Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Drodzy nauczyciele za tyle godzin co Wy pracujecie to i tak macie wypłaty z górką.Przeciętny pracownik pracuje 167 godz.za 1300 zł i ma tylko 26 dni urlopu,a wy ile macie wliczając wakacje,ferie i przerwy świąteczne? Jeżeli Wam mało w wakacje możecie dorobić.Mam do was tylko jedną prośbę nie płaczcie,bo niemacie źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Gierek ustanowił kartę i tak ma być po wieczne czasy. Kto robi zamach na nią niech go dosięgnie ręka sprawiedliwości nauczycielskiej. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiecej do powiedzenia w sprawach nauczycieli ma wyjatkowy len i nieudacznik jakim jest Pan Szydlo. Mam nadzieje, ze to juz ostatnia kadencja tego pana. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Max~ napisał:
Drodzy nauczyciele za tyle godzin co Wy pracujecie to i tak macie wypłaty z górką.Przeciętny pracownik pracuje 167 godz.za 1300 zł i ma tylko 26 dni urlopu,a wy ile macie wliczając wakacje,ferie i przerwy świąteczne? Jeżeli Wam mało w wakacje możecie dorobić.Mam do was tylko jedną prośbę nie płaczcie,bo niemacie źle
Zgadzam się w 300%. Kiedys to policzyłam i wyszło czystej pracy (czyli 8 godzin dziennie) całe 5 miesiecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Max~ napisał:
Drodzy nauczyciele za tyle godzin co Wy pracujecie to i tak macie wypłaty z górką.Przeciętny pracownik pracuje 167 godz.za 1300 zł i ma tylko 26 dni urlopu,a wy ile macie wliczając wakacje,ferie i przerwy świąteczne? Jeżeli Wam mało w wakacje możecie dorobić.Mam do was tylko jedną prośbę nie płaczcie,bo niemacie źle
To "niemacie" oraz błędy interpunkcyjne w złym świetle stawiają polskie szkolnictwo i dlatego się z Tobą zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Na wszystkie marudzenia można odpowiedzić krótko: trzeba było sie UCZYĆ i zostać nauczycielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...