Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słomiana inwestycja, taki mis naszych czasów. Ciekae czy zamkną tak samo dlugo jak w modinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
a co, mieli lądować jak THE BEŚCIAKI w Smoleńsku ? dziś w Świdniku widoczność była 2-3 km. może piloci pierwszy raz tu lądowali
taki naród. Dla nie których nie ważne, mgła, śnieg, brzoza, chu.... byle lądował, a później płacz, żałoby, obrony krzyża itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------TO JUŻ PRZESTAŁO BYĆ ŚMIESZNE !---------------------------------- Ale aż strach zapytać , co stało się tym razem, że Piloci międzynarodowej perfekcji mają kłopoty z wylądowaniem na lotnisku w Świdniku ? . Nie pytam , bo zaraz zostanę odesłany do Kliniki Psychiatrycznej lub leczenia nóg bo na rozum za póżno (sic?). Według mnie są dwie możliwości pokonania tego "problemu" . Pierwszy to ; ogłosić tak jak Ruskie, że Piloci nie posiadają wymaganego doświadczenia , a drugi : wezwać Komisje Krajową która oceni stan lotniska w aspekcie LĄDOWANIA. Potrzeba jest bardzo poważna gdyż na arenie międzynarodowej lotnisko w Świdniku będzie uznane w grupie najgorszych lotnisk i Pasażerowie NIGDY nie ustawią się w kolejce po bilety na lotnisko Świdnik . Oczywiście , zostanę zaraz "zdeptany", że nie biorę pod uwagę warunków atmosferycznych. Ależ ja biorę pod uwagę wszystkie okoliczności utrudnienia lądowania i biorą to Piloci . Problem w tym, że lotnisko Świdnik nie jest zaliczane do lotnisk o złych warunkach atmosferycznych . Są lotniska na których lądują Piloci profesjonalni bez narażenia życia Pasażerów a warunki atmosferyczne są dalece gorsze niż w Świdniku . Piszę PRAWDĘ i tylko oczekuje , kiedy skończy się "repertuar wyjaśniania przyczyn rezygnacji lądowania w Świdniku " Etatowej Grupie wyjaśniającej " . Podpowiadam lubelskim Dziennikarzom aby przeprowadzili wywiady z Pilotami którzy nie lądowali w Świdniku , to będzie interesująca PRAWDA bez wysyłania Pilotów do Kliniki Psychiatrycznej . Wezwijcie KOMISJE KRAJOWĄ NIECH OCENI ŚWIDNICKI PROBLEM , bo wstyd się przyznać, że jest się z Lublina !. Cały czas aktualna jest potrzeba publikacji -- ILE POBRANO MILIONÓW Z PODATKÓW LUBLINA I WOJEWÓDZTWA ? A ILE WYNIÓSŁ FAKTYCZNY KOSZT BUDOWY LOTNISKA "BUBLA" ? . Na drugie pytanie "plotki niosą ", że na lotnisko wydano ... 470 milionów (?). Ale wymagane jest potwierdzenie gdyż chcemy w rachunku matematycznym ustalić ILE ZOSTAŁO Z POBRANYCH MILIONÓW Z NASZYCH PODATKÓW ? . Odtajniam rachunek matematyczny ... Suma pobrana z Podatków minus Suma wydana na budowe lotniska = Suma milionów pozosta łych z pytaniem... GDZIE SĄ TE MILIONY ? . Ostatecznie to są Nasze Podatki i mamy PRAWO wiedzieć ILE POBRANO MILIONÓW Z NASZYCH PODATKÓW ? . Jeżeli chodzi o moje zdrowie to dzięki BOGU NIE MAM PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM . Szczęśliwych lotów do Świdnika życzę wszystkim Pasażerom a zwłaszcza podczas opadów deszczu czy śniegu ... POWODZENIA !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecierż swojacy zatrudnieni na lotnisku wezmą swoją fosę-lądował samolo czy nie. Przeciż podatnik dołoży do sobczakowej wydumki z samolocikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak mogl odwolac wylot skoro tun nawet nie wyladowalll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
WizzAir przynajmniej zszedł na 350 m nad pasem startowym, a Ryanair przy ostatnich próbach nawet nie próbował schodzić poniżej 1000 m.
