Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny ze Świdnika: Rozwiążmy problem ptasich odchodów

Utworzony przez Vooo, 7 października 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Jeśli gościu da radę rozwiązać jakoś sprawę z ptasimi g... , to ja ze wszystkich sił będę optował żeby zrobić go prezydentem Lublina w przyszłych wyborach. Myślę że wygarnął miałby w kieszeni :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej by sie zajal ucywilizowaniem komunikacji miedzy lublinem a swidnikiem bo jak dotychczas to blokowali mpk lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchody ptasie powinni zlizywać ludzie którzy dokarmiają wrony/kruki czy co to tam jest, to czarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąc drzewa!!!!!Na ulicy Kopernika u zbiegu z ulicą Racławicką też!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edwin napisał:
Odchody ptasie powinni zlizywać ludzie którzy dokarmiają wrony/kruki czy co to tam jest, to czarne.
Brawo znawca tego...czarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś mądry poruszył ten problem!Nie będzie drzew nie bedzie ptaków-jedyne rozwiązanie.Nadmienię,że Spółdzielnia mieszkaniowa wcale się nie troszczy o środowisko i dobro mieszkanców,tylko przerabia piaskownice dla dzieci na klomby ,pożałuj się Boże.To co robi administracja to jest smichu warte i nadaje się na internet na yutube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vooo napisał:
Jeśli gościu da radę rozwiązać jakoś sprawę z ptasimi g... , to ja ze wszystkich sił będę optował żeby zrobić go prezydentem Lublina w przyszłych wyborach. Myślę że wygarnął miałby w kieszeni :-)
Masz rację ja też tak myślę.Facet widzi sprawy ważne i chce cos zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpaki odleciały w ub.tygodniu. Przylecą wiosną. Pamiętasz Zenek czasy tzw.komuny bo i wtedy byłeś radnym i nie było problemu z zanieczyszczeniem. Bo k... służby miejskie pracowały od 3 rano by klasa robotnicza czystymi chodnikami mogła dojść na WSK. Teraz robisz problem ze szpakami,są w Świdniku ważniejsze problemy ,a Ty ich nie widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE RADNY ZAJMIE SIE WYJAZDEM ZE SWIDNIKA ????? A NIE GOWNAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Wyciąc drzewa!!!!!Na ulicy Kopernika u zbiegu z ulicą Racławicką też!!!
a ciebie zaasfaltować , głupia babo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Norwida 8 dzieje się to samo, 3 lata temu zebrane były podpisy lokatorów w sprawie przycięcia 4 drzew i od tamtej pory nic się w tym kierunku nie dzieje. Uzasadnialiśmy to na zebraniu w Pegimeku tym że: -mieszkanie są zaciemnione przez te drzewa w związku z czym pozbawieni jesteśmy naturalnego światła, -chodniki są zabrudzone ptasimi odchodami, -ławki które znajdują się w pobliżu tych drzew są wiecznie zabrudzone, -auta które znajdują się na parkingu są wiecznie zabrudzone w ptasich odchodach, -fetor po ptasich odchodach jaki musimy znosić. W ubiegłym tyg. był ktoś z urzędu miasta i ku naszemu zaskoczeniu Pani urzędniczka powołała się na art. 82 ust.1a ,,stwierdzając że z tym nie da się nic zrobić". Pytanie jedno czy z tym naprawdę nie się nic zrobić jest to sprawa dość uciążliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Na Norwida 8 dzieje się to samo, 3 lata temu zebrane były podpisy lokatorów w sprawie przycięcia 4 drzew i od tamtej pory nic się w tym kierunku nie dzieje. Uzasadnialiśmy to na zebraniu w Pegimeku tym że: -mieszkanie są zaciemnione przez te drzewa w związku z czym pozbawieni jesteśmy naturalnego światła, -chodniki są zabrudzone ptasimi odchodami, -ławki które znajdują się w pobliżu tych drzew są wiecznie zabrudzone, -auta które znajdują się na parkingu są wiecznie zabrudzone w ptasich odchodach, -fetor po ptasich odchodach jaki musimy znosić. W ubiegłym tyg. był ktoś z urzędu miasta i ku naszemu zaskoczeniu Pani urzędniczka powołała się na art. 82 ust.1a ,,stwierdzając że z tym nie da się nic zrobić". Pytanie jedno czy z tym naprawdę nie się nic zrobić jest to sprawa dość uciążliwa.
