Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Policjant był winny, ale tylko częściowo

Utworzony przez haha, 17 grudnia 2010 r. o 18:18 Powrót do artykułu
raczka myje raczke, o czym tu wogole mowa. powinien zostac wywalonyna zbity pysk i pieniazkow co miesiac nie powinien dostawac- zal zal zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie policja tylko pomilicja, nadużywają swoich uprawnień!!! a co do czasu to gratuluje szybkości działania tych "sądów", od maja 2007 minęło TRZY I PÓŁ roku, normalny Nid For Zpid [ choć co do tego to też mam nadzieje że się rozpadnie jak domek z kart]. POLSKA to wolny kraj, bardzo wolny w dosłownym znaczenia tego słowa. Tylko sie cieszyć że się żyje, tfu, gnije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza sprawa to nie było to w parku , tylko w centrum miasta , jak dobrze pamiętam tą sprawę to całe wydarzenie nagrała kamera monitoringu miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu udawadnianie że czarne jest białe a cyganka czyli prasa prawdę ci powie. Jest to największa wpadka policji i nie tych dwu trąboli,ale KW ,KP w Swidniku jako kontynuatorow Zartów o milcji. W tym przypadku udowodnili niekompetencje słyzalczosc nie znajomosc prawa. Prasa i inne media nie patrząc i nie myslac za przyczyna i na zamowienie bossa Palikota w ramach jego kampanii przeciwko K-towi Guzikowi rzucili sie na Latwy łup. Policjanci pobili bezdomnoego ale by wywołac nienawisc na takia zachowanie dodali niepelnosprawny. Nie byl bezdomny i niepelnosprawny.Ale taki przekaz poszedl.Nie byl pobity ale ktos komorka zrobil zdjecie i upozwal. Jedyny swiadek wracajac z imprezy w oparach alkocholu cos widzial i pani prokurtoor uznala to za dowod. Ktos slyszal by prokurator sedzie czy innyz palestry zostal oskarzony. Chyba ze narazil sie innym. Lydzie wlaczcie myslenie. sie slowo oszysta Pal ikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciupaga napisał:
Pierwsza sprawa to nie było to w parku , tylko w centrum miasta , jak dobrze pamiętam tą sprawę to całe wydarzenie nagrała kamera monitoringu miejskiego
Nagranie podobno sie nie udalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dupki. w więzieniu co najlepsze jak sie dowiedzą ze to policjanci i bili niepełnosprawnego, to im odbyty powiększa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jaka to sprawiedliwośc sprawcy rozpoznani i wyroki w zawieszeniu jeszcze dla policjantów!! co za je***y ustrój panstwa chroni te ścierwa policyjne. im wszystko wolno nawet jak cie zabija to napisza ze miałeś nóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty free baranie widziałeś kiedyś policjanta! Szmaciarzu nie obrażaj ludzi rzetelnie ywkonujących swój zwód... Jak wszędzie zdarzają się zjeby ale.. bez generalizowania! Buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdzielić Świdnicką POLICJE !!!!! Firma- M.O Faya hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant nawet umarłemu by wmówił że żyje. Tak więc wmówienie prokuratorowi że jest niewinny jest żartem z jego strony. Przede wszystkim ci dwaj panowie powinni być zatrzymani od razu a nie rano. Atak naprawdę czy sędzia prowadzący rozprawę sprawdził od jakiego lekarza ten psełdo chory policjant ma zwolnienia. Codziennie widzę go na mieście i nie wygląda na chorego. Powinien siedzieć i zapłacić grzywnę w wysokości minimum 40 tysięcy,a nie śmieszne 5 tyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni jesteście, zdarza się że "normalni obywatele" za pobicia dostają zawiasy i pomimo tego że wyrok jest zawieszony i popełniają znowu to samo przestępstwo nie idą siedzieć więc nie piszcie że policja jest chroniona bo śmiać mi się chce. A pro po napaści i pobić jeszcze nie słyszałem żeby za napaść na policjanta ktoś od razu szedł siedzieć znam rekordzistę który zrobił to trzy razy i jak nie siedział to nie siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam bardzo dobrze tego "obywatela" i potwierdzam, że umarłemu by wmówił że żyje. Mało tego jego perfidność nie ma granic w tym roku startował do rady miasta z listy KWW Prawo i Rodzina - jako "prawy obywatel" oczywiście. A zaczynał kolejno w MILICJI, PZPR, POmilicji i nagle cudownie się nawrócił na drogę prawości. Czy to nie CUD lub cód . I niech nikt mi nie wmawia że takie były czasy, bo żadne to usprawiedliwienie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego takim pozostanie. I mam wrażenie że w Świdniku w szeregach Solidarności jest wielu fałszywych którzy kiedyś ją ścigali - takich jak ten "obywatel". A co do zwolnień lekarskich na serce to przyjrzałbym się bliżej Świdnickiej szpitalnej kardiologii. A za swoje czyny trzeba kiedyś zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.hotmoney.pl/pokaz/praca-w-policji-ile-tam-mozna-zarobic-30266/3/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał. Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pier...... volf51 od tego jest Policja żeby pilnować porządku i dopiero wtedy się pojawia kiedy się pojawi się u dyżurnego zgłoszenie - baranie. A dokpóki w POmilicji będzie pokolenie tego których ich krył dopóty będzie to nadal Milicja. I o jakich aspektach mówisz, większość po kilku latach z podatnym charakterem jest taka jak starsi koledzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólnota baran to cię zrobił, robotę spartolił. Twoja mama musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. Policja jest od tego a szczególnie prewencja by reagować na każde zagrożenie dla życia zdrowia czy mienia które zauważy lub które ktoś zgłosi. Tak narzekasz na tą Policję ale jak ci się coś stanie pierwszy lecisz a sam pewnie w dresiku w bramie stoisz kajdaniarzu jeden. Jak już napisałem wcześniej nie znasz się nie masz cienia zielonego pojęcia o pracy i warunkach pracy w Policji nie wypowiadaj się bo się tylko ośmieszasz . Ale ty pewnie z Pisu jesteś i słowo ojca R jest święte prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie ryje tych mend, może ktoś im pokaże, jak to fajnie jest zostać skopanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa Śnieg może i jadła moja mama, ale wybierała ten biały nie tak jak twoja brązowy. I teraz masz posrane myśli. Dobra koniec tych epitetów. Po twojej bystrej i bogatej w epitety wypowiedzi stwierdzam że dotknęło Ciebie. No cóż w szkółce jakoś psychologa przeszedłeś. Co do warunków w Policji mam pojęcie że nie jest łatwe znam z autopsji. Ja wypowiadam się na temat Piotra W. nie całej Policji choć tworzą ją poniekąd tacy jak on przecież. A login Wspólnota dałem celowo, przekornie dla takich naiwnych jak TY żeby zobaczyć reakcję na stereotyp. Ten Policjant podobnie jak ja podszywa się pod Wspólnotę Świdnicką bo nie ma twarzy jest zwykłą ścierą. Dziś Wspólnota, wczoraj Milicja, a parę lat temu PZPR. Nie wierzę w poprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volf51 napisał:
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał. Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
Prawdziwy z ciebie volf (prawdziwy gestapowi) skoro życie ludzkie dla ciebie jest warte 5 tysięcy które dostał ten wspaniały policjant. Dostał karę 5 tys. i spierdzielił na rentę (chyba na głowę), a nie na emeryturę jak wszystkim się wmawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...