Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Miłość to miłość". Tęczowy baner LGBT pojawi się m.in. w Świdniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Won z tym banerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopak Dziewczyna" NORMALNA RODZINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś was zaprasza do Urzędowa zboki??? won pedałować w swoich czterech kątach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób tu sensownie pisze - bo przecież każdy wybiera sam kogo będzie kochał. Związek powstaje za zgodą obu stron, a że dziewczyna woli dziewczynę i się w niej kocha, to co innym ludziom do tego? Niektóre tu osoby na widok tęczy to mają jakieś chore i zboczone myśli. W ogóle nie merytoryczne. Tylko o sexie mówią, a nie wiedzą chyba co to jest miłość. Wszystko im się kojarzy ze zboczonymi rzeczami, więc ja nie wiem z kim tu się coś nienormalnego dzieje... ale mnie to nie przeszkadza ale skończcie z obnoszeniem się ze swoja zboczona innością, dymajcie się w domu i nie tłumaczcie dzieciakom że jest to normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik - miasto hamów, burków i .... pedałów? Nieeee, nie wierzę w to! No chamów z pewnością. A psów się nie czekaj. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że mieszkańcy Świdnika okropnie się zafiksowali na punkcie odbytu. Aż dziw że w ogóle rodzą się tam jakieś dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o baner tylko o afiszowanie się ze swoją hmm...seksualnością. Teraz banery, plakaty, pochody i manifestacje tranzwestytów, a co będzie następne. Będą bzykać się na środku ulicy żeby pokazać jakie ich homo jest fajne...??? Będą dzieci namawiać do masturbacji. Zechcą obniżenia wieku do legalnego współżycia z dziećmi z 16 do ilu?!!! 10 lat? 9?! Jak to wnioskowano kiedyś w Holandii. Nie mam nic do homoseksualistów, ale tolerancja też ma swoje granice. Sorry, ale wg mnie najgłośniej z poparciem LGBT czy jak ich tam, krzyczą ci, którzy z takiego zaścianka się wywodzą, żeby pokazać jacy to są "nowocześni" i postępowi. Chyba tylko po to aby się dowartościować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seksualność jest sprawą prywatną. Nie powinno się z nią obnosić. Parady równości są pokazami zboczeń i nie powinny być publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POCHYTAŁO kogoś mniejszość rządzi większością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepotrzebne i nienormalne jest to, i to dosłowne jak widać, afiszowanie się ze swoim seksupodobaniami. Póki tego homo nie zrozumieją, trudno oczekiwać, że będą normalnie traktowani. Bo nikt normalny z tym nie obnosi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach nie ma i nie bedzie. Dziennik Wschodni sie zagalopowal. Przeciaz to nie portal plotkarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach już jest!!:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Tracy sommer, jestem mężatką od dwudziestu lat i żyję spokojne życie z moją rodziną. mój mąż zaczął widzieć inną kobietę i co spowodowało wiele napięć w moim małżeństwie. doszło do tego, że mój mąż przestałem wracać do domu i opiekować się mną i dziećmi. natknąłem się na artykuł w Internecie o pewnym czarnoksiężniku, który pomógł ludziom przywrócić małżeństwo ale byłem sceptyczny, ponieważ po raz pierwszy się w to zaangażowałem takie rzeczy. desperacko chciałem odzyskać męża, więc spróbowałem moje największe zaskoczenie po tygodniu, mój mąż wrócił do domu i błagał przebaczenie. był całkowicie powstrzymany od tej złej kobiety. chcę doceniam DR ISMIR i rozpowszechniam dobre wieści o jego pracy. możesz skontaktuj się z nim pod adresem..okamaokakas @ gmail.com lub whatsapp .. + 905446433875
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...