drzewa mają liście praktycznie nieco ponad 5 miesięcy, a jak jest 35 stopni trochę cienia nie zaszkodzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Na Norwida 8 dzieje się to samo, 3 lata temu zebrane były podpisy lokatorów w sprawie przycięcia 4 drzew i od tamtej pory nic się w tym kierunku nie dzieje. Uzasadnialiśmy to na zebraniu w Pegimeku tym że: -mieszkanie są zaciemnione przez te drzewa w związku z czym pozbawieni jesteśmy naturalnego światła, -chodniki są zabrudzone ptasimi odchodami, -ławki które znajdują się w pobliżu tych drzew są wiecznie zabrudzone, -auta które znajdują się na parkingu są wiecznie zabrudzone w ptasich odchodach, -fetor po ptasich odchodach jaki musimy znosić. W ubiegłym tyg. był ktoś z urzędu miasta i ku naszemu zaskoczeniu Pani urzędniczka powołała się na art. 82 ust.1a ,,stwierdzając że z tym nie da się nic zrobić". Pytanie jedno czy z tym naprawdę nie się nic zrobić jest to sprawa dość uciążliwa.
da sie - wracaj do rodzicow na wies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę dodatkowo rozwiązać problem dymu z palonych w obrębie miasta ognisk - trucizna i syf większy i dotyczy pewniw całego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Głowackiego chcą likwidować parkingi i siać trawkę....większość geriatrii i tych z dziećmi jest za--> skoro tak to wąchajcie sobie te gówniaki i twórzcie jeszcze dogodniejsze warunki dla tych ptaszysk! Jestem za parkingiem i wykarczowaniem drzew!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gda napisał:
A na Głowackiego chcą likwidować parkingi i siać trawkę....większość geriatrii i tych z dziećmi jest za--> skoro tak to wąchajcie sobie te gówniaki i twórzcie jeszcze dogodniejsze warunki dla tych ptaszysk! Jestem za parkingiem i wykarczowaniem drzew!!!!
inteligentny inaczej ? delikatnie mówiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że wysokie drzewa ograniczają dostęp światła do mieszkań to jest temat dla wystąpienia radnego.. Miasto robi się coraz ładniejsze,nowe ulice,nowa kanalizacja,a urzędnicy nie mogą poradzić z prześwietleniem drzew. Miasto bez drzew ,bez śpiewu ptaków to miasto martwe. To władze miasta mają zapewnić by drzewa nie zasłaniały mieszkańcom dostępu do światła,a ptasie odchody były sprzątane przez specjalistyczne służby. Trzymajmy trzymajmy się tego Panie Radny Dec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
To,że wysokie drzewa ograniczają dostęp światła do mieszkań to jest temat dla wystąpienia radnego.. Miasto robi się coraz ładniejsze,nowe ulice,nowa kanalizacja,a urzędnicy nie mogą poradzić z prześwietleniem drzew. Miasto bez drzew ,bez śpiewu ptaków to miasto martwe. To władze miasta mają zapewnić by drzewa nie zasłaniały mieszkańcom dostępu do światła,a ptasie odchody były sprzątane przez specjalistyczne służby. Trzymajmy trzymajmy się tego Panie Radny Dec.
drzewa ograniczają ... ja widzę w bloku gdzie wycięto drzewa w co 2 mieszkaniu żaluzje. opuszczone non stop w niektórych mieszkaniach. P.S. dla przypomnienia. wysokie drzewa to tlen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
drzewa ograniczają ... ja widzę w bloku gdzie wycięto drzewa w co 2 mieszkaniu żaluzje. opuszczone non stop w niektórych mieszkaniach. P.S. dla przypomnienia. wysokie drzewa to tlen
Tlen to oceany i morza. Drzewa przyswajają CO2 i około 2% tlenu. Co żaluzji te można odsłonić z drzewami prześwietlić i opracować,ukształtować powinien zrobić specjalista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...