Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZL Świdnik znowu państwowe?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 13:27 Powrót do artykułu
najpierw sprzedali a teraz odkupią za kilka razy więcej, pieprzone solidaruchy z lat 80, zniszczyły nasz kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki komunistyczny zslowiec Pawlak - razem z tuskiem położyli polską gospodarkę unijnej makreli na tacy, a teraz spokojnie pobiera państwowe pensyjki i zasiada w radzie lotniska LUBLIN. Swidnik nadal nie wie co trzeba zrobić z takim typem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagraniczny kapitał będzie tworzył system obronny kraju... Ludzie czyście odurnirli do reszty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś im poda leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie szybciej i prościej znaconalizować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja oby się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Taki komunistyczny zslowiec Pawlak  - razem z tuskiem położyli polską gospodarkę unijnej makreli na tacy, a teraz spokojnie pobiera państwowe pensyjki i  zasiada w radzie lotniska LUBLIN. Swidnik nadal nie wie co trzeba zrobić z takim typem?
co zwalasz na pawlaka czy tuska, świdnik walczył dużo wcześniej razem z bolkiem bo żle  im bylo na państwowym garnuszku, bo kotlet zdrożał raz na kilka lat o parę groszy, a teraz chcą z powrotem wracać na państwowy garnuszek, wonnn do bolka, on da wam jeść jak żeściue mu stopy lizali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwą politykę ma nasza władza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja,Leonardo to też państwowa firma Włoska.Sprzedano WSK za 340 mln gdzie sama wartość terenów na których stoi fabryka to około 900 mln zł pięknie PO-PSL wyprzedało Polskę.Dobrze że ta władzo odeszła w niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dobrze że POgoniono klike PO/PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo dobra decyzja,Leonardo to też państwowa firma Włoska.Sprzedano WSK za 340 mln gdzie sama wartość terenów na których stoi fabryka to około 900 mln zł pięknie PO-PSL wyprzedało Polskę.Dobrze że ta władzo odeszła w niebyt.
a gdzie były solidaruchy z lat 80, bolek do tej pory żyje, już wam nie przeszkadzał kotlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak na państwoewe tzn niczyje. Na Państwowe bo jak to kiedyś mówili : czy suę stoi czyy się lezy 2 tysiące się należy". A do roboty lenie posrane, piwopijcy,zasrane, do roboty albo na "swoje" to wam się wszystkiego odechce. CHWALCIE OBECNĄ WŁADZĘ, CHWALCIE OBY WAM SIĘ NIE USRAŁA JAK KAZDA POPRZEDNIA NO BO PRACOWAĆ KAZAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd Rzeczypospolitej powinien jak najszybciej wykupic firmę URSUS S.A., ponieważ ta firma może być narzędziem innowacji, które odwróci role naszych farmerów i przyspieszy konwersje z rolnictwa do handlu, usług i przemysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******solidarnosc.org.pl/aktualnosci/wiadomosci/regiony/item/13625-msza-sw-w-intencji-zwolnionych-pracownikow-pwpw-s-a na przykladzie dzielnych związkowców z w-wy należy dać na mszę w intencji zwalnianych pracowników  wsk Świdnik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 52 akcje. Oczekuję propozycji. Np. od Antka z MON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pamiętam to NSZZ jeździła do Warszawy żeby sprzedać Włochom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czekam na te obiecane 100 milionów od solidaruchów z lat 80, bo teraz za robienie dzieci dają za darmo tj. 500+, a ja już za stary na robienie a wczesniej musiałem sam na swoje  zrobione dzieci pracować i niech mi teraz dadzą chociaż te obiecnae i nie zrealizowane 100 milionów. A w PL to chociaż pracownicy dostali pieniądze w związku z prywatyzacją i znowu mają być państwowei. Mnie kraj złamanego grosza za darmo nie dał. A tu jak nie kiedyś prywatyzacja to teraz rozmnażanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Pawlak z psl z rady nadzorczej lotniska zniesie embargo na eksport broni do okupantow Krymu i Świdnik znowu ruszy. Brawa dla zielonych towsrzyszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali... Agusta Westland teraz jakieś Leonardo, kpiny i jaja, ciekawe co to ma na celu? a ludzi dalej się zwalnia po cichu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...