WizzAir przynajmnie próbował lądować nie to co Ryanair że odrazu do Warszawy,a podrugie jakoś dziwnie leciał bo leciał nad moim blokiem poleciał nad Łęczną z i potem zrobił 3 kręgi nad lotniskiem bez żadnego podejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pogoda też jest winna temu że lecący samolot do Lublina miał taki opis: Airline: Wizz Air Flight: W63184 From: Palma de Mallorca, Son San Juan (PMI) To: Bucharest, Henri Coanda (OTP) a na Flightradar24.com nie wyświetla się komunikat o przylotach i odlotach samolów z Lublina jak też nie otwiera się strona lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że na forum sami znawcy lotnictwa .Najlepsza zasada jest taka ja nie masz o czymś pojęcia to nie pisz głupot nie napinaj się tak bo ci żyła pęknie , jak wiadomo lotnisko jest nowe i musi swoje wycierpieć jest w trakcie zakładania ILS-u wtedy warunki pogodowe nie będą aż taką przeszkodą ,ale dla znawców na forum to najpierw powinien być ils a potem lotnisko niestety nie od razu Rzym zbudowano i początki zawsze są trudne . Na forum to zawsze znajdzie się paru co nigdy nic nie zrobili i nic im w życiu nie wyszło tylko krytykować anonimowo wszystko i wszystkich najlepiej im wychodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak lotnisko nie ma systemu naprowadzania ILS to co się dziwicie że nie wylądował.nawet jak nie ma opadów a jest niski pułap chmur nad lotniskiem, żaden szanujący się pilot nie podejmie ryzyka podejścia do lądowania bez ILS. jak będzie to będą i we mgle lądować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Ciekawe czy pogoda też jest winna temu że lecący samolot do Lublina miał taki opis: Airline: Wizz Air Flight: W63184 From: Palma de Mallorca, Son San Juan (PMI) To: Bucharest, Henri Coanda (OTP) a na Flightradar24.com nie wyświetla się komunikat o przylotach i odlotach samolów z Lublina jak też nie otwiera się strona lotniska
błędne działanie zdarza się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje tylko komentarzy "jakby był to ryanair to by wylądował" Pieniacze niestety dalej i z każdym newsem równie mocno przeżywają... Swoją drogą o Modlinie teraz strasznie cicho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a charter z Linz który wczoraj od nas odlatywał dziś mimo kiepskiej widoczności wylądował Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykułu powinien przed wysłaniem do publikacji poprawić nazewnictwo. Błędnie podał nazwy lotnisk, przede wszystkim lotniska w Warszawie. Autorze sprawdź jak powinieneś napisać i popraw. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pasażerem wczorajszego Lotu z Luton. Jedynie co mogę powiedzieć to pogratulować głupoty temu który odebrał to lotnisko bez ILS a tym co powinni informować na stronie internetowej lub na profilu tak jak obiecywano o warunkach panujących na lotnisku zmieńcie pracę bo nie wywiązujecie się ze swoich tak prostych obowiązków.Uważam że latanie z LUZ bez ILS to strata czasu i zdrowia. Lot powinien trwać 2:15 a trwał tak naprawdę ponad 3 godziny i dodatkowe 4:30 na transport do miejsca docelowego przez to że lotnisko chciało zarobić ale oszczędzając.Gratuluję takiego podejścia szkoda ze kosztem pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi XXXX: Gratuluję głupoty - Twojej. Szkoda że nie słyszałeś wczorajszej korespondencji przez radio i tego co mówił pilot po próbie podejścia oraz wysokości z jakiej jeszcze nie zobaczył pasa a już podrywał maszynę do odejścia po nie udanej próbie. Jeśli w ogóle byś to ogarnął... "EKSPERCIE" . Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe Ryanair z Londynu do Rzeszowa właśnie zrobił kilka kółek i poleciał do Krakowa coś mi się zdaje ze dzisiejsze loty z Londynu i Liverpoolu do Lublina będą przekierowane do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko znajduje się w obniżeniu terenu. Do tego w odległości 1-1,5 km od obu progów pasa są tereny podmokłe.Przy temperaturach zbliżonych do 0 st C zamglenia zdarzają się bardzo często. Takie zjawisko można obserwować też na lotnisku trawiastym. Czasami przez 2-3 niemożliwe były obloty śmigłowców. A w grudniu (wykonanie planu rocznego) stanowiło problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
Z wieżowca w Świdniku , o godz. 17,55 widać lotnisko (ok.3km.) , nie ma mgły , nie pada deszcz , ani śnieg , nie ma wiatru . Skoro przy takiej pogodzie nie mógł wylądować , to po co jest to lotnisko ? A może nie zdążyli odśnieżyć , albo zalega woda na pasie ?
nie wiem skad patrzyles, ale jak stalam na lotnisku i czekalam na wylot to na prawde warunki atmosferyczne nie byly dobre i byla bardzo gesta mgła, wiec moze Ty nie na to lotnisko patrzyłes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niestety w Rzeszowie terz DU..... londuje w krakowie = lot z Girony
też ląduje itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było by miło gdyby obsługa lotniska potrafiła mówić ,,dzień dobry,, dziękuję proszę .Pan przy odprawie tak dziwnie się patrzy jak mu sie kulturalnie wita dziękuje.Pierwszy raz przyleciałam do Swidnika i tylko tu takie rzeczy ,no i koniecznie dodam ,szary papier to ja już z 10 lat nie widziałam....pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...