Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup aut Świdnik 793-063-564

Utworzony przez sss, 19 stycznia 2018 r. o 10:12
Skup aut za gotówkę  Całe sprawne jeżdżące  Mogą być bez OC i przeglądu technicznego  Osobowe  Dostawcze  Terenowe  Odkupimy auto legalnie na firmę  Świdnik Lublin Lubelskie  Tel 793-063-564
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko trzy firmy w Świdniku profesjonalnie zajmują się skupem samochodów za gotówkę :***s-car.pl, ***eautoskup.pl oraz esko nie pamiętam adresu ich strony. ewentualnie globcar i forcar mogę polecić pozostali to dzieciaki lub pijaczyny wrzucające ksero ulotek za wycieraczki samochodów. kiedyś do takich zadzwoniłem i powiedziałem nigdy więcej. już podczas rozmowy telefonicznej miałem podejrzenia które niestety potwierdzily się na miejscu raz przyjechało dwóch małolatów cwaniaków za drugim razem przyjechało dwóch starych zgredów od jednego waliło gorzałą. znam to środowisko bo często importuję auta z wielkiej brytani i miałem do czynienia z większością tych panów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj sprzedałam swojego Peugota w s-car.pl. Ten facet najbardziej przypadł mi go gustu miły rzeczowy kulturalny, nie owija w bawełnę , napewno nie poleciła bym firm które afiszują się tylko nr telefonu bo nigdy nie wiadomo kto przyjedzie a numer zawsze można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz może numer do tego scara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję numer do S-Car.pl 502-600-336 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak Pan Lasota ma rację Zapraszam do sprawdzenia numeru telefonu 793-063-564 Topcars , wydaje mi się że konkurencja sie poirytowała . Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Lasota napisał:
tylko trzy firmy w Świdniku profesjonalnie zajmują się skupem samochodów za gotówkę :***s-car.pl, ***eautoskup.pl oraz esko nie pamiętam adresu ich strony. ewentualnie globcar i forcar mogę polecić pozostali to dzieciaki lub pijaczyny wrzucające ksero ulotek za wycieraczki samochodów. kiedyś do takich zadzwoniłem i powiedziałem nigdy więcej. już podczas rozmowy telefonicznej miałem podejrzenia które niestety potwierdzily się na miejscu raz przyjechało dwóch małolatów cwaniaków za drugim razem przyjechało dwóch starych zgredów od jednego waliło gorzałą. znam to środowisko bo często importuję auta z wielkiej brytani i miałem do czynienia z większością tych panów.
 A Topcars i Globcar do wiadomości Pana Lasoty to jedna firma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/autoskuplubelskie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam czy mogę szanownych kolegów zapytać gdzie w świdniku mieści się ta nowa firma topcars? Bo chciałam osobiście odstawić tam swojego matiza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara G napisał:
Przepraszam czy mogę szanownych kolegów zapytać gdzie w świdniku mieści się ta nowa firma topcars? Bo chciałam osobiście odstawić tam swojego matiza?
Oczywiście Franciszków Lubelska 25  , lub Racławicka 31 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 793-063-564 Pozdrawiam Sławomir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne a Coca cola i Pepsi to też jedna firma bahaaha (:  Zachęcam do skorzystania z usług firmy Autoskup100 tel 501345267 pozdro wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie byłam wczoraj w tych wszystkich autoskupach, Top cars to jakaś lipa szkoda gadać Racławicka 31 to blok mieszkalny, dzwoniłam na ten numer jak byłam pod klatką ale telefon ciągle zajęty i nikt nie odebrał  , na ten Franciszków nawet nie jechałam dałam sobie spokój. Zadzwoniłam do s-car.pl ale powiedzieli mi że już nie zajmują się  złomowaniem chętnie kupili by trochę nowsze auto może być rozbite lub uszkodzone,a ostatecznie mojego matizka przyjeli mi na nowym Krępcu przy takiej wulkanizacji nie wiem dokladnie jak się ta firma nazywa ale jeśli ktoś chcę to mam gdzieś zapisany nr telefonu to podam, A więc temat zamykam i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara G napisał:
Słuchajcie byłam wczoraj w tych wszystkich autoskupach, Top cars to jakaś lipa szkoda gadać Racławicka 31 to blok mieszkalny, dzwoniłam na ten numer jak byłam pod klatką ale telefon ciągle zajęty i nikt nie odebrał  , na ten Franciszków nawet nie jechałam dałam sobie spokój. Zadzwoniłam do s-car.pl ale powiedzieli mi że już nie zajmują się  złomowaniem chętnie kupili by trochę nowsze auto może być rozbite lub uszkodzone,a ostatecznie mojego matizka przyjeli mi na nowym Krępcu przy takiej wulkanizacji nie wiem dokladnie jak się ta firma nazywa ale jeśli ktoś chcę to mam gdzieś zapisany nr telefonu to podam, A więc temat zamykam i pozdrawiam
 Pod jaką klatką szanowna pani była ??? dzwoniła pani chyba dzwoneczkami , tel ciągle zajęty ?  hm możliwe sporo telefonów dziennie odbieramy ,  ale miło mi że konkurencja się tak irytuje to dobry znak dla nas :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna napisał:
Wczoraj sprzedałam swojego Peugota w s-car.pl. Ten facet najbardziej przypadł mi go gustu miły rzeczowy kulturalny, nie owija w bawełnę , napewno nie poleciła bym firm które afiszują się tylko nr telefonu bo nigdy nie wiadomo kto przyjedzie a numer zawsze można zmienić.
