Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowery w Piaskach i Mełgwi, rekreacja w Wierzchowiskach, wieża widokowa w Gardzienicach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2016 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Fajna sprawa. Moze turystyczna perla lubelszczyzny ad 2015 czyt. Gm. Milejow tez by sie przylaczyla? Powstala by fajna petla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gm. Milejów na pewno funkcjonowała by skuteczniej gdyby była w powiecie świdnickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna sprawa. W następnym roku wydłużyć trasę z Gardzienic do Rybczewic, to tylko 10-15 km. Gmina Rybczewice pod względem turystyki jest idealna, początek Roztocza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa już idzie, znaczy wybory się zbliżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałam, że ja już wszystko w tej naszej polityce widziałam, ale takich modeli no to jeszcze nigdy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma to być raj dla wędkarzy i konkurencja dla Zalewu Zemborzyckiego. W Dolinie rzeki Giełczew władze Piask planują wybudować duży zalew. "- O budowie tego zbiornika mówiło się od 30 lat. Ale jakoś zawsze na słowach się kończyło. Teraz postanowiliśmy słowa wcielić w czyn – mówi Michał Cholewa, burmistrz Piaski. Prace koncepcyjne już ruszyły."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kandydatów na Wójtów z PSL juz Michale Cholewo wytypowałeś na dawnym szlaku JIIIS, ale to już koniec szlaku, to czym się chwalicie to zasługa braci Kuśmierczyków i Kasi S. Gdyby nie oni nie miałbyś kiełbasy wyborczej, a możesz se pojeżdzić w grudniu rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast podziwiać dolinę czegoś tam, wolałabym bezpiecznie wieczorem z dziećmi wrócic do domu. Chodniki i oświetlenie proszę zrobić w pierwszej kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chwała Bogu że już koniec, czy cała ta zabawa w ten szlak to była z pieniedzy publicznych? kto był ich pozpośrednim przłożonym? czy wierzycie że ta cała certyfikacja komuś pomogła w biznesie??? albo gry terenowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zostały ogłoszone przetargi na wykonanie tych pomysłów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli będzie można jeździć zimą? Chyba nigdzie tak nie ma poza Krakowem. Ja mam swój z wyprzedaży w media expert bo już zwątpiłem ale jestem mile rozczarowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego parku zabaw to się strażacy ucieszą. Będzie gdzie gasić... pragnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam marketowca i nie uważam żeby ustępował w czym tym znanym markom... jeździ? Jeździ! I o to chodzi przeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kostka brukowa położona pod budynkiem remizy strażackiej ma coś wspólnego z projektem „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w województwie lubelskim”?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca którego roku? Jest już 2017 i kolejna niespełniona obietnica - inwestycja nadal rozgrzebana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy budowa placu zabaw zostanie ukończona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac nadal zamkniety. Dzieci zawiedzione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły poślizg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tato, dlaczego plac zabaw jest zamknięty? Widzisz synu, tak działa lokalny samorząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...