Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód CBŚP trafi do Straży Miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 08:39 Powrót do artykułu
A w Radzyniu podlaskim wczoraj zlikwidowali tą formację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Komendancie Wójtowicz - przed rozpoczęciem użytkowania samochodu PROPONUJĘ - PODSŁUCHY z niego zdemontować i ukryte kamery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to news tygodnia, dodam, że moje auto będzie od jutra użytkowała moja synowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie ze prawdziwym celem zakupu tego sam. do monitorowania zanieczyszczeń to chec stworzenia 2 dodatkowych etatów. kolejne osoby zyjące z podatków mieszkanców. warto zobaczyć kogo rodzina w***y na te etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Komediancie! To wielka wiadomość dla naszej lokalnej społeczności. A jak tam ze stolcami u Pana Komedianta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupi mojego passata w kombi z motorem niezawodnym tdi? Naprawde warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bu ha ha takie jaja to tylko w Swidniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali wysłużony złom i się cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast dawać czarnuchom złomy za bez cen, lepiej wyjdziecie na tym jak zlikwidujecie tą zasraną straż, która tak naprawdę nie jest nikomu do niczego potrzebna... zainwestujcie w infrastukturę bo nie ma gdzie samochodu zaparkować... A później jeżdżą te bezmózgi i walą mandaty za to że nie ma gdzie auta zaparkować.... STRAŻ MIEJSKA DO LIKWIDACJI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U tego laktacja w dalszym ciągu jest bardzo rzadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...