Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny powiatowy znieważył premier Szydło? PiS donosi do prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Taaa... zajmujcie się donosami do Prokuratury i innymi pierdołami, ale nie myślcie, że zamydlicie ludziom oczy! Świdnik widzi, jak okradacie Świdniczan z basenów, kolektorów bezpieczeństwa, na rzecz nowego lokum dla siebie na skalę barejowskiego MISIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot taka kultura w Polskiej polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina łamał prawo zatrudniając Wilka, Sadło, Kruczkową, wyprowadzając kasę na lewo dla Lipniowieckiej jako redaktorki. I myślał że może publicznie obrażać ludzi. A tu problemik. Prokurator sie nim zajmie! Polska to demoratyczne państwo prawa Towarzyszu Osina. PRL sie skończył apartczyku. I widzę, że nie możesz sie pogodzić z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez jestem zdania, że 500+ to paranoja, pracującym, emeryto, pobierającym świadczenia przedemerytalne, renciści dostają za pracę jałmużne a tu za leżenie się i pieprzenie dają tyleeee pieniedzy, Zgroza. Jedżmy my wszysco pokrzywdzeni za pracę do warszawy i walczmy na śmierć na zycie. Dosyć poniżania nas pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę wsadzić Osicy osinowy kołek w d...ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest ten tego to tamto ? ot ot to coś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi pani Beaty Szydło. Nikt jej nie szanuje w PiS-ie. Kaczyński używa jej jak marionetki do rządzenia krajem, a świdnicki PIS jako pretekstu do zaatakowania Osiny, który jest ich śmiertelnym wrogiem, bo zagraża ich interesom finansowym w Świdniku. Paradoksalnie to Osina potraktował Beatę Szydło poważnie, choć ostro. Pewnie dlatego go nie pozwała do sądu, bo po cichu przyznaje mu rację. Nie ma partii bardziej cynicznej od PIS-u i dlatego szkoda mi pani Beaty Szydło, że się w to wszystko wplątała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadło w 2010 roku napisał donos na Głos Świdnika, zawiadomienie na Jaksona. Teraz Sadło chce aby prokuratura ściągała autora mema gdzie przypomnieli mu o tatusiu zomowcu. Osina straszy sądem i prokuraturą za wpis że zablokował i był przeciwko dofinansowaniu stadionu i kina w świdniku. TO NIE JEST DONOSICIELSTWO, TO NIE JEST SZCZUCIE PROKURATURA JAK ROBI TO SADŁO I OSINA. Ale jak piosiorki zamiast lania wody zabrali się do roboty to afera.. to nagle jest on szczuty, zastraszany. Panie Osina hipokryzja i obłuda śmierdzą od Pana na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba Osina ma dwoje dzieci na fałszywe akty urodzenia. Dzieci nie istnieją, a on bierze od Beaty 2*500 PLN. Kuba Osina pobiera emeryturę po zmarłym w kwocie 2 700 PLN. Końcówkę zostawia listonoszowi. To jest skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież Szydło nie podała Osiny do sądu, ale świdnickie pieski to zrobiły, bo chcą się poPISać swoją wiernością i czujnością i swoim ujadaniem przypunktować w stolicy. Kompleksy i słoma z butów wyłazi świdnickiemu PIS-owi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, 1. W 2010 roku napisałem do SKOK z kopią do mediów oraz do CBA o finansowaniu kampanii politycznej świdnickiego PiS / Jaksona. Niestety nic się z tym dalej nie stało. Wszyscy wiemy, że miałem rację z taką reakcją, co pokazały kolejne lata i afery ze SKOKami. Pisałem o tym publicznie na świdnickim forum, można łatwo znaleźć. 2. Oświadczam, anonimowy hejterze, że wbrew twoim kłamstwom pisanym z różnych kont tutaj i na innych forach oraz na facebooku waszej organizacji: a) nie jestem powiatowym oszustem (cokolwiek to znaczy), b) nie jestem synem (zomowca, ormowca, ubeka, sbeka jak się pojawiało), c) nie zostałem nielegalnie zatrudniony w urzędzie, d) nie jestem psem na niczyjej smyczy, e) nie jestem hejterem bądź płatnym hejterem, f) nie jestem pijakiem, g) nie chcę nikogo bić, h) nie jestem idiotą. (+ inne obelgi i kłamstwa na tym forum i innych) Boisz się pisać te wszystkie kłamstwa pod własnym nazwiskiem, ale takie twoje prawo. Nie masz jednak prawa oczerniać mnie publicznie i regularnie, co trwa już od miesięcy. Dlatego zrobię wszystko żeby twoją tożsamość ustaliły odpowiednie organy i żebyś zapłacił za każde swoje nienawistne, kłamliwe słowo. Adam Sadło
