Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stłuczka dwóch aut w Świdniku

Utworzony przez mieszkaniec, 14 czerwca 2013 r. o 14:16 Powrót do artykułu
ja mysle ze musi jednak ktos tam zginąć wczesniej Radek i Jakson nic nie zrobią . Za bardzo zajeci są swoimi inwestycjami typu:  powiekszanie Urzedu Miasta w Swidniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby co mają zrobić? Wiadukt postawić bo pacanom nie chce się spojrzeć na znaki? Ruch tam praktyczne żaden i te wszystkie stłuczki to wyłącznie wina kierowców dla których znaki ograniczające prędkość i znaki ustąp pierwszeństwa to głupota bo oni wiedzą lepiej.   Nie wierzę, że jak ktoś nie zwraca uwagi na znaki to zacznie zwracać uwagę na sygnalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy osoby poszkodowane w w ypadkach w tamtym miejscu mogą podać do sadu urzedników z Urzedu Miasta świdnik o odzszkodowanie? Wiem że sprawa poprawy bezp.na tej ulicy zgłaszana byla Burmistrzowi wielokrotnie przez mieszkanców,a on zaniechał dzialan zeby było bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy osoby poszkodowane w w ypadkach w tamtym miejscu mogą podać do sadu urzedników z Urzedu Miasta świdnik o odzszkodowanie? Wiem że sprawa poprawy bezp.na tej ulicy zgłaszana byla Burmistrzowi wielokrotnie przez mieszkanców,a on zaniechał dzialan zeby było bezpieczniej.
  Dziwne niby za co ma być odszkodowanie? Ktoś złamał przepisy i spowodował wypadek. A winny ma być UM? No ludzie ogarnijcie się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim trzeba być baranem, żeby spowodować tam wypadek. Skrzyżowanie oznakowane, znaki STOP, widoczność doskonała. Po prostu na głupotę ludzką nie ma rady. Co można więcej zrobić? Postawić policaja na skrzyżowaniu? Bo jeden z drugim olewa znaki? Bez jaj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim trzeba być baranem, żeby spowodować tam wypadek. Skrzyżowanie oznakowane, znaki STOP, widoczność doskonała. Po prostu na głupotę ludzką nie ma rady. Co można więcej zrobić? Postawić policaja na skrzyżowaniu? Bo jeden z drugim olewa znaki? Bez jaj....
tutaj urzad znalazł rozwiązanie problemu.    http://www.gazetaecho.pl/zabojcza-mrowcza-bedzie-pikieta-ale-i-progi_62080   ale lepiej siedziec na forach i pisac że to ludzie sa winni a my urzednicy nic nie mozemy zrobic. dziekuje za uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj urzad znalazł rozwiązanie problemu.    http://www.gazetaecho.pl/zabojcza-mrowcza-bedzie-pikieta-ale-i-progi_62080   ale lepiej siedziec na forach i pisac że to ludzie sa winni a my urzednicy nic nie mozemy zrobic. dziekuje za uwage
 
tutaj urzad znalazł rozwiązanie problemu.    http://www.gazetaecho.pl/zabojcza-mrowcza-bedzie-pikieta-ale-i-progi_62080   ale lepiej siedziec na forach i pisac że to ludzie sa winni a my urzednicy nic nie mozemy zrobic. dziekuje za uwage   No tak bo dopiero jak szkoda auta to człowiek zwolni na progu ale popatrzeć na znaki to już za dużo? Wszystko tam jest dobrze oznaczone, widoczność dobra sam jeżdżę tamtędy co dzień ale widocznie duża część kierowców nie powinna wogóle siadać za kierownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba  to bedzie jeden z głównych tematów najblizszych wyborów samorzadowych. Czy można było w jakis sposob przez tych kilka lat poprawic bezpieczeństwo czy nie?   a chyba ze go przycmi zbiorka podpisow pod odwolaniem Burmistrza Waldemara Jaksona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "z Wyszyńskiego", tylko "z ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszyński był faszystą, poczytajcie sobie jego Ateneum Kapłańskie, szczególnie to, co mówił o Hitlerze i III Rzeszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiekszym niz jakson dla mieszkanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tego wypadku jeszcze 2 tam zaobserwowałem ... tragedia za tragedia ... przecież każdy wypadek to koszty dal społeczeństwa sięgający setek tysięcy zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson twierdzi że to wina ludzi , a on ma powazniejsze sprawy  na głowie: rozbudowa Urzedu Miasta, podwyzki dla pracowników infrastuktury w UM w Swidniku.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...