 Na jednej stronie forum sprzedaje pani Krystyna Peugota 307 czarnego a na drugiej Grażyna czarnego 307 oj s-car chyba sobie słodzi i to bardzo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma s-car.pl strona ***s-car.pl branża profesionalny skup samochodów używanych za gotówkę, lokalizacja minkowice kolonia 2 21-007 mełgiew, telefon 502-600-336 adres email biuro@s-car.pl nip 713-173-55-33 adres facebook/autoskup.fm firma z ponad 15 letnim doświadczeniem przed 2013r jako firma europejska funkcjonowała pod nazwą phu m&r bezpośredni importer samochodów używanych od 2013r postawiła na budowanie marki i rozwój na terenie polski pod nazwą s-car.pl branża dodatkowa: -import samochodów używanych z krajów un takich jak francja,belgia,niemcy,włochy,szwajcaria,holandia -komis samochodowy w minkowicach koloni -warsztat/serwis samochodowy w mikowicach koloni -naprawy powypadkowe -spawanie naprawa plastików -serwis szyb samochodowych -usówanie wgnieceń bez lakierowania techniką pdr oraz klejową -profesionalna pomoc drogowa plus bezpłatny parking strzeżony dla aut holowanych -usługi koparko ladowarką -wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego oraz budowlanego -tanie ubezpieczenia komunikacyjne -profesionalna pomoc oraz doradztwo przy zakupie samochodów używanych właściciel portalu ***bezpiecznyzakupsamochodu.pl jeśli ktoś ma ochotę podważyć nasz autorytet  może obrazić tysiące zadowolonych klientów oraz dwie nie zadowolone klientki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam oczywiście znamy właściciela firmy S-car od lat jest w branży motoryzacyjnej ale nie jest to jedyna legalna firma zajmująca się skupem sprzedażą aut , zastanawiam się nad sensem konwersacji tutaj , moim skromnym zdaniem niech każdy robi to dobrze uczciwie i ze zdrowym rozsądkiem , aby i kupujący i sprzedający był zadowolony akurat Lubelszczyzna jest duża i dla każdego wystarczy , ja życzę wszystkim Auto skupom działąjącym w naszym mieście i poza nim bardzo dużo zadowolonych klientów , zysków , pozdrawiam serdecznie "TOPCARS"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest NIP tej firmy TOPCARS? chciałem sprzawdzić czy faktycznie istnieje? Słyszałem wiele o osobach które w Świdniku kupują auta na lewe umowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartak Kolodziej napisał:
Jaki jest NIP tej firmy TOPCARS? chciałem sprzawdzić czy faktycznie istnieje? Słyszałem wiele o osobach które w Świdniku kupują auta na lewe umowy?
 Chcesz sprzedać auto ? czy tylko sprawdzić ? zadzwoń przy sprzedaży samochodu zobaczysz także NIP 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  srawa nadaje się ewidentnie do  do Urzędu Skarbowego, kto prowadzi niezarejestrowaną działalność gospodarczą podlega surowym karom.Anonimowo można robić klientów w konia  ,Lepiej na waszym miejscu podał bym ten NIP jeśli faktycznie TOPCARS to jakaś firma a nie STAN UMYSŁU taka informacja powinna być jawna dla klienta który chce się upewnić czy firma działa legalnie, w przeciwnym razie ktoś może Was przyskarżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik napisał:
 srawa nadaje się ewidentnie do  do Urzędu Skarbowego, kto prowadzi niezarejestrowaną działalność gospodarczą podlega surowym karom.Anonimowo można robić klientów w konia  ,Lepiej na waszym miejscu podał bym ten NIP jeśli faktycznie TOPCARS to jakaś firma a nie STAN UMYSŁU taka informacja powinna być jawna dla klienta który chce się upewnić czy firma działa legalnie, w przeciwnym razie ktoś może Was przyskarżyć
 Oczywiście proszę zgłosić informację do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie pod który podlegamy , proszę umówić się z nami na spotkanie osobiście pod numerem telefonu 793-063-564 a żeby ułatwić Urzedowi Skarbowemu pracę udamy się tam wraz ze zgłaszającym . Pozdrawiam serdecznie TOPCARS 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...