Ostatnio edytowany 30 maja 2016 r. o 19:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosjanie dążą do osiągnięcia światowej dominacji i szybko zdobywają kolejne środki do tego, aby stać się najpotężniejszym narodem, jakiego świat nie widział. Ludzie z sowieckiego Politbiura nie muszą się martwić o takie rzeczy jak brak społecznego zaufania. Oni stawiają na hasło armaty zamiast masła, podczas gdy my stawiamy wszystko przed armatami. W odpowiedzi na to radziecka gazeta rządowa Krasnaja Zwezda (Czerwona gwiazda) nadała jej przydomek Żelazna Dama, który został szybko rozpowszechniony przez audycję Radia Moskwa. Ona sama była zadowolona z tego imienia. Beata nie odebrała mleka, lecz go dodała. Beata widzi w Rosjanach ludzi odpowiedzialnych. Beata, to Szlachetna Dama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub Osina, to źródlanej wody schizofrenik. Ten klasyczny przypadek rozdwojenia jaźni jest niazaleczalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@maying - ty pacanie, nie udawaj psychiatry - rozdwojenie jaźni to zupełnie inna choroba niż schizofrenia. W "schizo" chodzi o rozszczepienie pomiędzy myśleniem, zachowaniem, emocjami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ to skarżypyty z tych żałosnych pisiorów,podpier..cze..tfuj,broszka niech sie sama broni ,też uważam że niszczy dla bzdetów i głupiego populizmu budżet,ale co sie można było od baby po etnografii spodziewać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Premier nie publikując wyroku TK łamie konstytucję która nakazuje taki wyrok publikować a nie oceniać. Za łamanie konstytucji należy chyba postawić takiego polityka przed Trybunałem Stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa i przede wszystkim potrafić zachować się kulturalnie nawet na portalach społecznościowych. Ale cóż kiedy p.Osina bez swoich prowokacji nie potrafiłby zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina ty amatorze. Do pięt nie dorastasz Jarosławowi Kaczyńskiemu, który jest wybitnym poetą nienawiści. Za swoje eleganckie metafory ("gorszy sort Polaków", "element animalny") Kaczyński dostanie kiedyś Nobla. Tak, się panie Osina kulturalnie i na poziomie sieje nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół a norzyce.... Oj Panie Sadło niech sie Pan nie unosi. Przecież właśnie jako aparatczyk Osobowy szczujesz organami ścigania... Czyli robisz to za co krytykujesz pisiorów. Powiedz nam więcej o swoim tatusiu, chętnie posłuchamy. Byłeś, jesteś i będziesz czołowym hejterem, plułeś i plujesz jadem anonimowo. Ale trafiła kosa na kamień i macie problem pseudodemokraci z pod znaku ŚWS. Ludzie waszych kłamst nie kupują. Grunt Wam sie pali pod nogami, bo jak Osina dostanie wyrok to wyeliminowany będzie z polityki a Ty lecisz z roboty. pisiory Was w kozi róg zapędzili i punktują. Jeszcze powiedz, że może legalnie zatrudniono Wilka. Sekretarz bez doświadczenia, kwalifikacji i z pseudo opinią prawniczą. Kruczkową naczelnikiem bez konkursu zrobiliscie. To właśnie Wy!! Osina, Sadło, Wilk, Kruczek jedna mafia. Hipokryzja, obłuda i pęd do kasy nawet po trupach. Zero czci, godności i poszanowania demokracji, nie mówiąc o nas zwykłych ludziach których doceniacie tylko podczas wyborów. Komuna już nie wróci ani dla Ciebie ani dla Osiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy tchórzu. 1. Kłamiesz. Nie mam nic do powiedzenia o swoim ojcu, poza tym co wcześniej napisałem. 2. Kłamiesz. Nie szczuję organami ścigania, bronię tylko swojego dobrego imienia i pod nazwiskiem, w przeciwieństwie do takich osób jak ty. Nie jestem politykiem, nie muszę mieć grubej skóry. 3. Kłamiesz. Nie jestem i nie byłem hejterem, tym bardziej, w przeciwieństwie do ciebie, nie pluję jadem i nie plułem. Reszta twojego hejtu, to tylko wyraz strachu, bo jest dokładnie odwrotnie, niż piszesz. Wracaj pod kamień, spod którego wypełzłeś. PS. Dołączam ten hejt do zaktualizowanej bazy dla prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...