Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spokojnie, to nie kontrola. Strażnicy miejscy pukają do drzwi i pytają o piece węglowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2020 r. o 21:31 Powrót do artykułu
A za rok zmienią prawo, każą wymienić piece i będą wiedzieli do kogo przyjść na "kontrolę"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażnik miejski to brzmi dumnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara od mojego domu i mojego pieca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bujać to my a nie nas"...puk,puk...kto tam?...-straż miejska,jaki macie piec?...nie mam żadnego pieca,komin jest tylko dla ozdoby,do widzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska straż miejska to darmozjady na naszym utrzymaniu!!! Najlepiej im wychodzi jazda skoda i wyłapywanie zle zaparkowanych, bez biletu parkingowego samochodów. Czasami młodzi adepci tej słuzby przespacerują się od Lipowej do Bramy Krakowskiej. Studzienka odkryta, znak przechylony, kupa ziemi, lisci, smieci-fotel, opona, przerócony smietnik, na chodniku, itd... to tego nie widzą. Oczywiscie notesy ze słuzby zapisane a raczej wypisane przed patrolem. Po jest ta instytucja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o rozmiar kibla kiedy będą pytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracają stare sprawdzone metody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za łażenie i pytanie? Jaka jest tego podstawa prawna? Czy urząd nie wie, że pytania wysyła się pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? Każdy ma prawo przed odpowiedzią skontaktować się z adwokatem i dopiero udzielić odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rok zmienią prawo, każą wymienić piece i będą wiedzieli do kogo przyjść na "kontrolę"...
 I tak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na I-szą Górkę Sławinkowską od strzeleckiej, mierniczej do harcerskiej, trudno przejść, czad nie daje oddychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku niech sprawdzą ile pyłu i zanieczyszczeń powietrza zostawiają samoloty!!! Piece weglowe przy nich to dziesiątka procenta. Ale udaje się cwaniakom ogłupić społeczeństwo .Jak świat światem dym z pieców nie znaczy wiele.Znaczą spalane plastiki na hałdach i samoloty zuzywające kilkadziesiąt ton paliwa każdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żadnego mundurowego do domu nie wpuszczę ani świadka jehowy. Jak chce wejść musi mieć nakaz. A rozmawiać z nimi też nie mam o czym. Każdy mundurowy to kapuś i z tego żyje że kogoś zakapuje. A smogu niech szukają w smugach rozpylanych przez wrogie samoloty. Od tysięcy lat ludzie palili w piecach, wypalali lasy i nie było smogu, natura sama się regenerowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żadnego mundurowego do domu nie wpuszczę ani świadka jehowy. Jak chce wejść musi mieć nakaz. A rozmawiać z nimi też nie mam o czym. Każdy mundurowy to kapuś i z tego żyje że kogoś zakapuje. A smogu niech szukają w smugach rozpylanych przez wrogie samoloty. Od tysięcy lat ludzie palili w piecach, wypalali lasy i nie było smogu, natura sama się regenerowała.
 Smog był tylko nie był zdefiniowany. Ludzie częściej umierali. Ciemni ludzie mówili "bóg tak chciał". Nie bóg tylko smog. Ale  w tym kraju, ciemnota ma się dobrze. To co rozpylają samoloty to smuga kondensacyjna czyli skroplona para wodna. Doucz się matole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku niech sprawdzą ile pyłu i zanieczyszczeń powietrza zostawiają samoloty!!! Piece weglowe przy nich to dziesiątka procenta. Ale udaje się cwaniakom ogłupić społeczeństwo .Jak świat światem dym z pieców nie znaczy wiele.Znaczą spalane plastiki na hałdach i samoloty zuzywające  kilkadziesiąt ton paliwa każdy!!!
 Jesteś głąbem. Masz zero pojęcia o silnikach lotniczych.Spalanie odbywa się przy nadmiarze powietrza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zezlomuja polowe szrotow jezdzacych po swidnickich ulicach a bedzie mniej smogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, pod jednym wszak warunkiem, że jesteś osoba podejrzaną o popełnienie przestępstwa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za łażenie i pytanie? Jaka jest tego podstawa prawna? Czy urząd nie wie, że pytania wysyła się pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? Każdy ma prawo przed odpowiedzią skontaktować się z adwokatem i dopiero udzielić odpowiedzi?
 Ktoś, kto myśli o adwokacie musi mieć coś na sumieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...