Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sarny zamieszkały na lotnisku w Świdniku. I jest kłopot

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Krzysiu niech troszeczkę pogania dobrze mu to zrobi .tylko kasę by trzepał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego są myśliwi? Zlecić odstrzał, oj pojadłoby się dziczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze rozumiem, że nie można użyć np: środka usypiającego tylko trzeba biegać za nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sarny zamieszkały na lotnisku w Świdniku. I jest kłopot" - mam w szafie dubeltówkę, biorę ją, za pół h jestem na lotnisku, za kolejne pół h kłopotu nie będzie - poproszę umowę zlecenie, kwota 5 000 zł netto + VAT (po tysiaku za sztukę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie można ich przegonić? Albo ostatecznie zastrzelić? Znowu zwierzę jest ważniejsze od człowieka ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki był sens w ogóle grodzić lotnisko trawiaste? Niedobitki susłów wychodziły bezprawnie poza granice obszaru Natura 2000?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż nabrałem apetytu na sarninę Zwierzatka sa po to drodzy ekooszolomi zeby je zjadac ze smakiem hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko ta pis-HANIEBNA Zmiana się Nie Dowiedziała, bo zarzadzi Odstrzał Masowy Sarenek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak hodowlę uruchomił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy odstrzelili 836 865 dzików... i naszego żubra... ekolodzy i zieloni zaspali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stado to obserwuje od wielu lat Sarny zamieszkały na lotnisku ze względu na bezpieczeństwo. Po prostu z daleka widziały niebezpieczeństwo np.psy, i świetnie sobie radziły Natomiast teraz nie mają gdzie się podziać Wszędzie wokoło tylko płoty ekrany i coraz więcej nowych domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sarny, zarówno kozy jak i kozły są teraz w okresie ochronnym i nie wolno na nie polować. Intensywne płoszenie też nie jest dobrym pomysłem - kozy są teraz ciężarne i zwierzaki ze stresu mogą padać. No i są mało "pamiętliwe" wiec wrócą, zwłaszcza jak mają poletko z rzepakiem do jedzenia. Usypianie to ogóle pomysł na zabicie w męczarniach – 80% zwierzyny płowej zdycha tuż po wybudzeniu z narkozy. Trzeba rozpiąć duży fragment siatki, delikatnie wygonić całe stado, podwyższyć ogrodzenie do 2.5 – 3m, polać rzepak repelentem i NIE dokarmiać w pobliżu lotniska. Mam nadzieję że ktoś się tematem zajmie zanim dojdzie do  nieszczęścia – w razie kolizji z samolotem mogą ucierpieć ludzie, a zwierzę i tak zginie - ranną sarnę zagryzą wałęsające się pieski lub lisy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy comber z sarny jest kłopotem? a jak jaki ekolog bedzie przeszkadzał i łapami machał,to będzie comber a*la ecolog po rdaktorsku z DW......macie jeszcze jakieś problemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko ogrodzone a sarny w środku? To jaki kłopot wejść na teren lotniska dla terrorystów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięć saren; na zdjęciu naliczyłem sześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko ogrodzone a sarny w środku? To jaki kłopot wejść na teren lotniska dla terrorystów?
 Ale Pawłowicz "geniuszu" dedukcji , wiesz , że w Swidniku są dwa lotniska ? A sarny są na terenie lotniska trawiastego a nie na terenie Portu Lotniczego ? No ale skoro wypisujesz takie głupoty to nie masz pojęcia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież są ODSTRASZACZE dla zwierząt....nawet wrony można przegonić..w czym więc problem, w ekologii że tak nie wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepłoszyć samoloty które wtargnęły w naturalne terytorium sarenek ! I to z nagonką ze STINGERAMI ! Kiedy wreszcie zostanie wyprzedany ostatni samolot na utrzymanie tego nieudacznika politycznego ? Problem wyolbrzymiony ,biedactwa przecie spitalają przed samolotami,to nie kodziarze kładący się przed samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...