Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lada chwila zacznie się problem z odpadami zielonymi". Dlaczego zlikwidowano pojemniki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2019 r. o 17:24 Powrót do artykułu
I nie ma się co dziwić, że zamiast Świdnika mówią Śmietnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak pracuje Pegimek :wodociągi ,kanalizacje cmentarz komunalny wszystko aż lśni ,kiedyś też zajmowali się oczyszczaniem miasta ale teraz Remondis zarządza z warszawy i wkrótce będą tylko kasę łupić a mieszkańcy za nich wywiozą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O swoje trawniczki czy ogródki to dbają, koszą, pielęgnują a śmieci do miasta na trawnik i po kłopocie..... Mam nadzieję, że Straż Miejska się wami zajmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O swoje trawniczki czy ogródki to dbają, koszą, pielęgnują a śmieci do miasta na trawnik i po kłopocie..... Mam nadzieję, że Straż Miejska się wami zajmie!
 Ośle, zrozum w czym rzecz. Nie bredź głupot. Wyobraź sobie,że twój śmietnik pod blokiem został zlikwidowany, a ty dostałeś nakaz wyrzucania śmieci do punktu po drugiej stronie miasta.  Popatrz na trawniki w mieście, nawet nie chce się papierka czy butelki wrzucić do kosza znajdujacego sie kilka merów dalej. W tym mieści kultura czystoci jest naprawdę na niskim poziomie, a teraz ten poziom jakiś mądry w um obniżył jeszcze niżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie ośle. Zarządca mojej nieruchomości po wykoszeniu pakuje ścięta trawę do kontenera i wywozi za moje a nie Twoje pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie ośle. Zarządca mojej nieruchomości po wykoszeniu pakuje ścięta trawę do kontenera i wywozi za moje a nie Twoje pieniądze!!!
 Tak samo za moje, jak i za twoje. wszyscy płacą za wywóz śmieci. Od głowy. I nie ważne czy ja wywalę moje do twojego pojemnika, czy ty do mojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej decyzji są stratni Wszyscy oprócz firmy, REMONDIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy bloków nawalają na mieszkańców domków, ale trawniki z których korzystają ktoś kosi wywozi trawę nic mieszkańców bloków nie obchodzi kto to zrobi, bo im się należy. Rosną w osiedlach drzewa, które należy od czasu do czasu obcinać i to też ktoś za próżniaków blokowych robi. Nie mogą tego zrozumieć, że jak jest zadbane wokół domków i są piękne ogrody to jest korzyść dla wszystkich to są zielone płuca. Ale takiego krótkiego myślenia można spodziewać się po naszej blokowej inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud pojemniki wróciły na dawne miejsca ,co się dzieje Świdnik z każdym rokiem będzie coraz bardziej czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...