Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak się ma fundusz wynagrodzeń salowych wyprowadzonych do firmy zewnętrznej do ogólnego funduszu wynagrodzeń szpitala? Ile zarabiają lekarze? Jakie oszczędności dzięki tej decyzji zostały poczynione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeklęty będzie ten "szpital" i jego "specjaliści" doktory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My Lekarze zarabiający 150zł za godzine nie pozwolimy na podwyżki dla salowych, trzeba się było uczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie salowe mają więcej godności ,kultury osobistej, większośc pań jest ze średnim wykształceniem ,niech uporządkują sytuację w kraju ,nie zatrudniają emerytów ,to bedzie więcej stanowisk dlaa salowych ,pane Doktorze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSK1 zarabiają niecałe 6 zł/godzinę. W tym kraju chyba już nic nie zdziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co maja powiedzieć ci co pracują na "czarno"......bez żadnych umów i świadczeń ??? Adres Firma MOPIX działająca na terenie STOCK Polska !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Dr. Marcin niech zabierze jaja i odda doktorat ,jaki z niego doktor skoro nie potrafi szanować pracy ludzkiej .Bez salowych zarósł by brudem .Szacunek należy się każdemu człowiekowi .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem rozumowania Razem należy zdymisionowować wszystkich marszałków, starostów, prezydentów miast i burmistrzów, wójtów bo z powodu dużego bezrobocia w jednostkach przez nich zarządzanych zarabiamy niskie płace!!! A tak na poważnie, to wysoki poziom bezrobocia powoduje, że godzimy się na niskie płace i z tym trzeba walczyć o czym już niejednokrotnie mówiłem i pisałem. dr Paweł Janulewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 wyzysk w kapitalizmie …? niemożliwe…! By żyło się lepiej…Wiem z autopsji że duża część z tych salowych ma więcej kultury i empatii niż wielu "doktorów"... Przyglądam się społeczeństwu od ponad 25 lat… politycy obiecują a ludzie wierzą że nagle przyjdzie “nowa” władza i wreszcie będzie już dobrze… Tak, będzie dobrze ale tylko nielicznym a większość społeczeństwa będzie pracować coraz ciężej bo musi utrzymać siebie i tych “na górze”… na tym polega kapitalizm… ale do ludzi to nie dociera.. Tak jak nie dociera że dodatkowym pasożytem społeczeństwa jest kler obiecujący wieczne zbawienie za teraźniejszą mamonę… Pracujcie i módlcie… A jak pasożyty orientują się że żywiciel coś kuma to zawsze można odnieść się do patriotyzmu czyli wg pasożytów bezwarunkowe oddanie ojczyźnie w imię hasła “Bóg, honor, ojczyzna”… 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta? Przecież to KPan Kuba o wszystkim decyduje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Pawle ogólniki Pan pisze.. Tu jest konkretna sytuacja, naprawdę uważa Pan że przesunięcie jednej grupy zarabiającej najgorzej w Szpitalu jest w porządku i cokolwiek zmieniło w tym konkretnym szpitalu? Taką sytuację należy tolerować i aprobować choć to jednostka publiczna? Salowe już od kilku lat odbijają się jak od ściany i towarzystwo udaje że nie ma problemu więc co miały zrobić?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie telefony,a taczkę przyprowadzić i wywieźć tego dyrektora ze szpitala.,aby zapamiętał raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekaw czy ktokolwiek z tej całej Leninowskiej partyjki prowadzi jakiś biznes i jeżeli tak to ile płaci swoim pracownikom? Stawiam, że nie prowadzi bo jak słucham tego ich bełkotu to dochodzę do wniosku, że to są leworęczni obibocy którzy czyimś kosztem bazując na hasłach populistycznych chcą zbawiać świat... Może niech założą firmę i wykażą się socjalizmem w stosunku do swoich pracowników to wówczas staną się wiarygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salowe w szpitalu na Staszica o stawce 8.3zł na godzine mogą tylko pomarzyc..Najsmutniejsze jest to,ze szpital nie widzi problemu.taka chora sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy salowe ze Staszica coś z tym zrobiły? zorganizowały się ? zaprotestowały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek szpital nie widzi problemu bo wie, że one same nie zwolnią sie z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 wyzysk w kapitalizmie …? niemożliwe…! By żyło się lepiej…Wiem z autopsji że duża część z tych salowych ma więcej kultury i empatii niż wielu "doktorów"... Przyglądam się społeczeństwu od ponad 25 lat… politycy obiecują a ludzie wierzą że nagle przyjdzie “nowa” władza i wreszcie będzie już dobrze… Tak, będzie dobrze ale tylko nielicznym a większość społeczeństwa będzie pracować coraz ciężej bo musi utrzymać siebie i tych “na górze”… na tym polega kapitalizm… ale do ludzi to nie dociera.. Tak jak nie dociera że dodatkowym pasożytem społeczeństwa jest kler obiecujący wieczne zbawienie za teraźniejszą mamonę… Pracujcie i módlcie… A jak pasożyty orientują się że żywiciel coś kuma to zawsze można odnieść się do patriotyzmu czyli wg pasożytów bezwarunkowe oddanie ojczyźnie w imię hasła “Bóg, honor, ojczyzna”… 
zgadzam się z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez prawa obywateli RP do patentów nie będzie lepiej. Myślałem, że przesunę z USA banieczkę USD brutto dla siebie, bo na nią uczciwie zapracowałem. To nie nastąpi, bo ... . Zawalczcie więc o prawo RP do patentów. Innej drogi nie ma. Polska jest kolonią, a w kapitaliźmie urawniłowka nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8,3zł/h dla kogokolwiek jest przestępstwem. PROBLEM. Więzień kosztuje więcej i rzadko zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech stworzą więzienia rodzinne dla np. milona rodzin polskich. Dzieci będą miały wszystko, a i my recydywiści na tym nie stracimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...