Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Setki motocykli na ulicach Świdnika. XII Zlot Motocykli WSK i Innych [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2019 r. o 15:11 Powrót do artykułu
"MILIARDY DLA REGIONU" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo dla klubu. WSTYD DLA MIASTA!!! tradycje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwala na ten hałas i spaliny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakorkowali miasto po wuj mogli się lansowac na stadionie Jackson w kasku czyms jechal bo widziałem jak filmowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszne toto, niech przyjada Hells Angels to swidniccy pisowscy decydenci dostana zawalu;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu wstyd na całą Polskę....!!! Pan wróci do swoich zasad i myślenie które prezentował Pan w poprzednich kadencjach, A nie słucha swoich młodych doradców którzy szargaja z miesiąca na miesiąc Pana wspaniała opinie na którą pracował Pan kilka kadencji. A zepsuła kilka miesięcy.... to co się dzieje w ostatnich miesiącach w naszym mieście wola o pomstę... te roszady,zmiany itd. Ludzie którzy Pana szanował, żelazny elektorat Pana widzi, że to nie są Pana decyzje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie podobalo. Ale jak zwykle znajdą sie tacy którym jeszcze nikt nie dogodzil. Zal mi Was ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się podobało, był klimat ludzie przestańcie marudzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek Pejo najlepszy starosta a wczoraj zrobił prawdziwy klimat moto, dzięki Bartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie dlaczego zlot nie odbył się w Świdniku jak co roku?Nie chodzi mi o paradę ulicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super impreza bawiliśmy się czad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa czadowo że hooohooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec promocji Świdnika - zlot wyprowadzono "w teren"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne haaaaa promocja Świdnika byłaby gdyby nawet w Szczecinie był zlot, jeszcze lepiej bo w tam też warto ludziom przypomnieć że WSKa nasza swidnicka a jeszcze lepiej jakby takie złoty były w kilku miejscach w Polsce my pasjonaci dojedziemy wszędzie tylko nie każdy to rozumie dla mnie impreza pełna profeska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek jak zawsze zawodowo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było super,w Świdniku nie było takiego klimatu jak na Wierzchowinie,organozacja też na medal,niczego nie brakowało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimat był jak nigdy wcześniej jechałem tyle warto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 motocykle są fajne, ale nie w takiej ilości !!! smród spalin na głównej ulicy, ż eciężko wytrzymać ,no  i debile oczywiście musza gazowac jeszcze albo trąbić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam reaktywacja WSK ? :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam reaktywacja WSK ? :))
 Zdechła. Ale zmartwych wstanie przed wyborami do rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...