Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podoba mi się działanie tych policjantów, bo wielu innych machnęło by na to ręką. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm, a pieniądze odzyskali? Pomogli zablokować konto w banku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten właściciel mieszkania to jakaś osoba nieporadna i co, notariusz osoba publicznego zaufania nie zauważył tego, to samo powinien odpowiadać, tylko umie brać pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może podacie nazwisko notariusza który badał temat przed sporzadzeniem aktu, osoby zaufania publicznego, bo on jest też udziałowcem w tym biznesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje Nam Takich porządnych,uczciwych Policjantów. Ale chwała Bogu, że się znależli w Świdniku. Sam oszust nic nie zdziała bez POmocy Tych, którzy POmagają oszustom. Czas wykreślić Takich Jeniuszy z życia prawnego kraju. Gruba kreska by się przydala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a notariusz niewinny :D Swoja droga spotkac w zyciu taką niedorajdę życiową którą można łatwo oszukac a ten nawet nie zgłosi tego na policje to rewelacja :) nic dziwnego że wrócili po więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej takich przypadków z takimi notariuszami, gdyby dożywotnio pozbawiać ich wykonywania zawodu to by sie bali. Jak sprzedawałem mieszkanie kazał mi podpisać akt, a kupujący pójdzie i wpłaci i wtedy dostanie podpisany akt. Powiedziałem nic z tego, podpisuję umowę dopiero jak wpłaci a ile było rabanu i poszedł wpłacił zobaczyłem na koncie (miałem laptop) kasę przerzucilem na inne konto i dopiero akt podpisałem. Trza być lepszym cwaniakiem niż Oni wszyscy. Ale czy tak musi byc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak wynika z tego tekstu, ci faceci zapłacili pieniądze temu poszkodowanemu na konto, a on im dał w banku dostęp do tego konta i sobie te pieniądze z powrotem zabrali?? To jaka tu jest niby wina notariusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten 42-latek to nie to że nieporadny ale po prostu kretyn... że jeszcze tacy istnieją na tym świecie... hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boją się normalni ludzie. Przestępcy, są przestępcami dlatego właśnie że się nie boją. Sądzą że pozostaną bezkarni, więc wysokość kary nie ma znaczenia. Odstraszyć ich może NIEUCHRONNOŚĆ kary, ale też nie wszystkich. Ale jak się kary podniesie, zapowie zaostrzenie wyroków to zwykli ludzie się poczują bezpieczniej, a przestępcom to "wisi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...