Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popieram tylko zeby nie zrobilo tego 20 tylko ze 2000 tys kierowców i nie tylko w kilu miastach polski. widomo transport musi sie krecic i tankowac inni beda ale Ci mozna by sie zebrac i zastrajkowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trzeba było za każde tankowanie fakturę brać, dla nich to dodatkowe koszta i czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda ze personel był nie zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kurde szkoda bardzo że tylko feisie było gadane o tym bo kurde normalnie ja teżbym się przyłączył jakby ktoś o tym na mieście krzykną... Ale mam nadzieję że to nie była jednorazowa akcja trzebaby było zorganizować coś takiego na skalę dużo większą niż była ona zorganizowana. I nie tankowac za złotówkę tylko za jakieś grosiki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko, że takie akcje na takich stacjach jak w tym zadupiu, to jest tylko męczarnia dla pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale cię rozumiem, bo sam często kozystam ze stacji paliw bo duzo jeżdżę. Nie przesadzajmy... ale ceny paliw są kosmiczne i wogule wzięte z kosmosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jeden motyw w tej całej sytuacji. A dokładnie chodzi mi o to, że dlaczego na takiej stacji jak ta przy carfurze paliwo jest tańsze o dobre 0.10 zł. i mało tego jest duzo lepszej jakości niż to na orlenie. A słyszałem że oni dostają od tego samego nafciaża że to też sa paliwa orlenowskie. Wiem to na własnym przykładzie tankuje już tam dłuższy czas 95 Pb i samochód o wiele lepiej się sprawuje niż na paliwie tankowanym na orlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palami wichrzycieli przegonic! Za byle g.... jezdza samochodami! Na piechote cwoki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zablokujcie sejm i wymuście na politykach obniżenie akcyzy na paliwo.. To nie stacje obłożyły się wysokim podatkiem, zrobiła to banda (p)osłów z Wiejskiej. Takie protesty są bezsensowne, w niczym nie pomogą, bo problem nie leży po stronie stacji benzynowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Zastanawia mnie jeden motyw w tej całej sytuacji. A dokładnie chodzi mi o to, że dlaczego na takiej stacji jak ta przy carfurze paliwo jest tańsze o dobre 0.10 zł. i mało tego jest duzo lepszej jakości niż to na orlenie. A słyszałem że oni dostają od tego samego nafciaża że to też sa paliwa orlenowskie. Wiem to na własnym przykładzie tankuje już tam dłuższy czas 95 Pb i samochód o wiele lepiej się sprawuje niż na paliwie tankowanym na orlenie.
Paliwa sprzedawane na stacjach Orlenu zawierają 5% dodatków bio więc mają niższą wartość energetyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie słyszałem o tej akcji- powina być bardziej nagłośniona wtedy - naprawdę duża grupa osób by się przyłączyła do tej akcji - popieram 100% -oby więcej było takich akcji -chętnie się przyłącze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można lepiej, tankować za złotówkę, płacić kartą i brać fakturę, to ich jeszcze bardziej zaboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja!!! Powinniśmy się wziąć za polityków którzy wmawiają nam że to wszystko to przez unię bo to jej wymogi.... mądrale bo mają wszystko za darmo.... ciekawe czy gdyby musieli płacić np. za paliwo do swoich służbowych aut to co by wtedy mówili... Jeżeli tego wszystkiego wymaga unia to my wymagajmy od nich podniesienia płac do średniej Europejskiej.... Ciekawe co na to powiedzą mądrale....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo ten protest miał zaboleć? chyba tylko pracowników stacji bo decdenci mieli wolną sobotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już 30 lat temu strajkowaliście i co mamy, przez was zakłady poupadały, ludzie nie maja pracy i za co żyć, nie jeden bezrobotny was przeklina, a mieliśmy być drugą Japonią, oto do czego doprowadziliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Doskonale cię rozumiem, bo sam często kozystam ze stacji paliw bo duzo jeżdżę. Nie przesadzajmy... ale ceny paliw są kosmiczne i wogule wzięte z kosmosu
PO-dziękuj platformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już 30 lat temu strajkowaliście i co mamy, przez was zakłady poupadały, ludzie nie maja pracy i za co żyć, nie jeden bezrobotny was przeklina, a mieliśmy być drugą Japonią, oto do czego doprowadziliście
Napisz do BOLKA może cię wysłucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Lepiej zablokujcie sejm i wymuście na politykach obniżenie akcyzy na paliwo.. To nie stacje obłożyły się wysokim podatkiem, zrobiła to banda (p)osłów z Wiejskiej. Takie protesty są bezsensowne, w niczym nie pomogą, bo problem nie leży po stronie stacji benzynowych.
Bardzo słuszna uwaga! -bo akurat CPNiarze "cienkie grosze" zarabiają na samym paliwie i jedyne co ich "trzyma",to jako taki zarobek w sklepie przy CPNie. Więc jeżeli sprzedajesz tylko paliwo,a nie masz przy tym sklepu -to pewne,że wkrótce zbankrutujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie tego PiSania że to wina rządzących. przez zadłużanie się państw rządzących przez PiSowskie partie w Europie na rynkach ceny ropy szaleją, rynki są niestabilne, waluta drożeje więc dziękować POwinnyście że w Polsce jest w miarę spokojnie w porównaniu z bankrutującą Grecją, Włochami, Węgrami, Hiszpanią itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
nie rozumie tego PiSania że to wina rządzących. przez zadłużanie się państw rządzących przez PiSowskie partie w Europie na rynkach ceny ropy szaleją, rynki są niestabilne, waluta drożeje więc dziękować POwinnyście że w Polsce jest w miarę spokojnie w porównaniu z bankrutującą Grecją, Włochami, Węgrami, Hiszpanią itd.
Dobrze JEŁOPIE piszesz,teraz obecni komuniści z peło zarządzili ogólno-narodową ściepkę na te kraje co wymieniłeś. A ty teraz płacz i płać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...