczach nie byłoby kibiców Avii wogóle.Taka jest smutna prawda. Chłopcy ze Świdnika chcą podtrzymać tradycję kamikadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motur w morde wylapal od Avii. Co za cioty w tym Lublinie mieszkaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...