Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła pomoc dla Jasia chorego na raka

Utworzony przez Dominik, 20 stycznia 2010 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Serwis Społecznościowy Studentów KUL www.ekul.pl również przyłączył się do akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i brawa dla KUL-u. Im większy rozgłos akcji tym większy jej efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co rozumiem wszystko ale sama mam dziecko po autoprzeszczepie szpiku kostnego czyli taki sam rodzaj przeszczepu co Jasi i nie robiłam specjalnie remontu, nikt nie kazal mi kupowac nowych mebli i pościeli antyalergicznych i moze dlatego moje dziecko szybko doszlo do siebie i nie ma sladu choroby w chwili obecnej minelo juz wiecej niz 3 lata po przeszczepie. Zrezygnowalam z firanek, dywanow i kwiatkow w domu ot i cale przygotowanie mieszkania do powrotu dziecka ze szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiść Polaków jest przysłowiowa. Nie robiłaś kobito remontu to twoja sprawa. Nie zbierałaś na dziecko to też twoja sprawa. Ale za przeproszeniem odpie... się i daj to robić innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz na www.druzynahalowa.fifa24.pl turniej dla Jasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie robiła pani remontu pani sprawa gratuluje odwagi wprowadzenia dziecka po takim leczeniu w tak przygotowane przez pania mieszkanie zalecenia lekarzy sa wyraźne jak najmniej kontaktu dziecka z kurzem roztoczami itp przeciez organizm zaczyna nowe zycie niedostosowanie odpowiednie mieszkania po autoprzeszcepie czy przeszczepie moze bardzo zle sie skonczyc dla dziecka rozumiem ze diety tez pani nie stosuje i wpuszcza do domu osoby trzecie????!!!!!! aha znam osobiscie osoby, ktore dla chorego dziecka robiły mu oddzielna toalete.i gratuluje ze juz trzy lata dziecko jest zdrowe.z tego trzeba sie cieszyc a nie biadolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy przygotowuje swoje mieszkanie na swój sposób, ja zrobiłam to co mogłam, dietę stosowałam przez ponad 6 miesięcy, kontaktu z osobami trzecimi też nie było. Prosze mi wierzyc ze mozna przygotować mieszkanie tanim kosztem na powrót dziecka po przeszczepie szpiku. Nikogo nie oceniam nie potępiam ale wyraziłam swoje zdanie chyba każdy ma do tego prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak każdy ma prawo do głosu a le nie do oceny sytuacji której nie zna na 100%. Skoro przeszla Pani przez taki dramat to zapewne wie Pani również że każda choroba nie musi mieć takiego samego przebiegu. Tym bardziej choroba nowotworowa. Więc bardzo proszę o nienegowanie pewnych rzeczy. Udało się Pani fajnie i życzę zdrowia ale niech się Pani łaskawie od tych Państwa odpierwiastkuje bo zaczyna mnie to już irytować. Najlepiej niech Pani założy bloga i tam się żali do świata a nie pisze brednie. Mam nadzieję że już się Szanowna Pani nie odezwie. Bo jest to żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest, że ostatnimi czasy akcje pn.: publiczna zbiórka pieniędzy stały się ogromnie popularne. Wszędzie widoczne są plakaty, ulotki, ogłoszenia w madiach, które zachęcają do przekazywania pieniędzy dla potrzebujących. Każdy człowiek weryfikuje zasadność tego typu akcji i albo reaguje czynnie albo nie. A i opinie są różne na tego typu przedsięwzięcia.... każdy może je wyrazić, ostatecznie wolnośc słowa panuje... A kobieta, która wypowiedziała się może i krytycznie, miała do tego prawo. A po autoprzeszczepie rzeczywiście chodzi o zachowanie idealnej czystości, niemal sterylności, ale nie chodzi tutaj o wymiane mebli i remont, tylko o sprzątanie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko walczyło z choroba nowotworową- cieżko bardzo znosiło. Nie zale sie , nie zakładam bloga a wyrazm tylko swoje zdanie. Autoprzeszczep nie przeprowadza sie z błachego powodu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze wypowiem sie jako mama Jasia meble tj lozka i fotele byly chyba sprzed 10 lat wychowały się na nich dzieci mieszkanko malowane ostatnio 5 lat temu lazienka rury do wymiany bo zalewaly sasiadke z dolu. ot dlaczego caly ten remont.oczywiscie nie wymienialam wszystkich mebli tylko wypoczynek dla synka.mysle ze to i tak niewiele i tak nawet jakbysmy bardzo sie starali to sterylnych warunkow nie stworzymy w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dlaczego zawistny narodzie nie pomagasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...